• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Meggi, mám stejný problém, jsem v 5tt a od úterka mám žlutohnědý výtok. Zítra jdu k lékaři, tak uvidím. Bojím se, ale třeba to nic není.
29. lis 2007 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
amartina, když jsem brala duphaston tak jem měla výtok taky bílý, kdy ho dobereš???A tys špinila nebo proč ho máš nasazený???
ren:tak to je asi tím že jsi na úplném začátku a taky jsi měla mít teď MS ne?
Jinak k dr.jdu dnes, jsem totiž objednaná na UTZ, tak uvidím!
29. lis 2007 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, beru jej už dlouho - ještě před těhu, teď mi ho dal 3x denně minimálně do 12.týdne - prý kvůli potratu. Zatím jsem nešpinila, jen mám ten bílý výtok, který mi ale nijak nevadí. Bývá Ti špatně? Mně už teď ani ne, ale dost mě tu a tam píchá v podbříšku.
29. lis 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS jsem čekala v pátek 23.11. a ten výtok začal až úterý 27.11, tak nevím jestli to může souviset.
29. lis 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty léky na posílení těhotenství se dávají i takto na začátku (5tt)? Nevím, jestli nemám jít k tomu doktorovi už dnes a ne čekat do zítřejšího rána.
29. lis 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren a co na to dr.?
marti:já jsem špinila dal mi ten duphaston, vše bylo ok a teď jak jsem ho dobrala a v úterý to začlo, tak se moc bojím co z toho bude, nebo jestli to může být že bych měla teď MS :frowning2:
29. lis 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ráda bych věděla kdy jste dostaly těhotenskou průkazku??V pondělí jdu na první ultrazvuk v 10tt tak je možné,že jí dostanu??A dala vám doktorka tu fotečku z ultrazvuku?? :wink:
29. lis 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi od kdy ho bereš? Já jsem byla v úterý u doktora poprvé, neměla jsem ještě nai výsledky z krve (ty měly být až ve středu) na UZ taky nic neviděl. Řekl mi, že mám přijít v pátek ráno. O tom špinění jsem mu říkala a řekl, že by to nemělo být, ale jelikož jsem neměla těhu potvrzeno ještě z krve tak jsme to dál neřešili.
29. lis 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já kdybych začla špinit, mazala bych k doktoru hned !!! Duphaston jsem brala hned od 6tt 3xdenně. Každé špinění nemusí znamenat katastrofu, ale musí se určitě včas řešit, takže bych na vašich místech mazala k doktoru hned.
Těhu průkajdu Ti dají po odběrech krve na HIV,sifilis,krevní obraz,skupinu,....mně ji brali minulý pátek a průkajdu dostanu 12.prosince :slight_smile: moc se na ni těším. :slight_smile:
29. lis 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
r.o.s.s.i.b - ahoj,tak já dostanu průkazku až příští úterý a to budu v 14+3 :wink: jinak fotečku ti dají,když budeš chtít,u nás je první zdarma a ostatní se platí :wink:
29. lis 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
amartina:já si myslím že to ani nejde nazvat špiněním !!!prostě je to náznak žlutohnědého výtoku,žádná červená... tak nevím :frowning2:
29. lis 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
many:Tak moc děkuji za odpopvěď,a kolik stojí ty fotečky to by mě jen zajímalo :wink:
29. lis 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To bych se tedy docela bála, kdybych takto špinila, ale žádné problémy tedy nemám, tak jsem vyloženě šťastná i když je mi občas docela blbě a jsem děsně spavá. :zipper_mouth:
29. lis 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
slyšela jsem,že jedna stoji 50,- :unamused: ale asi jak kde :unamused:
29. lis 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
meggi, mám to stejně, žádná krev jen lehké žlutohnědé spinění.
29. lis 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
renatak a dělala sis testy :wink:
29. lis 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhotenské? ano, několikrát vždy pozitivní. V úterý hcg 399. Podle UZ vysoká sliznice. Zajdu si k lékaři radši už dnes odpoledne.
29. lis 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to musíš být v tom :grinning: nebo možná si to tady někde psala,ale mně nebaví pročítat zpátky :wink: jé další mamča z Olomouce :grinning:
29. lis 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
many - jojo už to tak vypadá :slight_smile:. Hlavně, aby to dobře dopadlo. Kam chodíš na gyn.?
29. lis 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Uničova :wink:
29. lis 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
také jsem špinila hnědý výtok a to až do 14tt, beru ascorutin, nic nezjistili, může to prý být jen malá žilka co tím prokrvením praskne, jako když Vám krvácejí dásně, ale pokud je výtok světle červený, tak by to mohlo znamenat něco horšího. Musím za´tukat, už teď nešpiním, tak snad mi to vydrží, a Vám všem taky přeju ať jste brzy v pohodě
Lucka
29. lis 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, díky. K dok. jdu tak jako tak, ale jsem trochu klidnější.Světle červný určitě není a není a permanentní, třeba teď už dlouho nic.
29. lis 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucielb:díky díky díky jéééééé já jsem tak ráda se mi úplně ulevilo!!!
29. lis 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, co vlastně teď uvidím na UZV? Už to malý bude vypadat jako díťátko konečně? :slight_smile:
29. lis 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta:myslím že asi ještě úplně ne
29. lis 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a jako co to bude? Jako ještěrka? :grinning: :grinning:
29. lis 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na utz naposledy ve 12t. a už to bylo mimi s ručičkama, nožičkama, no ale 10 t. by to už taky mělo být miminkovský
29. lis 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já mám fotečku v albu tak mrkni :wink:
29. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda many, ty máš ale krásnýho drobečka :slight_smile: akorát nevím, kde má hlavičku a kde nožičky :grinning: :grinning:
29. lis 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky renatak - já jsem taky čekala menzes 23.11. , tak to budem stejně těhu.. :slight_smile: . Mě už na UZ šel vidět malej flíček, ale ještě bez srdíčka. Asi jsi měla ovulaci později než já, že Ti ještě na UZ nebylo nic vidět. Příště jak půjdeš, určitě ho uvidíš :wink: ...Já jdu na kontrolu až 10.12. tak jsem zvědavá, jestli už tam bude srdíčko....Držím palečky, aby to špinění nic neznamenalo....
29. lis 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek