• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Ahoj holky, tak už vás nějakou dobu tady čtu a sleduju. A již se mohu k vám přidat, v pátek mi naskočily // a v sobotu taky, takže to vypadá, že píši do správné rubriky :wink:
29. říj 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé :slight_smile: anta tak blahopřeji :grinning:
29. říj 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem šťastná jako blecha, nejdřív jsem tomu nemohla uvěřit, dělala jsem si testík asi v 17,50 jen tak z hecu, ale taky jsem se cítila trochu jinak, a ony tam naskočily ty dvě potvůrky do 3 minut! :grinning: Ve středu jdu na krev a myslím, že je to jen na potvrzení těhotenství. Moc jsme se fakt nemuseli snažit jen 2 měsíce, tak je to bájo :sweat_smile: Je mi třicet a bude to moje první :wink:
29. říj 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně je 27 a taky to je moje první :grinning: tak si napiš do toho nastevení ten datum poslední M ať víš jaký máš týden :wink:
29. říj 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do jakého nastavení? Jako při nastavení registrace?
29. říj 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tam nahoře,jak je to nastavení,tam najedeš a vypíšeš si to tam
29. říj 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako dobrý,akorát tam máš nějaký zmatek v týdnech - 58 :grinning:
29. říj 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde seš,kam si utekla :wink:
29. říj 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady, jééééééééééééééééé to jsem zhloupla, hned to jdu napravit :grinning: :grinning:
29. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
už no dobrý :grinning:
29. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud jsi :wink:
29. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty to tajíš,že? :wink:
29. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem původně z Prahy, teď žiju v Kladně ale počkej, já si tam dodám fotku, ať víš, o koho jde:slight_smile: Já píšu z práce, víš? Tak se sem zas tak často nedostanu, nejsem žádný Zorro tajemná tvář :grinning:
29. říj 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
né,to jsem tak nemyslela :slight_smile:
29. říj 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak? :wink: To neva, já se nestydím :grinning:
29. říj 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem si dělala srandu,jen jsem mrkla,jestli nebydlíš kousek ode mě,ale nic si tam neměla napsaný :slight_smile: a někdo si to tam nepíše,každý mu je po tom prd
29. říj 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odkud jsi ty? :wink:
29. říj 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jak jste poznaly,že jste těhu? Byly nějaké příznaky? Týden mi vynechala MS,....ale cítím se normálně
29. říj 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak mně se taky opozdila menstruace o týden a měla jsem příznaky jako bych to měla dostat,bolest v podbříšku a nalitá prsa,udělala jsem si test,protože se mi to nezdálo - to zpoždění a čekal nás víkend - plný chlastaček :grinning: tak jsme koupili test a oba byly pozitivní :slight_smile:
29. říj 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nedostala jsem 9 dnů menstruaci a o víkendu si udělala test, který vyšel pozitivní. :slight_smile: Mám trošku problém občas mám bolest v podbřišku jako by menstruční bolesti. Je to v začátku těhotenství normální? díky Lidka :wink:
29. říj 2007 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu úplně normílní neboj máme to všeckyy:slight_smile: :wink:
29. říj 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Valerie, tak dneska jsem byla na kontrolnim uzv, konecne mi doktor rekl, ze jsem v 6tt a ze oproti sobote se HCG strasne rychle zvysuje a ze uz tam oproti sobote vidi aspon zloutkovy vacek..... :wink: dalsi uzv mam za tyden a tam se to uz rosekne....jinak ja na vytoky, mykozy atd....trpela vzdycky,a le ted jsem trochu vic vyplasena.... :slight_smile: :slight_smile: Budu Ti moc drzet palecky ve stredu...kolik mas HCG?
29. říj 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danca: díky, hned jsem klidnější :wink: :sunglasses:
29. říj 2007 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu - to je fakt naprosto normální, občas jsem měla pocit, že kdybych se na ten záchod odstěhovala, tak udělám nejlíp, takhle jsem za celý život nenalítala na záchod jako teď. :grinning:
30. říj 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinkar: blahopřeji... vždyť jsem tí rikala, že to ze začátku nejde vidět. Aíkorát nevím, proč tě ten doktor hned tak vystrašil. tak ať je vše u tebe v pořádku.
30. říj 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
liduna - tak vítej mezi náma :slight_smile:
anta - taky jsem dřív lítala pořád na záchod,teď už ani ne,i ty bolesti v podbříšku mám menší a spíš navečer mě tam píchá a už i více jím,protože zle mi je jen večer :angry:
30. říj 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
anngie: Kdepak se touláš ... tady se to rozrůstá a nové tváře :grinning:
30. říj 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many - teď už taky moc na záchod nelítám, bříško už nebolí jako kdybych to měla dostat, už je to lepší, chutě ještě nemám vytříbené a nevolnosti ještě nenastoupily, kdy vůbec by tak měly? Ne že bych je musela mocí mermo mít, ale jen chci vědět, co mě čeká :wink: :slight_smile:
30. říj 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se už taky řadím mezi těhule a chtěla jsem se zeptat taky vás tak popichuje v podbřišku??Mě dnes popichuje při prudkých pohybech,je to taková ostřejší bolest.
Dík za odp.
30. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj megi10 - tak se nám to tady krásně rozšiřuje :wink: Ani, nevím, jestli mě tam někdy popichuje, asi to už beru jako normál, tak mě to moc nevzrušuje :grinning:
30. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek