Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

ada80
16. únor 2008

Já budu kupovat věcičky až po výsledcích z plodovky.

beruska2x
16. únor 2008

ale ja taky VIM ze je cas 😉 to je proste ono no 😠 😝

ada80
16. únor 2008

já vařím peču, chodím ven,jdu občas k našim a hlavně jsem na koníkovi,ale ted tu moc nikdo není. ☹ Klidně si něco kup kdeyž ti to udělá radost,víš že si ted máme dělat radost a hlavně být v pohodě. 😉 🙂

beruska2x
16. únor 2008

no taky neboj 😉 28. jdu k Dr na kontrolu a 29. jedu kamaradkou do Prahy, neco pro sebe - na sebe,
kdyz uz jsem jak koblizek tak stylove, ze 😀 😝 no a neco malinko neutralniho pro mimnko, jednu, dve vecicky ale budu mit klid na dusicce 😉
a co manza jak to snasi ?? tesi se, planuje??

mates26
16. únor 2008

Ahojky děvčátka.Nemáte náhodou některá zkušenost?Bolí mě vaječníky jako před menstruací,ale už to začalo jedenáct dní předem, dva dny po nechráněném styku a trvá to už celý týden.Jsem dost unavená,uplně bez nálady a pěkně protivná 😀 myslíte,že by to mohlo být těhu,nebo jsem spíš jen prochladla a bude to nějaká viroza?Předem díky za odpovědi 🙂

ada80
17. únor 2008

Ahojky je taky někdo?

beruska2x
17. únor 2008

ahoj Ado, porad se tady honime jenom spolu ne 😉

ada80
17. únor 2008

Ahojky beruško 🙂 Chci ti odpovědět na tvou včerejší otázku jak to snaší a manža a jestli plánuje? jo má radost a pořád vymýšlí nové a nové nápady co všechno spolu budem dělat 😉 A co tvůj manžel?

beruska2x
17. únor 2008

no jo ten je na vetvi, porad ze me mami, jestli nemam "pocit" co to budeme mit 😉 a to fakt nemam, rikam jen - to, ho mimco 🙂
porad mi to rika, jak je stastnej, co budou podnikat, pry se tesi az MU budou tak 3 - 4 ze ho naucii blbosti (a ze jich umi 😀 )
jen ma strasnej strach jit k porodu, nechci ho nutit, pry ma hruzu ze me uvidi trpet a tak - je dost citlivka 🙂

ada80
17. únor 2008

Já mám pocit,že to bude kluk,ale můj manžel to vědět nechce ale blbosti bude dělat jak s holkou tak s klukem,tak to se máme na co těšít vid? 😉

beruska2x
17. únor 2008

no a ja mam jeste docela prdly rodice - tata se vylozene tesi jak mym detem bude umoznovat vsechno co muj deda me 😉 , maji prvni vnouce... takze bez komentare 😉 chce to klid a nohy v teple a spoustu obleceni na litacku na chalupu 😀 ja byla do 15-ti minut u prarodicu jako cune 😀 😝

beruska2x
17. únor 2008

navic mi nekdo 100% tvrdi ze vypadam na holku a druhy ze 100% na kluka, tak si vyber 😉 podle me vypadam maximalne nafoukle

ada80
17. únor 2008

Pro naše to bude taky první vnouče tak jsem zvědavá 🙂 Jak ti dneska je?

ada80
17. únor 2008

Mě kámoška tvrdí,že budu mít holku,ale já myslím,že to bude kluk,no necháme se překvapit 😉 Já taky vypadám nafoukle a ne těhotná 😀

beruska2x
17. únor 2008

docela to jde, me bylo spatne vcera, rano me bolela hlava a vecer bricho : ), mam docela hodne nizkej tlak a jak se meni pocasi a kolisa tlak - mi to nedela dobre ☹ co ty????

many
17. únor 2008

ahoj holky 🙂 jak jde těhulkování 😉 ještě vám bývá špatně ☹ můžete mrknout i za náma do druhýho trimestru 😉

many
17. únor 2008

beruško mrkla jsem ti do alba - ty peřinky do postýlky jsou boží,já si je chtěla objednat do kočárku ale modro žluté a nakonec se mi nehodí tak musím hledat jinou barvu ☹ jsou ale nádherný 😀 jinak mně to podle tabulky nevychází a nejsem jediná,to už je haluz,když to výjde 😉

pajca
17. únor 2008

Ahoj holky, jak je mě se pořád drží chřipka a ještě se mi vyrašily opary,bojím se aby ten vir nějak nepoškodil malého. Nevíte o tom něco?

beruska2x
17. únor 2008

jeee...dekuju taky se uz tesim az to objednam 😀 😉 no ja nevim jak s perinkama do carku, je to podle me zbytecnost,budu mit asi deku - spanelskou a pak bude tak od rijna asi ve fusaku a na jare uz ve sportaku...
takze to nebudu hrotit, jen doufam ze me nekdo neobdaruje takovym tim hroznym krajkatym desem 😉

beruska2x
17. únor 2008

tak to nevim pajco ale na 100% bych sla hned k Dr zitra.. takhle v zacatku a jestli nejsi jen nachlazena ale mas to poradne, to bych urcite neriskovala.... budes v klidu a nic za to nedas..

beruska2x
17. únor 2008

many, mas pekne prebalovak, to manza?? na kolik vas vasel, jestli to neni tajny, po necem takovym ted koukam 😉 a beza retro kocarek, to uz dneska jen tak nekdo nema...

pajca
17. únor 2008

Já jdu v úterý, tak počkám. Mě jako není nějak špatně jen mám rýmu a ty opary. Já na ně ale trpím od malinka, tak ten vir mám stejně v sobě a nic s tím neudělám.

pajca
17. únor 2008

Beruško, kde jsi pořídila ty krásné peřinky?

many
17. únor 2008

beruško taky nesnáším kraječky 😀 😀 😀 a přebalovák jsme koupili od známých za 1000,- nechali si ho dělat 😉 i kočárek mi prodali jen za 3000,- tak jsme něco ušetřili aspoň

many
17. únor 2008

pajca - hlavně lež a pij hodně čaj 😉 teploty nemáš 😉

beruska2x
17. únor 2008

na ebutik.cz maji to tam nejlevnejsi co jsem nasla...a siroky sortiment, kouknete 😉 🙂
no me ho snad udela braska, je truhlar, ale porad ma strasne prace, pry ani nahodou nesmim rodit driv ale pocita s tim 😉 😀

many
17. únor 2008

tak to máš dobrý 😉

beruska2x
17. únor 2008

no mam kocarek kupuje budouci babicka, je to tradice 😀 😉 a postyklu mam od strycka, neni nova ale vypada tak.. lehatko od kamaradky za par facek, tak to snad nebude tak strasny, jo a kos na mimi mi SNAD pujci taky...

many
17. únor 2008

hlavně neobjednávejte z ebutiku ty levný plínky,jedna holčina z Olomouce psala,že je objednala a hned je vracela,že byly slabý jak papír,prý hrůza 😉

beruska2x
17. únor 2008

to neplanuje, tech par si koupim normalne v krame v Liberci maji krasny s medama.. steje je budu mit jen pod hlavicku a par bilych...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru