Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

fido
9. říj 2008

Ajajanku: taky moc blahopřeju ke // a musím říct, že jsi mě trochu nahlodala a jestli MS nedorazí, možná zkusím ráno testovat 😉

gag
9. říj 2008

Ahoj holky...ajajanku: to jsi natom úplně stějně jako já 🙂)), taky sem v sobotu očekávala menst. , moc gratuluji 🙂

brygit81
9. říj 2008

v kterem tydnu tehu krevni testy muzou byt pozitivni?

andreahrbacova
9. říj 2008

no já mám pocit,že u mě byli pozitivní už ve třetím tt

bertica.h
9. říj 2008

mne doktorka brala krv 12 den od ovulácie a mala som Hcg 45.čo bolo málo..a nevedeli sme ako na tom som..potom za 7dní mi robila další odber a to bolo už 1330jednotiek.
takže počítam,že nejaké 2ýždne od ovulky by to malo byt jasné

etnicka
9. říj 2008

brygit u mna az po tom, ako mi tyzden meskali mesiaciky... takze v 4 tt. robila som si test aj skor, medzi 3. a 4., a bol negativny.

bertica.h
9. říj 2008

a tehotenský test som mala slabunko pozitívny 11den od ovulácie.. 😉

lucinka1104
9. říj 2008

andrea mne dr v poradni povedal, že na 14 deň od ovulky 😉

brygit81
9. říj 2008

dikz za odpoěd 🙂

lestep
9. říj 2008

jankapavol- tak ti moc blahopřeji. Za to co sis prožila na začátku je to krásná odměna ne? Užívej si ten nádherný pocit. Tak taky klučina jako my..

lestep
9. říj 2008

tak jsme dneska byly v poradně. Braly mě krev na krevní obraz a protilátky, protože jsem RH negativní. Ještě mě dr. poslal na ultrazvuk. Kluka nám doktorka potvrdila. Mému doktorovi se nezdálo, že mimi je nějaké menší. Tak jsem šla se strachem na ten ultrazvuk. Doktorka nechápala, proč se mimi zdálo doktorovi menší, máme totiž 1.400 g, což si myslím, že na naše týdny je akorát, možná i trošku více. Říkala že je to pořádnej kluk. koukala, že já taková postava můžu mít tak velkýho kluka. No, tak jsem zvědavá, kam až poroste. Máme ale velkou radost, že je vše v pořádku.. 🙂

jankapavol
9. říj 2008

lestep:juuu,Leni,to jste teda velici.tesim se,az i my budeme🙂
jinak jsem pridala do albika nejaky novy vecicky

katty_k
9. říj 2008

lestep: kluk jako buk, na ultrazvucich je krasny a brisko je taky super, uz abych ho taky mela 😀
zaujal me ten kojici polstar, neco si o tom nactu a kdyztak taky poridim. Clovek by neveril, co vse se da sehnat 😨

micanek
9. říj 2008

Ahojky babulky ...
tak už jsme doma ... jééé tady nás přibejvá.

Ambret jsem napnutá jak kšandy, co čekáš .. každý den se to dozvíš,co. Držím palečky na chlapečka 😀

Jo a mě se čárky ukázali kolem 4 týdne.

pa pa jdu chrninkat ..

dobrou s kobrou .. pa pááá

ajajanku
10. říj 2008

Ahoj Fido tak co nevydržela jsi a testovala jsi ,jestli ještě tak tak držím palečky 🙂

jankapavol
10. říj 2008

tak co,fido?

fido
10. říj 2008

Dobré ráno holky, tak jsem vydržela a netestovala. Ale MS pořád nikde, ani žádný náznak, břicho taky nebolí, občas mě píchne napravo v podbřišku, ale je to jiná bolest než před MS. Ale nebolí mě ani prsa a to je mi divný. Dneska jsem 29DC. Zítra jedem na oslavu kamarádových narozenin, tak možná ten test ráno zkusím, abych věděla, na čem jsem. Ale ikdyž vyjde negativní, budu doufat, že stejně těhu jsem, jenom se to na testu ještě neukázalo 😉 . Jo a moc děkuju, že na mě myslíte 🙂 .

ema7
10. říj 2008

Ahojte babulky,

chcem Vás poprosiť o radu. Včera som bola u lekára, robil mi vnútorné sono, ale nič nevidel. 2 testy som mala pozitívne, tak vravel, že by som tehotná mala byť, ale že do 3 týždňa nie je ešte nič vidieť. Sestrička mi zobrala krv a poobede som volala kvôli výsledkom. Povedala mi, že HCG je 753, že tehotná som, ale že radšej si to mám nechať pre seba, lebo že to je začínajúce tehotenstvo, že neviem ako to dopadne. A že mi drží palce. Tak ma trocha naľakala, čo si o tom myslíte, koľko má byť HCG, aby to bolo OK?
Ďakujem mooc

etnicka
10. říj 2008

ema, to je normalne, ze si to mas nechat pre seba, neboj 😉 do 3.mesiaca sa to nikomu nema hovorit - okrem partnera a najblizsich, lebo je riziko potratu. To riziko je velmi male.

andreahrbacova
10. říj 2008

ahoj Emo,já to měla podobný jako ty,dva pozitivní testy,na ultrazvuku ani na sonu nebylo nic vidět.HCg 691.Jo a jinak jsem to řekla úplně všem 😀 ,takže doufám,že ten malý prcek se bude držet,a nezradí mě 🙂

ema7
10. říj 2008

Ďakujem kočky,
Aďka HCG máš teraz koľko? Mňa objednal lekár za 10 dní na vaginálne vyšetrenie + odobratie krvi. Myslíte že časté vnútorné sono môže škodiť?

andreahrbacova
10. říj 2008

mě sono dělai třikrát,to ti myslím nemůže uškodit,doktorka snad ví co dělá.

micanek
10. říj 2008

Emat
. hcg, které je ned 5000 znamená, že pldeček se drží všema deseti, ale neboj roste to rychle. Jávže jsem těhule zjistila ne 350hcg ... než je nad 5000, tak tomu říkají malé těhotenství ... takže bud v poho ... 😀

andreahrbacova
10. říj 2008

přžesně mě taky hned poprvý sestra řekla,to bude malé těhotenství,a to sjem tam byla si ve 3tt

ema7
10. říj 2008

Treba sa asi pozitívne naladiť a nemyslieť na nič zlé 🙂
micanek máš krásneho synčeka 🙂
Aďka, Tebe býva už ťažko? Ja mám stále výtok, bolia ma veľmi prsia, trocha ma bolí v podbrušku a som dosť unavená.
Ozaj a kedy sa zistí ak ide o mimomaternicové tehotenstvo? Doktor vravel, že keď mi tam nie je ešte nič vidieť, iba že sa maternica pripravuje, že je ešte oplodnené vajíčko vo vajíčkovode. Lenže ja som čítala, že to trvá tak týždeň kým sa uhniezdi v maternici. A ja si myslím, že som tehotná tak 3.týždeň, takže by tam už malo byť. Preto som taká nekľudná...

lestep
10. říj 2008

jankapavol- jo, pěkně rosteme. Na 3D ultrazvuku v 21 tt jsme měli 320 g, což je hroznej skok za těch 7 týdnů..Určitě kouknu na věcičky.. 🙂

katty_k- neboj také se dočkáš. uteče ti to hrozně rychle, tomu věř. Já jsem teď dlouho nevkládala fotky, tak musím vložit nějaké aktuální.. Ten kojící polštář je fakticky skvělý. Už jen i na ležení u telky.Manžel ho využívá pořád.. 🙂

micanek- to máš pravdu, nějak jsme se rozrostly.. 🙂

ema 7- uvidíš, určitě těhu budeš, ale musíš prostě vydržet, jak se to bude vyvíjet.. 🙂 určitě to dobře dopadne, držím pěstičky.. 🙂 jak píše etnička je pravda, že si to člověk má nechat jen pro sebe. Riziko potratu do 12 týdne je vysoké, ale nechci tě tím samozdřejmě strašit.. Sama jsem si to prožila, tak vím, jaké to je, když to chceš všem sdělit, ale víš že lepší raději ne, abys něco nezakřikla...Potratila jsem totiž v 5tt..Bylo to nepříjemné, ale teď už čekáme kluka, tak jsme moc rádi a těšíme se.. 🙂

ajajanku
10. říj 2008

ahoj ema7 kdy jsi mela naposledy menstruaci? já 6.září

andreahrbacova
10. říj 2008

no ale já jsme to prostě nevydržela neříct.Stejnak by s eto dovědli,když nepracuji

andreahrbacova
10. říj 2008

jinak emo příznaky-strašná únava,bolest v prsou,špatně mi zatím není,občas pobolívání v podbřišku

ema7
10. říj 2008

ďakujem lestep, keď už by som to mala rada potvrdené...
ajajanku menzes som mala naposledy 8. septembra a mávam 25 dňový cyklus. A ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru