Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lulu19
15. lis 2008

takze mozem byt tehu aj ked neni 37

vendy05
15. lis 2008

lulu můžeš, ale myslím, že když se dostavila menstruace, tak je šance menší

lulu19
15. lis 2008

ale to ze nebola taka ako pred tym a tie zilky ma prsiach to som ikdy nemala

vendy05
15. lis 2008

lulu však to je dobře, uvidíš co na to testík a přeji aby tam ty dvě čárky byli 😉

lulu19
15. lis 2008

jaj bodaj by ty uz mas deticky

vendy05
15. lis 2008

ne ještě ne taky se snažíme o miminko, teď čekám na ms, minulý měsíc jsem měla dvě čárky sice slabý ale byli a pak přišla ms takže nic...no a teď ještě týden čekání

lulu19
15. lis 2008

no dufam ze budem tehu a tebe to prajem tiez

micanek
15. lis 2008

lulu19: .. já bch taky vydržela na ten testík a nevázala se na to, že těhulka jsi .. však těch pár dní vydrž.

vendy05
15. lis 2008

lulu díky....

g.johnson
15. lis 2008

Ahoj děvčata.Smím se přidat?Nebyla jsem tu od ledna.Po devíti letech snažení,to vyšlo,bylo to mimoděložní a vzali mi vejcovod.No a teď bych potřebovala radu.MS jsem měla před asi 14ti dny,nejdřív jeden den špinění,pak dva dny nic a potom teprve přišla MS.Natekla mi prsa,už čtvrtý den špiním,mám bolesti v podbřišku a třetí den ráno zvracím.Test jsem si udělala,ale je negativní,tak nevím,jestli to není brzy. ☹ Děsně se bojím dalšího mimoděložního.Prosím holky,poraďte.

vendy05
15. lis 2008

g johnson a ovulaci víš kdy jsi měla????

g.johnson
15. lis 2008

Já BT nikdy neměřila.Dr. mi řekl,že se tím nemám stresovat.Byla jsem ze všeho dost na dně.

lulu19
15. lis 2008

g.johnson neviem nebola som tehu aj ja cakam ci som alebo nie som ale podla mna by si mala ist ku lekarovi ked si uz raz prezila minomater ☹ ale drzim paceky aby ti to dobre dopadlo a cakala si krasne babo

micanek
15. lis 2008

g.johnson .. jen co ti můžu doporučit, tak týden počkej a skus to znovu .. jinou možnost asi nemáš 😕

g.johnson
15. lis 2008

Určitě počkám.Ono na test je asi vážně ještě brzy,ale ty ranní nevolnosti jsou děsný.Poslední dva dny jsem prakticky prospala.

vendy05
15. lis 2008

g.johnson no uvidíš, snad tam ty dvě čárky budou 😵

g.johnson
15. lis 2008

Modlím se k pánu Bohu,protože devět let je opravdu dlouhá doba.To je děsný,mám neustálý pocit,že mám v puse chuť železa.

g.johnson
15. lis 2008

Holky moc děkuju.Je strašně prima,když si o tom můžu s někým popovídat.Hodně mi to pomáhá.Zkušenosti jsou prostě k nezaplacení. 🙂

vendy05
15. lis 2008

jee tak ty máš snad všechny příznaky těhu to je výborný znamení, jinak tedy devět let to je fakt už dost dlouhá doba, tak už se na vás to štěstíčko usmát musí 😵

g.johnson
15. lis 2008

Je ta pachuť železa normální?Po všem mě pálí žáha,i po banánu.No a ráno,když vyjdu schody do čtvrtého patra,chce se mi zakašlat a už to lítá.Před dvěma dny jsme se s přítelem trošku snažili,jako každý den 😉 ,ale tentokrát jsem měla pocit,jako bych uvnitř natekla a zůžila se na polovinu.Docela to tlačilo. 😕

vendy05
15. lis 2008

no já nevím jak železo chutná 😀 ale v příznakách je něco takovýho psaný

g.johnson
15. lis 2008

Jsem asi hrozně upjatá po tom mimoděložním.Nemohla jsem to rozdýchat a opora doma žádná,nebylo si ani s kým popovídat a já asi ani moc nechtěla.Přišlo mi to hrozně nefér.Ještě mě tenkrát dali na pokoj s dvěma těhulkami,byly to moc prima holky,ale mě porazilo,že mně to chtějí vzít a ony jsou těhotné.Strašně jsem to oběma přála a doufám,že už z nich jsou maminky a děti jsou zdravé.Ale já byla na úplném dně.

g.johnson
15. lis 2008

Tak se teď děsně hlídám.V prvním případě jsem zvracela a byla neustále unavená.Po dvou pozitivních testech jsem se hned objednala k Dr. a on mi hned udělal vnitřní utz..Když jsem dojela domů,dosedla jsem na WC a vyšplíchla ze mně krev.Mamka mi poradila,ať si lehnu a pokud to do hodinky nepřejde,mám jet okamžitě k Dr..Poslechla jsem,krvácení skoro ustalo,ale přece jen jsem se nechala odvézt do nemocnice.Tam další vnitřní utz. a opět krvácení.Ale prý v děloze bylo vajíčko a žluté tělísko taky v pořádku fungovalo,podle jejich výpočtu prý 5 tt.No a že mám přijít na kontrolu a odběr na Hcg.Při kontrole už se jim to ale nelíbilo,další vnitřní utz. a už si mě rovnou nechali v nemocnici,že je to pravděpodobně mimoděložní.A pak už to šlo ráz na ráz. ☹

zuzkaxx4
15. lis 2008

ahoj g.johnson. Ja som si prvy test robila a este mi mrcha nemeskala ale mala som pocit, test bol negativny, bolesti v podbrusku,bolesti prs zvracat som nezvracala pockala som este dva tri tyzdne a testovala ,bol pozitivny,koncim 9tt uz mam aj pokne gulate brusko a moc sa tesime....vela stastia

g.johnson
15. lis 2008

zuzkaxx4: Gratuluji!To je super a moc držím pěstičky,ať vše probíhá v pořádku.Já mám ten pocit,ale nechci to zakřiknout.Budu holt muset počkat ještě nějaký den na další test.Pracuji jako recepční v hotelu a většinou noční,tak zase nechci něco zanedbat.Jen nevím,jak se zbavit toho děsného pálení žáhy.

zuzkaxx4
15. lis 2008

Drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo. Nemala by si sa stresovat, bud uvolnena a kludna,viem jeto tazke alepokus sa pockaj az ti bude mrcha ozaj meskat a sprav si test lebo skor sa to neoplati,potom daj vediet aky bolvysledok,budem na teba mysliet a drzat ti palce.....

wsmoulinkaa
16. lis 2008

ahoj g.johnson tak já tu pachut v ústech mám stále a je to fakt nepříjemné...no počkej ještě pár dní a udělej si ten testík. Ale noční bys chodit, pokud budeš těhu neměla....to je daný. Držím ti palce!! Taky jsem otěhotněla po 9-letech tak pa 😉

wsmoulinkaa
16. lis 2008

na pálení žáhypomáhá studené mléko-aspon pů skleky vypij a nboj se že to vyzvracíš....po ránu nežvstaneš si dej sušenku...třeba bebe...od té doby nemám pocit po ránu na zvracení. ppa

ludka77
16. lis 2008

Ahojte tak ja som začiatočníčka. 4 testíky mi ukázali //. Mrchu som mala dostať pondelok ale neprišla tak som hneď cikala na papierky 🙂 príznaky nemám žiadne akurát taký pocit akoby sa mi chcelo vracať a v ústach mám aj takú pachuť ale to je všetko. V stredu letík k doktorovi lebo utorok nerobí a dúfam bude všetko ok.

wsmoulinkaa
16. lis 2008

tak to blahopřeju ludka!!! at je vše ok!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru