Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

ada80
19. únor 2008

pajca.v kolik jdeš?pak určitě napiš,budu na tebe myslet 😉

pajca
19. únor 2008

Jdu dneska ve dve, tak že za chvíli pádím. Budeš tady na začátečnicích?

molicova
19. únor 2008

no manzel je urcite moc rad. zatim to nechce dat moc najevo, protoze to nemam jeste potvrzeno, ale az mi pan doktor rekne, ze je to na 100% tak se teprve asi zacne radovat 🙂

pajca
19. únor 2008

Tak jsem dneska dostala průkazku a mám první fotku, jsem z ní nadšená i když je to jen flíček.Máme 20mm 😀

molicova
19. únor 2008

pajca ahojky a v kolikatym tydnu jsi? Vubec nevim jak se to pocita, mam 35 DC a 15DPO, porad mi, kdyby uz mohlo byt neco videt? diky Misa 🙂

leryl
19. únor 2008

pajca:gratuluju k průkazce,já si pro ni jdu v pondělí 🙂

molicova
19. únor 2008

jezis holky moc gratuluju. to krasny, ze uz mate prukazky, doufam, ze ji taky brzo dostanu a bude to vsechno v pohode 🙂

pajca
20. únor 2008

Molicova, dej si na koníkovi nastavení a tam si zadej den poslední MS a ono ti to všechno bypočítá 😉

molicova
20. únor 2008

pajca a to se mi pak ukaze kde, zadala jsem to tam. ale kde to pak najdu, nic se mi tam nevypocitalo v tom profilu 😅

pajca
20. únor 2008

Já už to tady vidím. Jsi v pátém týdnu a předběžný termín máš 27.10. Máš to vedle jména.
Já se dneska byla registrovat do porodnice, je to tam docela hukot

molicova
20. únor 2008

ahoj pajca uz to vidim taky. diky moc. a jak je. jake to bylo v porodnici? 🙂

lentillkaa
20. únor 2008

ahoj holky. taky vás tak divně bolí břicho? myslím podbřišek, jako před MS? mně to dnes chytlo docela hodně, jsem v 6tt a tak přemýšlím jestli to není něeco špatného..

molicova
20. únor 2008

me tedy boli taky, ale ne tak jak pri mesickach, to me bolelo jinak. ale vsude pisou ze to muze takhle bolet docela dlouho. ale jsem novacek, takze sama vubec nevim co se se mnou deje. jsem hrozne unavena a boli me zaludek. Lentillkaa ty jsi byla uz do Dr. nebo se tam chystas? 🙂

m.a.r.t.i.n.a
20. únor 2008

AHOJ HOLKY.

My sme sa snažili o mimi skor rok...Bola som už z toho nervózna, stále sa nedarilo,dokonca sme boli už aj v Brne na klinike na spermiogram a nedopadol moc dobre...No a pred dvoma týždňami som si po tom,ako mi 3dni meškali krámy urobila testík a boli tam // !!! Nemohli sme tomu uveriť, pretože to vychádzalo, že sme to zamiesili mimo plodných dní...Asi dva dni po menštruácii.... Za dva dni sme spravili znovu testík a potvrdilo sa to.Pred 3 dňami som bola u Dr. robil mi UTZ a potvrdil tehotenstvo ale bolo vidieť len 10mm vačok a nič vo vnutri.Dr. povedal, že je ešte skoro /4-5tt/, že za 10 dní by tam už malo dačo byť vidieť....Takže zatial nemáme ani tehulkovskú knižku. Bolia ma dosť prsia a začína mi byť sem tam cez deň nevolno.A mám špecifické chute.Dneska som musela OKAMŽITE mať čistú šunku, som kvoli tomu bežala do Kauflandu hneď ráno a zhltla som ju na parkovisku v aute... 😀

Držím všetkým palčeky, nech všetko beží jak má a nie sú žiadne problémiky !

lisounek
20. únor 2008

holky nebojte nic bolesti v zacatku jsou normal, to jak se prizpusobuje deloha, tak se to vse rozpina a mimi se uhnizduje 😅 to mame snad za sebou kazda, to je teprve zacatek 😉

martina: moc gratuluji!!

honzulka
20. únor 2008

Ahoj holky...a pozor..při druhým to bolí taky... 🙂 Ahoj Lis,jak je? 😉

pajca
20. únor 2008

Ahoj holky, já se dneska byla registrovat v porodnici a bylo to hustý docela narváno.
Jinak mě taky bolelo břicho a ted občas taky, ale mnohem horší jsou prsa to mě budí i v noci,

sylvka
20. únor 2008

ahoj,martina to je super,že už jsou říjnovky 🙂 gratuluji.... 🙂

luciakubista
20. únor 2008

ahoj pajci, a v ktorej porodnici? Ja bylvam v prahe,tak by som chcela podoli alebo apolinar.

pajca
20. únor 2008

Ahoj Sylvka, na kdy ti spočítali termín? My bysme to měli nějak stejně viď

leryl
21. únor 2008

ahoj,tak kam jste se holky registrovaly?Já bych chtěla k Apolináři,ale myslela jsem,že se registruje až od 12tt.

atelektaza
21. únor 2008

registrace se dělá od 12 až od 16 týdne (pražské porodnice to pišou na svých webech i co je k tomu potřeba)... ma to drobet preventivní opatření, protože ne všechna miminka z 8. týdne dojdou až do toho 12. nebo 16... ale čistě teoreticky by se mohlo dát registrovat od momentu, kdy máš tehotenskou prukazku (ta by měla být vydána d 12. týdne)

luciakubista
22. únor 2008

leryl, v podoli sa pro velky zajem je mozne registrovat i kdyz nemas jeste prukazku,jen potrvzeni dr.Max pocet na mesic je pry 380. apolinar je az od 15+1. Ja taky premyslim apolinar a podoli. I kdyz s podolim nemam moc dobrou skusenost 😒

leryl
24. únor 2008

moje kamarádka ted rodila u Apolináře a na sále prý všichni výborní

pajca
25. únor 2008

ahoj holky v Podolí se musíte registrovat jen s průkazkou. Jinak prý Apolinář sál dobrá, ale šestinedělí na prd.

effi
25. únor 2008

ahojte holky, prominte, ze vam tady vchazim coby netehulka, ale chci se vas, co jste na zacatku zeptat, jestli jste nahodou nektera nemely jeste pred ocekavanou mrchou oranzovy vytok. Dneska jsem 8 DPO, merim BT a teplota je zatim nahore. Nemate nektera zkusenost??

jinak samozrejme vsem velka gratulace, doufam, ze se k vam brzdy pridam 😉

pajca
25. únor 2008

Ahoj effi, já ho neměla, ale prý někdo má místo MS špinění, já špinila týden před očekávanou MS, která pak nedorazila 🙂

effi
25. únor 2008

pajca - fakt?? ja mam taky tyden pred MS - a jake bylo to spineni?? teda jeslti to jde nejak popsat 😉 kezby MS taky nedorazila..

pajca
25. únor 2008

No byl to takový nahnědlý výtok a pořád mě bolelo břicho jak kdybych to mela každou chvíli dostat.

effi
25. únor 2008

hmm.diky za odpoved.tem mu je spise svetlejsi-do organzova - bricho me spise neboli.. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru