Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

micanek
3. pro 2007

angiie: jé, tebe už jsem dlouho nespatřila 😀 podle foteček koukám, že jsi už taky nevydržela z nákupa ... no, já vůbec ne. Po novém roce se chci do toho vrhnout pořádně. I když je pravda, že zachvilku nebudu mít kám to oblečení dávat. Už víš co to bude? Já to doufám zjistím v lednu. Zítra jdu na triple testy 😖

veronique83
3. pro 2007

Ježiš holky já vás nechtěla vůbec postrašit, takže jestli se mi to povedlo, tak se moc omlouvám ☹ 😔 🤐
A na ty hrozný potraty už nemyslete, na to bude dost času teprve, až se to stane a mimískům to vůbec neprospívá. Já si teď našla super zábavu...každý večer pletu a pak už na takový věci nemám myšlenky 😀
Žádný stresy a spostu pozitivní energie pro vaše mimísky...to je to nejlepší, co jim můžete dát 😀 😀 😀

veronique83
3. pro 2007

Lidunko, dvojčátka!!!!!!!!....to je naprosto úžasný 😀 😀 😀
Hlavně, že se na ně těšíš, mám vícero kamarádek s dvojčátky a zvládají to skvěle 😉

veronique83
3. pro 2007

Jo Angie s tím porodem si mě pobavila 😀 protože já zvládla porod docela v pohodě...ale předtím jsem ho nikdy neviděla a nedávno jsem si ho pustila na netu na jednom serveru a zařekla jsem se, že už nechci nikdy v životě rodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 ...vidět to před porodem, tak chci rodit v celkové anestezii 😀 😀 😀

anta
4. pro 2007

Ahoj holky, tak jsem po vyšetření u pana doktora, vše je v naprostém pořádku. Byla jsem i na odběru krve, tak to teprve uvidím. Snad bude vše o.k., věřím tomu, že jo. Pan doktor mi dneska měřil pánev, ráno mě měřili i váhu, mám celých 49 kilo 🙂 Takže jsem nějaká ty 2-3 kilíčka přibrala.
Lidunko, ty čekáš dvojčátka ju? Tak to na sebe dávej tedy dvojnásob pozor,to je krásnýýýýý 🙂 🙂

veronique83
4. pro 2007

Jůůůůůůůůůůůů Anti to je paráda 😀!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teď už bude všechno OK, nemusíš se bát 😉

many
4. pro 2007

dobré ráno těhulky 😀 jak se vám daří 😉 doufám,že se nemotáte a neblinkáte 😀

anta
4. pro 2007

Cítím se moc šťastná, tedy alespoň zatím, ve čtvrtek jdu na odběry do toho Gennetu, 17.12. jdu do Gennetu na UZV, tak doufám, že je tam dole vše o.k., ale myslím, že joo. Je to parááááda. Tak co Many, máš průkajdu? 😉

many
4. pro 2007

já jdu až odpoledne na 15.00 tak se těším 😉 málem jsem se ráno zapomněla vyčůrat do zkumavky 😀

anta
5. pro 2007

No já jsem many taky číslo, vyčůrala jsem se do zkumavky, v pohodě jsem to donesla k dr., pak jsem to ale blbec vyhodila celý, ona se prý má moč nosit na každou prohlídku? Je to pravda? Nikdo mi to neřekl a tak jsem usoudila, že to nebudu potřebovat a tak jsem to vyhodila 🙂

amartina
5. pro 2007

Ahojda holky,
tak jsem dnes byla pro jistotu u doktora a vše je v naprostém pořádku - říkal :"Máte hezké normálně se vyvíjející těhotenství" mimínko má 2,7mm, zase jsem se nezeptala na srdíčko, ale když lékař říkal, že se normálně vyvíjí, tak jsem spokojená.
Příští středu jdu pro průkazku. Už teď se těším
Ahoj

anta
5. pro 2007

amartino - tak to máš moc dobře, tobě nedělali UZV?

amartina
5. pro 2007

Dělali mi UTZ, proto jsem tam přece byla 🙂

broucicanek
5. pro 2007

Ahoj berušky, jsem tu dnes poprvé.....můžete mi prosím poradit, jaké jste měly první příznaky těhotenství??! A kdy jste něco na sobě začaly pozorovat? Kdy jste si dělaly první testík?? Mě se motá hlava, ráno je mi tak nějak divně od žaludku...ale nezvracím...a mám nějak citlivější nosánek...
Díky za každou informaci....pro mě cennou!!!

Všem VÁM držím pěstičky.......ať vše dobře dopadne!!! 😉 😉

amartina
5. pro 2007

Ahoj broucianek, vítej....
no, já jsem jako úplně první příznak měla vynechanou MS, a pak jsem se složila. Jinak mi nebylo vůbec nic, udělala jsem si test po pěti dnech zmeškané MS a byl pozitivní. 5.11. lékař moje těhu potvrdil a tak cca dva týdny mi bývá poránu špatně-bez zvracení, jen se mi dosti zvedá žaludek třeba ráno při pohledu do ledničky, nebo když si čistím zuby 😀 Jinak jsem taky byla ze začátku hrozně utahaná a usínala jsem třeba v osm u televize 🙂
To, co Ty popisuješ by mohl být příznak, kdy jsi měla mít MS? Test je lepší udělat až nějaký den po vynechaní.
Hodně štěstí

many
5. pro 2007

broucicanek - ahoj 🙂
tak já si test dělala,až když jsem měla týden zpoždění 😉 jinak příznaky byly jako bych to měla dostat,bolest v podbříšku a nalitá prsa 😉

broucicanek
5. pro 2007

Ahoj many, díky za zprávičku.Tak gratuluju !!! 😅 😅

many
5. pro 2007

není zač a ty už máš zpoždění 😉

broucicanek
5. pro 2007

Ne spoždění zatím ne, měla bych to dostat teď o víkendu. Ale před 14 dny jsem byla na první inseminaci a takhle, jak popusuji, mi ještě před menstruací nebylo!!! Tak zjišťuji, jestli někdo z vás neměl podobné příznaky 😉 😉

helca76
5. pro 2007

broucicanek? držím palečky, určitě to je ono 😉 , dej potom vědět.

r.o.s.s.i.b
5. pro 2007

broucicanek:Ahojky,není to tak dávno kdy jsem zjistila,že jsem těhotná 😀 začlo to vynechanou MS a natekly mě prsa a děsně bolely,a do toho jsem zvracela,ale strašně jedla a po 14dnech jsem zašla k doktorce a ta mi oznámila 6tt 😉 Tak držím palečky

broucicanek
5. pro 2007

Moc Vám díky za držení palečků!!!!! Doufám, že to vyjde po 1 a 1/2 roce snažení. Ještě tomu nechci ani věřit, že by to mohlo na poprvé vyjít!? Ještě jednou DĚKUJI!!!!

mery.luu
5. pro 2007

AHOJKY VŠEM,
broucicanek - já jsem si dělala testík hned v den vynachané menstruace a světe div se - byly tam dvě //. Ale né vždy se to musí takhle brzy objevit. Pachy mi taky nedělaj dobře, nejhorší jsou vařené brambory a aroma uvařené kávy... ☹ - to jde potom ze mě všechno ven...
Jak si pak budeš dělat testík, tak dej vědět jak dopadl. Budeme Ti držet palečky!!!

renatak
5. pro 2007

broucicanek - já jsem to zjistila teprve minulý týden. Zpoždená MS a bolestivý prsa, ale ty mě bolely i před MS. Ale když jsem se bez podprdy rozběhla do Kauflandu a musela jsem bolestí zastavit, tak už jsem měla velké podezření.....

tercie
5. pro 2007

Ahoj děvčata, pročítám vás tu celý den, tak si říkám, že taky napíšu. Jsem čerstvá snažilka, a tak nějak cítím, že bych mohla být těhu, nicméně teprve zítra by měla přijít MS, kterou doufám dnes vezme čert 😀 a pak dám vědět, jestli na testíku budou // nebo ne...

renatak
5. pro 2007

Držím palce 🙂

broucicanek
5. pro 2007

tercie-tak Ti taky držím palečky. Nějaké příznaky už máš? 😉 😉

tercie
5. pro 2007

mě pobolívá v podbřišku snad hned od oplodnění, a taky jsem od tý doby v děsný pohodě a klidu, jako už jsem dlouho nebyla, a taky mi otekly dásně, bolelo to skoro týden, nešlo mi kousat, a prsa mě bolí taky už 14 dní, to normálně před MS tak týden. JIný změny nepozoruju, nevím, jak to popsat, ale cítím se jinak. Tak nevím, jestli už mám zítra zkusit test, nebo mám ještě počkat, abych nebyla zklamaná...?

tercie
5. pro 2007

broucicanek - trochu se mi občas jako tobě zamotá hlava, to je taky fakt. Jenže začínám mít pocit, jestli se moc nesleduju 😀 . Zítra by měla přijít mrcha, ale vždycky mě před ní totálně začnou brát záda, první dny trávím vždycky na ibalginu, jinak bych nevydržela, a tentokrát nic, jen tlaky a píchání v podbřišku, ale to už mám teď 3 týdny, i když dneska asi trochu víc. No, jen aby ta mršina nepřišla. Já snad dám i na modlení 😲 😀

tercie
5. pro 2007

Tak mám děvčata padla, jdu pro dnešek domů. Přijdu si zítra přečíst jaký na to máte názor. Díky, a hezkej zbytek dne přeju !! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru