• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
no určitě si v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala antikoncepci 8let a 3 měsíce po vynechání jsem otěhotněla :grinning:
7. pro 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 měsíce je není na zhroucení :slight_smile: ale chápu tvé pocity :wink:
7. pro 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasicka - tak to jsi mlaďounká :wink:
7. pro 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :slight_smile: fakt je ti 18???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
many jak dlouha ste se snažili vy?a jakou měli radost vase rodina a přátele,věděli že se snažíte nebo to bylo překvápko?jestli to výjde tak si nadělím pěknej dárek ke svým 20 narozeninám :grinning: :wink:
7. pro 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
20- krásný věk :slight_smile: mě se v 21 narodil můj první syn :slight_smile:
7. pro 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 18 vysadila antinu v 19(srpen) svatba a ted snad mimi!!!! :sweat_smile:
7. pro 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska - to by byl super dárek :wink: Jinak já jsem otěhotněla ani ne měsíc po vysazení HA :grinning: Šlo to nějak rychle, až mě to samotnou udivilo :slight_smile:
7. pro 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ty jsi dva roky nebrala prášky :wink: tak my se brali,kvůli tomu,že jsem chtěli časem plánovat rodinku,mně je 27 :wink: měsíc před svatbou jsem vynechala antikoncepci a řekli jsme si až to příjde tak to příjde,jinak jsme předtím plánovali,že vynechám později aby jsme první měli až ve 30ti :grinning:
7. pro 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem malou měla taky ve 21 :wink:
7. pro 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už jste vdané pěkně dlouho :wink: to já necelých 5 měsíců :grinning:
7. pro 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky pěkné,u nás v rodině měli děti všichni brzo,mě mamča měla v 20 a moje teta mamči sestra měla terezku už v 16 letech a má 3 holky a ted se jí koněčně narodil chlapeček honzík...nás je jak psů :sweat_smile:
7. pro 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě mamka měla v 18ti,ale teď je jiná doba :wink: a nikam se moc nespěchá :slight_smile: hodně holek raději studují,....ale třeba jedna v práci se teď rychle vdala v 18ti a už otěhotněla a to se mi zdá škoda,je to ještě dítě :slight_smile: ale každá holka se cítí jinak :grinning:
7. pro 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když si vzpomenu jak jsem těhu ve dvaceti prožívala v klidu a v pohodě, nic jsem neřešila. a teď jsem stále polohisterická :slight_smile:
7. pro 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě třeba teď hrozně mrzí,že už nevydržím být na zábavě,tak bych tam byla,ale je mi zle z cigaret a jsem hned unavená :slight_smile: ale aspoň jsem si pořádně užila a doufám,že až se Drobeček narodí a bude moct babička hlídat,tak zase povalím :grinning:
7. pro 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky vdaná půl roku a doufám že se do roka a do dne od svatby narodí mimi,mě každej řikal že jsem hloupá že se vdávám v 19 a chci hned dítě ale já jsem taková jiná než ty dnešní 19tileté holky jsem doma s manžou uvařim upeču poklidím prostě mě příjde že už mám za sebou to trajdání po discotékách a potulování se po městě,ani mě to nebavilo spíš sem kamarádkám hlídala děti a jsem spíš rodinej typ prostě ve mě mateřský pudy vřou.... :grinning: :wink:
7. pro 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrioletka - a je ti špatně nebo fine :wink: já do 10.t. ležela jak lazar,měla jsem nízký tlak,furt se mi motala hlava a nemohla jsem skoro nic sníst a vypít :frowning2: teď už mi je skvěle :grinning:
7. pro 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
many: nechutenství k jídlu, bolí mě záda, prsa a občas hlava. a ty nálady- no hrůza :frowning2:
7. pro 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak jsem někam zašla to jo to bych kecela kdybych řekla že ne,ale já už se nemůžu dočkat až si povezu kočárek a budu zaneprázněná mamča doma s mimčem,jen mám trochu strach aby nebylo nemocné,no prostě je to velikáááá zotpovědnost,ale za to nádherný stvoření to všecko stojí že jo holky????? :dizzy_face:
7. pro 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve mně řvaly už v 15ti,já děcka milovala,já si je lepila i do sešitu,jsem kupovala časopisy a stříhala :grinning: ale každá holka se cítí jinak ale tady u nás v okolí neznám moc mladý maminky :slight_smile: ale pokud seš domácí typ a nebaví tě nikam chodit,tak proč ne :wink:
7. pro 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já se pro dnešek loučim, vezu synka na hory.
Tak papa a po víkendu se budu těšit :wink:
7. pro 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
7. pro 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už se taky těším jak budu chovat :slight_smile: ale závidím děckám co si užívájí na zábavách,.. i když já už si užila dost a vzpomínek mám až až,ale i tak pak příjdou děti a už jenom budeme stárnout :grinning: to je hnus :grinning: já bych brala zase těch 18 a nebo 20 :grinning: :grinning: :grinning:
jinak prsa mě bolí jako ďas - hlavně bradavky - ty mě až pálí,musím si koupit ten bepanten a mazat jinak mi doktorka řekla ať si koupím ty vložky do podrdy na kojení a používám je ať ty bradavky neprovokuju :grinning: a na hlavu jsem taky nikdy netrpěla a teď mě sem tam chytá :angry:
7. pro 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaciska kdyby to šlo, tak bych měla několik dětí hned po škole...už po nich toužím snad od 15 let :grinning: Ale napřed jsem radši šla na několik let do práce a navíc se mám po mateřské kam vrátit. Je mi 25, čekám druhý mimčo..snad už to tentokrát dobře dopadne :pensive: a chtěla bych tak 4 - 5 dětí :grinning: :grinning: :grinning: Já zas všude říkám, že jsem musela brzy začít abych tolik dětí aspoň do 40ti stihla porodit :grinning:

Jinak žádný nevolnosti ještě nedorazily, bývá mi těžko po jídle a hodně se motám a teĎ se k toma přidaly záda :unamused:
7. pro 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska a ty budeš určitě v tom jak sis dělala tolik testů a všechny pozitivní,tak ty měsíčky nepříjdou :grinning:
7. pro 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty prsa si cítila před ms nebo až po vynechání?? :fearful:
7. pro 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla týden zpoždění a měla jsem příznaky jako bych to měla dostat - bolest v podbříšku a nalitá prsa a po týdnu nic,tak jsem udělala testy a pozitivní :grinning: :grinning:
7. pro 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě hlava chytá neustále, obzvláště odpoledne. Tak máme doma takový gel na masírování namožených svalů, je mentolový, tak šup s ním na čelo a to mi tu bolest krásně vytáhne. Moje máma říkala, že jsem blázen, že to musí děsně pálit, pálí, ale aspoň mě to zbaví té příšerné bolesti :grinning: :wink:
7. pro 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy ste tak hodný p přejícný uplně jste mě dojali že jsem začla řvát jak debil.... :sweat_smile:
7. pro 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek