Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

katy2
6. lis 2008

vyzera to nadejne 😉 vies kedy si mala ovulaciu?

lulu19
6. lis 2008

presne to viem preco

katy2
6. lis 2008

kedy bola? kolko dni si po ovu? pytam sa kvoli moznemu testnutiu... ak si okolo 9-10DPO mozes skusit rano testnut 😉

lulu19
6. lis 2008

no som 10 dnipo ovulke

lulu19
6. lis 2008

bola28 bola

katy2
6. lis 2008

tak to zajtra mozes skusit testnut rano, z ranneho mocu 😉 najlepsi je mamatest.... ale ak bude neg. nezufaj, skus o par dni zasa....
drzim palce 😵

lulu19
6. lis 2008

dakujem velmi pekne skusim mam strach ci to bude pozitivne lebo si tio strastne zelam ty cakas babtko gratulujem

katy2
6. lis 2008

dakujem 🙂
ja cakam babo po IVF, vcera sme sa dozvedeli, ze z dvojiciek nam ostalo len jedno.... dufame, ze bude zdrave a ze to dobojuje do konca...
tebe drzim palce 😵

gultinka
6. lis 2008

Ahojda holky,
chci se prosím zeptat. Včera jsem si dělalla Těhot. test (v den vynechání menses) a výsledek? NEGATIVNÍ.
Dnes mě to nedalo a udělala jsem si test další. Ze začátku to vypadalo, že bude znovu negativní, ale po chvilce se slabě ukázala i druhá čárka. Myslíte, že bych mohla být v tom? Dííííííky za odpovědi.

lulu19
6. lis 2008

to ki je luto .neboj sa budete mat zdrave babtko a vydri do konca a ty sa ako citis

katy2
6. lis 2008

gultinka, je to na dobrej ceste, vyzera, ze hcg ti zacina nabiehat... o dva dni testni zasa... drzim palce 😵
lulu, citim sa primerane mojmu stavu 😀 idem nieco vybavit, tak sa odmlcim... dzte sa kocky....

lulu19
6. lis 2008

paaaaaaaaaaaaa

gultinka
6. lis 2008

Děkuju za odpovědi.Cítím se nic moc. Bolí mě v podbřišku, jsem strašně unavená, mám pořád hlad.....

wsmoulinkaa
6. lis 2008

ahoj to ti také gratuluji, jestli se to podařilo a závidím ti, že máš hlad, protože já naopak mám staženej žaludek a tu kovovou chut v puse, která mi brání mít na něco chut!!! Taky ty občasné bolesti v podbřišku a píchání, ale to k tomu patří......

adka12
6. lis 2008

Ahojte baby. Chcem sa vás opýtať, tie čo ste v úplných začiatkoch tehu, aj vás bolí podbruško?
Ja som dnes bola u lekárky a odvtedy ma bolí v podbrušku a mám aj taký slabo hnedý výtok. Dosť sa bojím, čo to môže byť. Poradte prosím...

wsmoulinkaa
6. lis 2008

ahojky adka, to si raději zavolej doktorce....hnědý výtok může být i špinění. Ale nemusí to být důvod k panice. Zavolej si!!!! Mě v podbřišku také bolí a večer mívám i minutové křeče.Ale nešpiním tak to nechávám být. Asi to k tomu patří. Někoho to bolí víc někoho mín někoho vůbec.Ale je to nepříjemný a také mívám občas obavy.

andreahrbacova
6. lis 2008

Holky,to pobolívání mám taky,hlavně večer,to je jak se nám zvětšuje děloha.

andreahrbacova
6. lis 2008

spletla jsem si řádek,pardon
😀 😅

micanek
6. lis 2008

lulu19: .. já ty žilky měla taky , ale ulně modrej dekolt .. ale až ke konci těhu .. 😅

micanek
6. lis 2008

Gultinka : já to měla stejně .. no ateď už mám tu naši čárečku 5 měsíců u sebe v náručí 😀

jo a jinak to zvětšování dělohy může bejt někdy fakt hoodně nepříjemný ...

babumovci
7. lis 2008

ahojte,
pridávam sa k začínajúcim tehulkám 🙂 my sme 3-4tt

wsmoulinkaa
7. lis 2008

ahojky babumovci....vítám vás

adka12
7. lis 2008

Aj ja sa k vám chcem pridať 😀

wsmoulinkaa
7. lis 2008

adka jak to dopadlo s tím výtokem už ok a jak ti je?? 😉

adka12
7. lis 2008

Ahoj, no ten výtok už prestal, len podbruško trochu sem tam pobolieva, ale nič strašné...

wsmoulinkaa
7. lis 2008

tak to je fajn....člověk se hned lekne co se děje vid, koukám máme skoro stejný termín porodu.

adka12
7. lis 2008

A ja kuká, že máte vybraté pekné meno pre chlapčeka. Sebastian sa mi páči 😉
A máš aj nejaké problémy už, alebo je u teba všetko OK?

babumovci
7. lis 2008

ahojte
Adka aj mna pobolieva , ako keby som mala dostat menzes. Dr. mi dala Magne B6 na ulavenie . Dnes som to zacala brat, tak dufam, ze to prejde .

micanek
7. lis 2008

Ahojky nové těhulky .. to je super, že to tad přibejvá .. některé za chvilku odrodí.. tak ať nás je víc .. nebudem se bát vlka ..nic 😀

Holky vítok v těhu je uplně normální .. přestal mi až po porodu.

wsmoulinkaa
8. lis 2008

adka problémy mám taky, ale jen mě občas bolí žaludek-tlačí-a pobolíváv podbříšku, ale dnes když jsem se probudila, tak jsem nepocitovala žádné bolesti....vůbec nic, až jsem se lekla!!člověk si na to tak zvykne a pak nic, tak jsem se lekla, ale už to zas začalo...tak se mi ulevilo. Je to divné co...nejdřív nechceme ty bolesti, ale pak když nejsou, tak se lekáme. Jinak jsem v pohodě....ale to víš jsem realista a optimista, tak vím že do 3.měsíce se může stát cokoli. U doktora jsem ještě nebyla, jdu až 19.11. docela se už těším. A jak je tobě, nějak jsem se rozepsala, ale půjdu za chvíli vařit....a připravovat na oslavu,dcera měla narozky, tak se bude slavit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru