• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Jinak ten Actimel mi chutná, ale mynžel mi ho koupil abych byla zdravá :slight_smile: Je hrozně hodnej :slight_smile:
15. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manžel je taky hodnej akorát byl včera z toho auta přepadlej,ale bude to dobrý,jsme na to dva tak to musíme něják zvládnout.Kdy jdeš zase k doktorovi?
15. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted v úterý a říkala, že mi dá průkazku. Co všechno mi řekne když už mi dá průkazku?
15. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já průkazku dostala v desátém týdnu.Napíšou ti tam kolik měříš,vážíš zapíšou ti tam taky rozměry pánve a zeptá se tě na tvoje nemoci nebo na nemoce ve vaší rodině.Pak už ti tam bude zapisovat výsledky všech vyšetření a ultrazvuků atd.Těšíš se na průkazku :wink: :slight_smile:
15. únor 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně a myslíš, že už mi řekne nějaky termín? Já budu na začátku 10.týdne. Už bych chtěla i nejakou fotku, ale zatím tam není moc vidět.
Už ti roste bříško? Kdy se vlastne dají cítit pohyby? 17.týden?
15. únor 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín už ti určitě řekne.Já si řekla o fotku až ve 12 týdnu.No roste,spíš vypadám taková nafouklá,vypadám jako když jsem se hodně najedla :grinning: ,ale snad mi taky vyroste.Pohyby jsou individuální si kolem 17 až 20 týdne nevím.
15. únor 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na ně těším. Promin že odpovídám později, začetla jsem se v diskuzi jaky byl porod a vzdycky mě to dojme ty přiběhy.
Ado už něco nakupuješ nebo něco zdědíš?
15. únor 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nic nenakupuju až po tý plodovce až budu vědět že je vše v pořádku.Když to bude kluk tak možná i něco málo zdědím,ale stejně tak i tak budu muset nakupovat.Co ty?Na nákupy už se moc těším :slight_smile:
15. únor 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my něco dostanem, protože známí, majá mimčo, které se narodilo také v září, ale je to kluk, tak když to bude holka, tak budeme muset něco poupravit :slight_smile: Ale oni je to u těch malých drobků stejně jedno tak rychle z toho vyrostou to je hrozný.
Budeš rodit přímo v Pardubicích?
15. únor 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já protože jsem riziková tak budu muset rodit asi v Hradci Králové kam chodíme na genetiku a jsem tam hlídaná.kde budeš rodit ty?Půjde s tebou k porodu manžel? :wink:
15. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjde no, tak jsem na něj zvědavá, Já chci rodit v Praze v Podolí. Máme to autem asi pět minut od baráku, tak je to i nejpraktičtější. Ty tam buděš mít manžela?
15. únor 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím,chtěla bych aby tam byl,ale to víš pořád si to rozmýšlí tak uvidíme.Aby to nakonec nebylo tak rychle aby to vůbec stihnul :grinning: Co budeš vařit o víkendu?
15. únor 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ado omlouvám se zase jsem se začetla. Je tu diskuze o te porodnici kde bych chtěla rodit a je tam fakt plno. No já budu asi dělat kuře na paprice s rýží a v neděli bych měla jít na obídek k mamince na špenát. :slight_smile: Co máš v plánu ty?
15. únor 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ado, prozatím se loučím jdu na oběd, kolem druhé bych tu opět měla být tak zatím pa.
15. únor 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky už jsem zas tady :slight_smile:
15. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano... zatim nikdo??? :frowning2: :wink:
16. únor 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je tady někdo?
16. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jenom ja .... to nam ty tydny nabihaji ze?? Pekne se na to kouka :slight_smile:
16. únor 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berusko jak je?Mě v noci pobolívalo bříško,ted už mě nebolí zato ho mám zas o kousek vetší.Co ty? :wink:
16. únor 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem jak balon :grinning: me prcek daval porad pokoj ale posledni 14 dni mi dava zabrat..., zacinam mit dost nalady :wink:
chce se mi brecet, nikdy bych tomu neverila
16. únor 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přesně ono.Dneska mě zas po dlouhé době bylo ráno blbě,ale vydejchala jsem to :grinning: Já pozoruju, že jsem pěkně protivná a počkej bude huř.
16. únor 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas nekdy strach jak to vsechno zvladnes?? jestli budes vedet co po tobe prcek chce, ze delas vse dobre a tak, taky zacinam mit nervy ze jeste nemam nic koupene a to mam na krku stehovani...
proste obcas chytam nervicky :wink: :frowning2: jenze normalne takova vubec nejsem, ale manza menil praci tak mam strach kvuli penizkum...
16. únor 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám úplně stejné obavy jako ty.Taky mám obavy jak to zvládnu a taky jestli budem mít na všechno peníze atd.je to prostě jiný stav :grinning: :wink:
16. únor 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je 4 mesic, tuhle mi bylo vecer zle a manza se me ptal kdy si asi potom poridime druhy mimko....
miluju ho ale nekdy se uplne vidim jak ho fackuju :grinning:
16. únor 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kvetna asi zustanu uz doma z prace - ty dvanactky jsou narocny a tak, mam strach ze zblbnu uplne :sweat_smile:
ale zase se tesim jak si vse pripravim...
16. únor 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manžel má taky občas nápady na facku,takže to je všude stejný. :grinning: :wink:
16. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela me zaskocili nasi, hlavne mamka, byli strasne stastny, myslela jsem ze vyrazime nekam se podivat na vecicky a tak ale rika ze je cas, jsem docela zklamana, asi to moc zeru, proste bych asi trosku chtela aby
me manza obskakoval a tak, jenze on toho ma z prace plne kecky....
proste vymyslim asi
16. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem doma od začátku protože jsem v 8 týdnu špinila a byla jsem 4 dny v nemocnici a ještě nedávno jsem brala utrogestan.jinak jsem taky dělala dvanáctky i noční takže jsem doma.
16. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cim se cely dny bavis?? co delas?? ja jsem doma kdyz mam po nocni nebo mam volno a kdyz neni manza doma nebo nemam domluveno neco s kamaradkou tak chodim od niceho k nicemu. mame zatim 1+1 coz mam uklizeny za 2 hodky cely :frowning2: :wink:
16. únor 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek