Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

micanek
19. říj 2008

Rolin: Dáji .. v brně ho mají kolem 2000,- ale na MMB jsem ho sehnala za 1300,- + 100 poštovné .. takže uplně super cena. jo a většina těch lehátek je do 9 kgy tohle je do 18, takže paráda ...
Jinak dárky už nakupuji ve velkým .. teda hlavně Michálkovi .. Mirkovi vůbec neví .. ajak se nikam nedostanu, tak ani nemám inspiraci.
Bovešovi mám toho pejska od Fischer Price .. jak mluví, spívá,atd.. pak kostku od FP. Spívající knížku od FP, takovej kyblíček, kam se vkládají různé tvary od FP .. kroučky, které se vkládají na tyč, kostky s medvídkem pů, Lego .. to ale byl omyl ..chtěla jsem Duplo a nějak jsem šáhla vedle 😀 .. no ajinak tam ještě určo neco přibyde... no a mám to vše taky zabalený .. protože mám moc ráda vánoce a každej dáreček musí bejt poctivě zabalenej .. jenže když je toho moc, tak to pak flinkám.. takže balím jak to koupím...

Jo s tím bydlením .. kdyby ... no letos to potřebujem hlavně hodit pod tu střechu a zaoknovat, ať se může dělat v zimě .
jinak cukroví určo píct nebudu .. Bobeš mě nenechá .. ale každej doveze něco jako babičky, takže nám to určo postačí.

jankapavol
20. říj 2008

Babeny,kde jste?
Micanek:tak mi to,sup sup posli,jsem zvedava.
Dneska jdu do poradny,ale myslim si,ze maleho neuvidim,ze mi dnes nebude delat UZ,pac pojistovna to proplaci 3x a my jsme delali zatim skoro pokazde.

micanek
20. říj 2008

jankapavol: jsem u mamky a vracím se zítra večer .. něco mám v mejlu, tak ti to pošlu .. další až páák ..ju

jankapavol
21. říj 2008

micanek:jak toho muzes mit tolik?????trosku se v tom vyzivas,co?no je to moc hezke,jenze nam se narodi do zimy a vam se narodil do tepla.jeste uvidim,zatim diky 😉

rolincova
21. říj 2008

micanek: čauky Zuzi, tak to přesně takhle dělám já. Co koupím tak už si zabalím, protože takhle dopředu se člověk fakt snaží aby to bylo krásně zabalené. Taky to cíím tak, že když to je krásně zabalené, tak je to dvojí radost. Já vždycky nakoupím dárečky pro Míšu, co vím, že by ho bavilo, nebo mě to zaujalo a pak mi na to babičky dají prašule a mají dárky bez starostí. Ale já jsem ráda, protože lepší než nějaké blbosti. Já jsem mu teď koupila v dřevěném kufříku opravdové nářadí v Pompu. A jak je pájka, tak takovou malou s různými nástavečkama aby si mohl vypalovat do dřeva obrázky. To lehátko je super, to by se mi potom taky líbilo. A to Michálkovi kupuješ hodně dárečků, aby si stihl s tím vším hrát🙂 A co už Michálek umí? Jak je ustrojený v riflíčkách, tak vypadá už jako velký chvap... Hrozně mu to sekne. Já ujíždím na šatečkách, už se těším až budu tu panenku oblékat🙂 To je stejně super, že se pak dá vše zase hned prodávat na mmb vid? Tak papa

lestep
21. říj 2008

ahojky roli- to máš pravdu, čím více je týdnů, tím je to horší a bude horší..Zatím se cítím dobře. jen se cítím občas trochu unavená, ale to je celkem normální..Tak kuchyň také teď trošku předěláváme. Máme ten nový sporák, tak jsemz něj nadšená. Koupila jsem si nové kořenky a vše si tak po chvikách uklízím a předělávám. Chtěla bych to také stihnout..To je fajn, že je mišánek taková šikulka.. Tak vzorná občanka zase nejsem..To lehátko je fakt super..

Nějak nám teď blbne internet, máme zavirovaný PC, tak se sem moc nedostanu, což mě mrzí..

micanek
21. říj 2008

Roli .. já vím, že toho mám hoodně .. jenže nemůžu odolat ... a to nechci mít rozmazlenca 😀

Jinak na šatičkách bych určo taky ujížděla 😀 .. ale na jednu stranu jsem ráda, že mám chlapečka ( co se týče oblečení) protože mu pořád kupuju nějaký oblečení .. co ani neunosí .. no ato nechci vidět, kdybych měla holčičku 😀
Jo dneska mu došly boty reeboky .. jsou náádherný 😀

jankapavol
21. říj 2008

micanek:a kde ty na to beres?ty musis snad tunelovat statni banku 🙂

hlavinka
22. říj 2008

Ahoj holky, nasla jsem zajimavy odkaz, kde jsou vysvetlene i pojmy a jine. Treba se vam to bude hodit. http://www.porodnici.cz/prenatalni-pece

Drzim vsem palce! 🙂

anabell66
22. říj 2008

caute baby, v ktorom tyzdni ste uz videli vase male na ultr.??
ja som v 6tt a este nic, len vacok. 😒

andreasek82
22. říj 2008

ahojky holky, kdy je prvne videt/slyset srdicko? nevite?
dnes zacinam sesty tyden a presne za tyden jdu na potvrzeni tehu.. srdicko asi jeste nebude, ze?

anabell66
22. říj 2008

ahoj andreasek, to si ty, co si chodila do tej temy: priznaky tehu kratko po ovu??? tak uz sa vam to podarilo? to je super. Sme na tom nejako podobne. Ja som len 1 tyzden pred tebou. Vcera som bola na utrz. a nic nebolo viidiet, iba vacok. 🙂

andreasek82
22. říj 2008

anabell jj to jsem ja!! 🙂
ja priznaky tehu kratce po ovu zakladala 🙂

anabell66
22. říj 2008

ano vie, tak vidis, podarilo sa. to je super 😉

andreasek82
22. říj 2008

anabell, takze ale jako potvrzene tehu mas, ne? 🙂

anabell66
22. říj 2008

ano, len este nebolo srdiecko, nic iba cierna fazulka 🙂

andreasek82
22. říj 2008

tak aspon fazolka, ta je taky urcite hezka.. 🙂

anabell66
22. říj 2008

no ano, ja idem na odbery buducu stredu. som zvedava 😵

anabell66
22. říj 2008

idem uz prec z prace, zajtra sa ozvem. papa

andreasek82
22. říj 2008

jj papa 🙂

micanek
22. říj 2008

jankapavol: neco prodám ... něco koupím 😀

rolincova
23. říj 2008

Ahojky holčičky, teda včera byli zase hustý zprávy. Viděli jste tu maminku jak 14 dní p porodu zemřela? Absolutně nechápu když měla vysoké horečky, že jí hned nehospitalizovai a neudělali nějaké větší vyšetření. Teda hrůza, celou noc jsem z toho nespala.
micanek: čauky Zuzi, já to dělám taky tak. Co Miškovi není tak hned prodávám a hlavně mě baví na netu i nakupovat. Je to super pohodlné. Ještě si mi nenapsala, co už ten malý šmudlíček umí... Včera tu byla kámoška s dvojčátkama, tak Vám přidám fotečku.... 🙂 Já je skoro málem láskou spapala...

lestep
23. říj 2008

roli- dáši, no koukala jsem na to. akorát jsem jedla jogurt, tak mě pěkně zhořknul v puse.. Je to mazec..ASi budeme umírat na horečku omladnic..Musela tam mít v děloze nějaký zbytky placenty..

andreasek82
23. říj 2008

ahojky holky, chci se vas zeptat, zda nahodou nevite, jak vlozim ten lilypie ticker s mimcem do albicka.. mam ho vytvoreny, ale ted jak ho prekopirovat nebo tak neco?

micanek
23. říj 2008

Andry .. skopneš si t ctrl C a pak to vhodíč ctrl V.

Roli: Dáji ..no bobeš je vcelku lennoch pase koníky, strčí si dudana do pusi .. i hračky už pěkně chytá .. perfektně umí zlobit 😀 Přetočí se sem tam, ale je to spíš náhoda .. ale když ho chytnu zaruce, tak jde rovnou do stoje.

Fotky jsou kouzelný :o)) 😀

Jinak s tím oblečením ... něco málo schovávám, ale fakt hodně málo.

jankapavol
23. říj 2008

andreasek:musis ho vlozit do POPIS ALBA,nebo tak neco.Ne do fotek

jankapavol
23. říj 2008

konkretne:Zmen udaje v albu,tak tam vlozis tu html adresu

andreasek82
23. říj 2008

micanek, to je jasne ze ctrl c + ctrl v, ale ja to ukladala trdlo do fotek.. a to mi prave neslo.. 😀 diky moc a tobe janko take!! 🙂
jste zlata! 😉

micanek
23. říj 2008

A jo .. no tak jak říká Janka 😀

rolincova
23. říj 2008

lestep: Leni já to taky vidím, že to je docela vina lékařů, že to měli určitě řešit. Je to takový zvláštní takové informace před porodem... Copak děláš, vaříš? Já jsem tady měla kámošku s hošíčkem tomu je rok a půl a nádherně mluví a je správnej...
micanek: Tak to je náhodou mamko šikovnej... A taky se přece umí hezky fotit. Tak já jedu pro Mišku do školy a pak na plavčo... Tak zatím papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru