• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
myslíte že je škodlivý v těhotenství jíst hermelín a takový podobný sýry? :angry:
8. pro 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska: ahoj, hermelín, plísňový věci, pomazánky, a různý saláty bys neměla vůbec. Já miluju hermelín, když ho tepelně upravíš tak v pohodě. A rybí salát si dávám jen 10dkg jednou za 14 dní a ještě ne v majoneze ale v jogurtu :slight_smile: To bysme neměli no, kvůli literii.
8. pro 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...teda listerii neboli lïsterioze :unamused:
8. pro 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak jak píše anngie :wink: zrající sýry se nesmí jen tepelně zprac. :frowning2: já zase miluju nivu :grinning: to neva,do května vydržím :grinning:
jinak kaciska - já ti psala,že jsi v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím ale ještě pořád tomu nechci věřit na 100% protože se bojím velkého zklamání...
8. pro 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se neboj,to by ti nemohlo vyjít tolik testů já už uvěřila hned u druhýho :grinning: :grinning: manžel mě sám přesvědčoval,vždyť to je jasný,že čekáme :grinning: a já tomu nemohla věřit a tak jsem tam rychle strčila ještě jeden :wink:
8. pro 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu ale já jsem si to první tolik přála ale ještě mám starch...
8. pro 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky Tehulky!
Chtela jsem se zeptat jestli mate nekdo zkusenost s tim,jak sdelit partnerovi,ze eekam jeho mimi...mensi problem je ten,ze nebylo planovane...oba totiz studujeme VS..teda rpisti rok mame oba koncit.
diky moc!!!
8. pro 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
trápil vás někoho holky průjem na začátku těhu???misanko nemám takovou zkušenost ale jestli tě miluje tak to snad veme dobře...hodně stěstí
8. pro 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,přeji dobré dopoledne,mě teda trápí zácpa už od začátku těhu a vůbec nevím co na to,protože většina léků není pro těhu,ani Actimel nepomáhá :unamused: chtěla jsem se zeptat jestli vadí,když jsem si vzala včera 1 paralen??Leze na mě chřipka tak to nechci moc rozjed :wink:
9. pro 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já myslím že paralen neuškodí,raději jsi lehni vypot se a pij hodně čaje to pomáhá...taky jsem po nemoci a vyléčili mě čajíčky a pocení s manžou....a vzniklo mimi....
9. pro 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hezké,čaje piju,ale je to furt stejný budu muset v úterý k doktorce.Můžou se pít i ovocný čaje??Já slyšela ood známé,že nejsou dobrý v těhu tak nevím :wink:
9. pro 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí ovocné ale neslad je zbytečně,lepší jsou bylinkový,kontrihelový nebo medunkový,ty by tě meli dostat s nejhoršího...ale dr ti řekne přesně co a jak...neboj bude to v pořádku :wink:
9. pro 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska: A ty jsi v kolikátém tt?? :slight_smile:
9. pro 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla bych být v pátém ještě tomu nemůžu uvěřit ale nechci to zakříknout...kdy jsi šla poprve na utz?
9. pro 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon v pátém týdnu... :confounded:
9. pro 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tomu taky nemohla věřit tak jsem čekala 14dní :grinning: no a na prvním jsem byla v 8tt a v 6tt u doktorky kde mi to oznámila,a ty jsi ještě nebyla u doktorky??v úterý dostanu průkazku,ale je to moc krásný pocit,když na utz vidíš toho drobečka,no okolí si myslí,že jsem magor v 19letech a těhotná,ale já si to nemyslím :grinning:
9. pro 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!
Jdu na pokec muzu? :slight_smile:
9. pro 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak tu asi nikdo neni ....
9. pro 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossib mě je taky 19 let... :sweat_smile: :dizzy_face: ještě jsem nebyla u dr pa mam jen 2 dny vynechání ale testy pozitivní..pořád mám strach že ms ještě příjde ale po 8 pozitivních testech....si říkam že by nemusela...
9. pro 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu.
Holčiny, míváte bolesti "zadečku" ? Mě hrozně bolí zadek úplně dole, jak začínají nohy, o víkendu jsem se kolikrát nemohla ani zvednout. Záda mě vůbec nebolí, ale ten zadek hrozně.
A jak u vás? Papa
10. pro 2007 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaciska, tak gratuluji, jestli ti vyšel již sedmý test pozitivně, tak to bych neváhala, mně na to stačily 3 a bylo to :wink: Nejez párky, plísňové sýry, majonézu a takový ty věci, kde může být listérie. Vyhýbej se i játrům, tak se shromažďují různé nezdravé látky, myslím, že toxiny, tak to by pro děťátko nebylo dvakrát dobré, ale uvidíš, že tělo si samo řekne, co chce a co ne, tak držím palečky a šup k doktorovi :wink:
No amartino - Mě zase, když chvíli sedím, úplně ten zadek jakoby ztvrdne, občas mě chytají křeče do nohou, záda mě též nebolí :wink: :wink:
10. pro 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
hlásím se mezi Vás těhulky. V pátek jsem poprvé objevila na testu // :slight_smile:
Nedostala jsem měsíčky a začaly mě bolet prsa no a v pátek večer jsem si udělala testík a byl pozitivní. Ještě mě to asi pořád kloudně nedošlo, že čekáme mimi. S doktorkou budu mluvit ve středu, protože tam dneska a zítra není. Jsme strašně šťastný - snad všechno dobře dopadne.
10. pro 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula5 - krááááásnýýýýýý, já to měla naprosto stejný, jen mně bylo divně už týden před nedošlou MS, moc gratulujji, neboj, ono ti to dojde, až ti to dr. potvrdí z krevních testíků, to bude oficiální těhule, tak na sebe dávej pozor a kdyby jsi něco nevěděla, neváhej a ptej se :slight_smile: :wink:
10. pro 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo5 vítej mezi námi. :slight_smile:
10. pro 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta moc děkuji :slight_smile: :slight_smile: nejúžasnější je to, že se nám povedlo na poprvé a že je to ten nejkrásnější dáreček od ježíška. Mě bylo už celý týden před MS, taky divně, ale myslela jsem si, že je to neuróza docela na ní trpím akorád jsem mohla jíst a to většinou nemůžu. A dneska už mi je docela blbě od žaludku, tak snad to nějak ustojím.
10. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líbí se mi, když se mezi námi "starými gardami" objeví novulka těhulka, to je správný, to by bylo, abychom se mi Češi nerodili :grinning: Tak Petulo, taky musíš jíst, mně když je divně od bříška, tak honem rychle do sebe něco nastrkám a pak Bubla nezlobí :grinning: :wink:
10. pro 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přivítání :slight_smile:
anto díky za radu pokusím se do sebe něco dostat, ale mě moc mě to nejde :wink:
10. pro 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale to by jsi měla trošku jíst, ať to tvoje díťátko má z čeho brát a může pěkně růst :wink: :slight_smile:
10. pro 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to balím a letím domů, už se těším až hodím nohy na stůl. Tak se pěkně maminy opatrujte jako já :wink: :slight_smile:
10. pro 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek