• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
ahojte zacinajici mamiky, kde patrim i ja jsem ve 12tt na prvnim kontrole sem byla v 7tt a ja si myslela podle tech vypoctu ze jsem v 5tt ale doktor to upresnil a posunul nas o dva tydny dopredu:slight_smile: chtela jsem se zeptat jest nahodou nekdo neni v anglii jako ja...jak jinak prochazite zmenami svych hormonu? ja uz sem ted trosku klidnejsi ale kolem 8tt jsem myslela ze prochazim znova pubertou a to jeste horsi..chudak nas nastavajici tatinek :sweat_smile:
13. únor 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nevíte někdo,jetli se můžou v těhu třeba matesy?
13. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim co myslis tim matesy?
13. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, fotečku zatím nemám není tam toho ještě moc videt.
Nevíte co si můžu vzít na rýmu?
13. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewule: v podstatě je to naložená syrová ryby v oleji,asi by se neměly,když je to syrové,ale nemohla jsem si pomoct
13. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajca: já na rýmu používám pinosol,v příbal.letáku psaly,že v těhotenství nevadí,ale je lepší se zeptat třeba v lékárně
13. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky snědla celou krabičku, když to nebudeš jíst denně tak se nic nestane :wink:
13. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzpomněla jsem si na listerii a salmonelu....
13. únor 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja jsem tu take a snad tu vydrzim (posledni dva pokusy zkoncily potraty).
Ja jsem v Londyne - kde jsi ty Ewule11? poprve lituji ze nejsem v cesku - zdravotnictvi tu nema na Ceske!
holky kdyby jsme nemeli jist vse co knizky reknou tak nejime!!
13. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kw77:tak do třetice všeho dobrého :slight_smile:
13. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky, kez by!
13. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno je tady někdo? :slight_smile:
14. únor 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo už tady někdo je? :confused:
14. únor 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo :slight_smile:
14. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, já dneska hrozně zhřešila. Mám hrozný chutě, tak že jsem si dala talíř hranolek s tatarkou a horké maliny s vanolkovou zmrzlinou a šlehačkou. Myslíte že to může malému nějak ublížit?
14. únor 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leryl tak to by si nemela jist kdyz je to syrove, nic vlastne syroveho nemuzes jist ani treba ne poradne upecene maso...vsechno musi byt well done :slight_smile:

kw77 ja jsem s molesey kousek od kingstnu do londyna to mam tak pul hodky autem...ve kterem si ted mesici?

pajco ztoho nic ja hresim porad a hranolky a zmrzka nic tomu malemu neudela :wink:
14. únor 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewule no nevim jaky mas info ale tatarku a zmrzlinu nesmis v tehu kvuli listerii a salmonele stejne jako plisnove syry a syrove maso............... v tom riziku neni zadny rozdil
15. únor 2008 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: Ahoj, zmrzlina se taky nesmí? To potom ani pařížák s majonézou a bramborový salát s majonézou? :confused:
15. únor 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už jsem tady :wink:
15. únor 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ado, jak se máš?
15. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pajca mám se docela dobře,ale včera ráno mi zas bylo trochu blbě.A co ty jak je? :wink:
15. únor 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dobrý, četla jsi jak jsem včera zhřešila? Ta tatarka no hnus, ale snad ji nic nebylo dala jsem si ji u manžela v práci a říkal že tam kupoval čerstvou. Já ted ty chute najek nedokážu ovladat, ale zase mi není špatně.
15. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem jak jsi měla tatarku a pak zmrzku fakt mazec.Ale to nevadí já měla včera párky a pak jogurt. :wink:
15. únor 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se ale bojím té tatarky. No ale není léto. v létě si jí určitě nedám. Já si ale myslela že me tyhle chutě nepotkaj
15. únor 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatarky se neboj,přece jsi toho nesnědla na kila.Chutě jsou zrádný vid, a nedá se jim odolat :wink: Mě pořád hrozně bolí prsa tebe taky?
15. únor 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě teď trochu přestali a mám trochu strach jestlli to není nějaký divný.
A ty chutě mají jednu výhodu, nemám zácpu :grinning:
15. únor 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není to divný,třeba tě zase začnou bolet :slight_smile: Dneska tady konečně svítí sluníčko tak zas budu moct jít na procházku. :slight_smile: Ty chodíš každý den ven? :wink:
15. únor 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím no, včera jsme se sli projít a skončili jsme v hospode, ale naštěstí tam nikdo nekouřil, tak to bylo dobrý, řekli jsme kamarádům, že čekáme mimčo a tak to museli zapít. Už jim bylo divný, že vůbec nepiju a chodím za nima málo. Né že bysme chlastali denně, ale jsou to číšníci od manžela z práce, tak jsem je vždycky šla pozdravit a ted se mi tam nechtelo lézt. No prostě jsem včera měla fakt těhu den.
Dneska se ale půjdu projít taky je tu hezky.
Ado nevíš jestli se může Actimel?
15. únor 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Actimel se určitě může.Copak máš na něj chut? :wink: Nám se včera rozbilo auto rozpadla se poloosa a upadlo kolo takže jsme bez auta a budeme muset koupit nějáký jiný zrovna ted když čekáme mimčo :frowning2:
15. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je taky pěkný, hele ale to bude porád něco. My platíme dvě hypotéky nájem a jestě dlužíme 400 000, tak že taky pohoda. Mě teda chodí docela dobrá neschopenka, tak to není uplne tak strašný.
15. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek