Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

anngie
30. říj 2007

megi10: to se mi stává až teď, ze začátku vůbec.

many
30. říj 2007

ahoj 🙂
meggie10 - taky nás to bolí,některé víc a některé míň 😉 to je tím,že se roztahuje děloha 😀

danca27
30. říj 2007

micánku a ty jsi pořád kde???!!!

pmfb
31. říj 2007

ahojky taky se přidávám mezi vás. a doufám, že tentokrát to dopadne dobře.příští týden v pátek jdu k doktorovi, tak jsem moc zvědavá.

many
31. říj 2007

ahoj holky 🙂
tady se to pěkně rozrůstá 😉
pmfb - já jdu v úterý 😉 už se těším dostanu vycházky 😀

pavlina05
autor
31. říj 2007

pmfb moc gratuluji! A věřím, že už bude jen a jen dobře!!!! Stejně tak u nás 😀

anta
31. říj 2007

Tak jsem byla na krevním a tam mi potvrdili těhotenství. Já to stejně věděla dřív heč 😀 😀

many
31. říj 2007

super 😀

micanek
31. říj 2007

danca27: nějak nestíhám, na to že jsem na ryziku, tak nic neudělám a přitom nic nestihnu. Včera jsem byla poprvé na cvičení a plavání peo těhule a je to super. Dokonce mi oznámila sestra, že jelikož jsem u ministerstava vnitra, tak mi plavání a vitámíny do 1000,-kč proplatí. ˇže dělají balíček pro těhotné. No není to supšer. To se málokde stává, že někdo rozdává.
Co ty jak se vede?

liduna
31. říj 2007

ahoj hokly, tak se k Vám také přidávám. byla jsem v úterý u Dr. a ta mi řekla, že jsem v 5tt.Za čtrnáct dní jdu na další konterolu, kde (doufám) bude našemu kulíškovi tlouct srdíčko 🙂

many
1. lis 2007

jééééééééé to je krásný,nás ale je těch těhulek 😀

micanek
1. lis 2007

liduna: když jsem byla na sonu v 7+3, tak už to ťukání srdíčka bylo nádherné. 😵

makinkar
1. lis 2007

me buseni srdicka u miminka poprve zjistily az vcera a to jsem v 6+2....ale je to nadherne.... 🙂

many
1. lis 2007

jééééééééé tak to se mám naco těšit v úterý 🙂

liduna
1. lis 2007

Ahoj holky, moc se těším a doufám, že to čtrnáct dní vydržím do další kontroly. 🙂 😎

many
2. lis 2007

jo,to uteče 😉 mně to taky utíká 😀

kopretina81
3. lis 2007

ahoj holky, jsem tu dnes poprvé, s manželem se snažíme už skoro 2 roky o miminko, ale pořád to nějak nejde, nemáte nějaký fígl 😉 ?

lenulin
3. lis 2007

No mě se to povedlo tak, že nejdřív jsme chtěli mimčo nešlo to nechtěli se mi uvolňovat vajíčka menstruaci jsem měla jen proto že mi ho vyvolávali od 14let.Tak už jsem ani nevěděla jak vlastě funguju. Ládovali mě práškama a hormonama abych teda otěhotněla a cítila jsem se pod psa manžel mě ani nepoznával.Tak jsem všechno vysadila a řekla si tak tohle teda ne a jestli to má být, tak to bude a pokud ne tak si prostě něco adoptujem a pomůžeme dalšímu tvorečkovi k lepšímu životu a už jsem nad tím nepřemýšlela.Za dva měsíce jsem v tom.Ani jsem tomu nechtěla věřit a teď se půjdu znovu přesvědčit na ultrazvuk jestli je to vlastně pravda pořád tomu nemůžu uvěřit.A manžel je v 7nebi.

kopretina81
3. lis 2007

lenulin: tak to je super, že se to povedlo, gratuluji. Mě doktor pořád tvrdí, že jsem v naprostém pořádku...., ale prostě to nejde ☹ možná i proto, že na to pořád myslím. No uvidíme 🙂

lenulin
3. lis 2007

No měla jsem známou ti se snažili 8let a nešlo to oba v pořádku a tak šla na reprodukční kliniku na umělé oplodnění a ted to každou chvíli čekají,tak je hodně možností.Ale není nad to když to jde samo.Ono se to třeba podaří jen na to nemyslet.

many
3. lis 2007

tak já si spočítala ty ovulační dny a vyšlo mi to 😀

kaciska
4. lis 2007

ahojky těhulky a snažilky jsem tu nová tak doufám že sem zapadnu...mě těhu vyšlo na první pokus...naište jaké jste měli příznaky ještě pred ocekavanou mrhou????díky

lentillkaa
4. lis 2007

ahoj holky. doktor mi v pátek potvrdil pozitivní hcg z krve...ale na testu pořád nic - dnes ráno jsem ho dělala...tak jakto?? a navíc mně bolí břicho docela hodně dneska...myslíte, že se děje něco zlého??

many
4. lis 2007

ahoj 🙂
kaciska - tak já měla příznaky jako bych to měla dostat 😉 bolest v podbříšku a
a bolavá prsa 😉
lentillkaa - to ti neporadím ☹ buďto jestli máš možnost,tak si dnes někde kup jiný test a udělej si ho a nebo běž zítra k doktorovi,když se nebudeš cítit

many
4. lis 2007

jo a tobě kaciska blahopřeji 😀

micanek
4. lis 2007

lentilkaa: Já jsem si taky jedemń den udělala test a za 2dny už tam byli 2 čárky.

micanek
4. lis 2007

píšu a myslím dopředu .... jeden den jsem si udělala test a NIC a za 2 dny už tam 2 čárky byli-

lentillkaa
4. lis 2007

micanek: tos mě trošku uklidnila 😉 Mě spíš straší ty bolesti....

lenulin
4. lis 2007

Ty bolesti asi budou normální já je měla ze začátku taky,ale už je to v poho.Myslím že to bude tím, že se oplodněné vajíčko usazuje na své místo.Teď mě tam někdy píchne třeba když zakašlu nebo udělám prudší pohyb většinou když zatnu ty spodní břišní svaly.Na tohle se ale radši zeptám doktora.

liduna
4. lis 2007

Ahoj holky
lentilka: mně také pobolívá v podbřišku a ty bolesti bych specifikovala jako menstruační. Moje Dr. mi řekla, že je to normální a nemám se znepokojovat, je to tím, že děloha se prokrvuje pro miminko. Tak hodně odpočívej a buď v teple 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru