Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
13. únor 2008

Aha tak že jsem v devátěm. No holky tak já pádím a pak se tu nějak ukážu. Držte mi palce. 🙂

lu82
13. únor 2008

pajca: Držíme, všechny 4 😀 Dej vědět, co a jak 🙂

jitulka1985
13. únor 2008

lu82: tak to jsem z toho blázen 😀 Ted už nevím ani čí jsem jak se tu snažím vypočítat kolikátý tt + kolikátý den přesně jsem 😀 😀 Není někde třeba na netu nějaké shrnutí? 😅

Pajca:držíme palečky.Pak napísej 😉 Papa

lu82
13. únor 2008

jitulka: No někde je, ale já si to nepamatuju, prošla jsem toho hodně. Počítat by se to mělo od prvního dne poslední MS a pak děleno 7. Ale může se to lišit, podle velikosti mimča dr. stanoví, jak dlouho si těhotná a to nemusí být shodné s tím výpočtem.

jitulka1985
13. únor 2008

Aha, tak to jo, děkuju 😉

ada80
13. únor 2008

Ahojky je tady někdo_

beruska2x
13. únor 2008

zase jen ja jestli neva 😉

ada80
13. únor 2008

Vůbec neva to je paráda 🙂

beruska2x
13. únor 2008

zrovna si v praci davam obed, hovezi platek s ryzi, co jsi mela ty?? ty jsi rikala ze si reknes o pohlavi a manzelovi ne, myslis ze nebude vyzvidat, ze to vydrzi 😉 mas uz neco nakoupenyho ??

ada80
13. únor 2008

Tak dobrou chut.Já měla kuřecí prsa a brambory se zeleninou.Vyzvídat nebude,ale já to spíš nevydržím a stejně mu to řeknu i když chce mít překvapení.koupenýho nemám vůbec nic.já budu všechno kupovat a shánět až po tý plodovce.Já na ní musím protože když jsem byla poprvé těhotná tak mimčo mělo vrozenou vadu a já ho musela skoro v 5 měsíci dát pryč, takže ted mám rizikovku a na ten odběr musím jestli je tohle mimčo v pořádku.Doktor mi minule říkal,že všechno vypadá dobře,ale že tam stejně musím.Ty máš něco koupenýho?

beruska2x
13. únor 2008

to je mi lito, musi to byt tvrdy... ☹
no nic specialniho, jedny laclacky k vanocum, asi patery ponozky a jeden overalek... postylku mame u babicky na pude, dostali jsme ji a asi od kamaradky budu mit lehatko-houpaci..
my se budeme 29.2. stehovat, nebo spis ten nasledujici tyden az vymalujeme, tak jsem to nechala az po at netaham zbytecne moc veci... ale tesim se 😉 😉 😉

beruska2x
13. únor 2008

jak to ze nemas zadne albumko tady???

ada80
13. únor 2008

Už je to v pohodě tak doufám,že tohle mimčo bude zdravé a v pořádku 🙂 Kdy máš další kontrolu?Co myslíš,že budete mít?A co by jsi ty chtěla?

beruska2x
13. únor 2008

no chceme oba spis kluka, vubec nemam zadny pocity co to bude a na kontrolu jdeme 28.2., ale to mam 16tt
nebo tak nejak a to asi jeste videt nebude ☹ my jsme oba desne zvedavi 😉 😉

ada80
13. únor 2008

Já jdu na kontrolu 29.2. já bych taky chtěla kluka a manžel určitě taky.Víš to první mimčo bylo holčička tak třeba ted to bude kluk 😉 jak to,že máš posunutý termín z 23.8.na 9.8.?pohlaví je prý vidět ve 20 týdnu tak jsem taky zvědavá 😉 🙂

beruska2x
13. únor 2008

23. je podle konika a 9. podle Dr tak jsem zvedava jak to bude doopravdy 😀 😀 😀

beruska2x
13. únor 2008

ted hlavne premyslim jak vymalovat detsky pokojik 😉 jak to mas ty????

ada80
13. únor 2008

Já mám podle koníka 11 a podle doktora 10. 😀 Já vůbec nevím asi nějak barevně,ale netuším jak.Hrozně se na to zařizování těším.Budeš si všechno kupovat,nebo budeš po někom dědit? 😉

beruska2x
13. únor 2008

ja nemam moc pokom, obleceni vubec a z veci jen tu postylku mame a tu houpacku od kamosky...
jinak asi ne, ne ze by mi to vadilo 😀 ja prave premyslim o zelinkate barve a obrazky Pú

ada80
13. únor 2008

budete pokojíček malovat, nebo dávat i tapety?my dostanem postýlku od švagra a snad i vaničku. 😉 kámoška mi slíbila nějáké oblečení ale ted mi psala že je také těhotná takže budem vše kupovat,ale nevadí už se moc těším.kolik oblečení si budeš kupovat?a co plínky?Budeš kupovat látkové nebo jednorázové? 😉

beruska2x
13. únor 2008

tak to urco jednorazove a par jen latkovych - bile mezi kyclicky na zacatek a nejake s medvidkama pod
hlavicku, nechci toho kupovat moc, nema to myslim cenu, nikdy nevis jak bude mimi velke a rychle rostou,
za 3 tydny jim to nejde.... jsem prave zvedava na koho 😉 😉 maji krasny veci v tescu od cherokee a hm a ca 😀 no pokojicek budeme malovat a obrazky jsou takovy nalepovaci 😉

beruska2x
13. únor 2008

a ty???????

ada80
13. únor 2008

Já taky viděla krásný věcičky a musím se hodně držet,abych něco nekoupila,ale to víš po mém prvním těhotenství mám strach něco kupovat předem takže až po tý plodovce až budu vědět,že je všechno OK 🙂 Máš vybraná hezká jména, to jsi vybrala ty nebo manžel?Můj pořád navrhuje praštěný jména,ale já si vymyslela Marečka a s tím souhlasí.

beruska2x
13. únor 2008

mno holcici ja 😉 Vitek ja 😉 a Vojta se libi manzelovi ale i Vitek by pry sel... tak uvidime, tuhle dulezite prohlasil ze bude muset vzit kalendar a podivat se na to 😀 😀 ale zas tak siroky ten vyber nemame , coz jsem rada...
s vecickama je problem ze maji prdacky veci ale dost rozdeleny kluk - holka tak doufam ze to bude brzy videt...
a z ty plodovky to vis hned nebo musis cekat??

ada80
13. únor 2008

Z tý plodovky jsou vysledky za 14 dní až 3 neděle takže pořád jen čekání 😒 Ale to vydržíme hlavně,aby to dobře dopadlo.

beruska2x
13. únor 2008

to je narez, je to doba...

ada80
13. únor 2008

Jo je to dlouhý,ale když je něco špatně tak volají dřív ☹ ještě jsi v práci?

pajca
13. únor 2008

Ahoj holky tak jsem se vrátila od dr a je vše v pořádku jen budu brát ten utrogestan až do 14.týdne.

ada80
13. únor 2008

pajca tak to je super.Máš fotečku prcka? 😉

beruska2x
13. únor 2008

jojo ja az do 19:00... je to dlouuuuhy ☹ 🙂

tak to gratulujeme, hlavne se setri, zadna namaha a poradne odpocivej a nech se opecovavat
at ma mimko klid....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru