• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
kaciska:Fakt??Tak to mě těší,to jsi určitě těhulka,když tolik testů poz.neboj určo jsi zajdi k doktorce ať máš lepší klid :wink:
10. pro 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky rossib,já mám pořád pocit že to nevyšlo sice mi testy vycházej pozitivní ale ta čárka nesíli 1 den před ms jsem si udála 4 testy a všechny poz. slaboučká čárka ale byla videt,další den 1 test taky tam byli // ale ta druhá opět slabá,a dnes další 3 a jsou slaboučký pořád a naběhnou tam 2 // až za 3 minuty...já nevím ale zase kdybych nebyla těhu tak se tam nemůžou zobrazit obě dve?!že jo!!??mám obavy
10. pro 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,
tak jsem včera byla na kontrole a pořád nebylo vidět srdíčko :frowning2: :frowning2: Bojím bojím...mám přijít na kontrolu zase za týden a "uvidí se jestli tam bude" - to jsou slova doktora...Napsal mi další Utrogestan a k tomu ještě Askorutin - včera jsem i slabě špinila... :frowning2: Ten týden nevydržím!!!
11. pro 2007 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš mery.luu, jak se ti to stalo, co? Ten týden to ještě vydrž, v 8 tt by mělo již být vidět. Držím ti palce :wink:
11. pro 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mery.luu to bude v pořádku jak říka anta za týden to bude jistě videt.... :dizzy_face: držím palečky
11. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,
jak se máte?
Mě už je dneska dobře, ale včera mě bylo pěkně zle. Mám dotaz pobolívá Vás občas bříško?
11. pro 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj petulo, ano bříško pobolívá občas jako když to máš dostat, tak tak, to se neboj a nestresuj se kvůli tomu, to je naprosto normální, roztahuje se ti děloha, tak to trošku bolí, žádné strachy :wink:
11. pro 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo bolí jako bych to měla dostat to já nesrestuju jenom se ptám :wink: :slight_smile:
11. pro 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, asi jsem přehnala užití termínu stresovat, tož to se opravuji, "neboj se" vlka nic :grinning: :grinning:
11. pro 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, dělala jsem si 2 testy, oba pozitivní, mám 3 den skluz menstruace, ale objednaná jsem až na 7.1.2008. Ale stejně jsem si nechala udělat test z krve na HCG, je pozitivní a hodnota je 1422, dá se z této hodnoty zjistit v kolikátém jsem asi týtnu? Díky moc za odpověď!!
11. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anti i kacisko - díky moc za podporu, ale ve mě to všechno vře, jsem nervozní, roztěkaná u ničeho nevydržím...už aby bylo pondělí, abych věděla na čem jsem, ta nejistota je úmorná.....
11. pro 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mery.luu - abych pravdu řekla, tak se ti ani nedivím, mně taky samotnou čeká UZV v pondělí a už teď jsem nervózní jak stará panna, fakt, i mě dokážou ty pochybnosti hnusně dostat. :cry: Někdy mi přijde, že těhotenství je taková sázka do loterie, buď to vyjde anebo ne a stejně s tím nic nenaděláš. Neboj, budu na Tebe myslet :zipper_mouth: :fearful:
11. pro 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska:Neboj určitě jsi jinak by se tam neobjevovaly :wink: já byla dnes u doktorky na krev a už mám průkazku :stuck_out_tongue_closed_eyes: na další kontrolu jdu až v Lednu :unamused: měřila m pánev a říkala,řže jsem na hraně jen tak tak tak nevím co si mám myslet :wink: tak ahojky těhulky
11. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petula5:ahojky,taky mám problém s bolením podbříšku jako při MS,ale prý je to normální jak mimíš roste mě to tedy zabolí občas za den a jen chvilkově..
11. pro 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už začínám stresovat, protože jsem v noci měla, tak neuvěřitelnou bolest v podbříšku - byla hodně podobná jako při měsíčkách akorád silnější až mě to probudilo. Tak nevím jestli je to normální. Dneska budu konečně mluvit s doktorkou,tak se jí musím zeptat.
12. pro 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule já se na to taky ptala dr. a říkal, že to je normální, že se roztahuje děloha..mě se to taky sem tam stává, třeba když rychle vstanu, kýchnu, smrkám...
12. pro 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule - odhoď stresy a zeptej se ještě dr. ten tě uklidní stejně jako my, uvidíš :wink: A pak, že "stres" je silné slovo :slight_smile: , ten se objeví ani nevíš jak, ale fakt si myslím, že si děláš zbytečné starosti, mě jednou tak bolelo bříško v noci, že jsem myslela, že jsem potratila a dokonce se mi kvůli té bolesti o potratu zdálo, tím tě samozřejmě nechci strašit. Hezky se dr. zeptej, ať máš klídek. :slight_smile:
12. pro 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta, taky jsem si myslela, že potratím jaká to byla bolest - člověk se pořád bojí, aby to všechno dobře dopadlo.
12. pro 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě povídej, člověk si má těhu užívat a mám pocit, že se víc bojí. :zipper_mouth: Ale každým týdnem těhotenství se zvyšuje šance, že bude vše o.k. :wink:
12. pro 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás měla nebo má problémy se spaním, ja jsem jinak hrozněj spač ale co jsem těhu tak nemužu usnout, v noci se furt převaluji a budím a ráno už nemužu dospat,četla jsem že v těhu bývá spíše opačnej problém-únava, ospalost, možná jsem nějaká vyjímka,ale zase mi není vůbec zle
12. pro 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning:
agnea - ta únava teprve příjde :wink: počkej :grinning:
12. pro 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky tak si představte že na dnešním testu byli už krásné tlustice //.takže není už že jsem těhu k dr jdu až 27.12.jinak mám otázku za jak dlouho od vynechané ms vás začli trápit těhu příznaky???
12. pro 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaciska - já ti říkala,že jsi v tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty furt zkůšaš a zkůšaš :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím jen sem si nebyl jistá,,,,jsem nejštastnější ženská na světe.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně začalo být špatně od 5. nebo 6. týdne -to bych kecala a bylo mi zle do 10.t. ale naštěstí jsem vůbec nezvracela,ale pořád jsem ležela,měla jsem nízký tlak a hrozně se mi motala hlava,tak jsem ležela a nebo seděla u netu :grinning: a nemohla jsem do sebe dostat moc jídla,hodně jsem do sebe cpala ovoce -banány,mandarinky,... a okurky - salátovky,jsou šťavnatý,protože jsem ani moc nepila a pít se má hodně :wink:
12. pro 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok já už ted moc nechci jist jen zeleninu a ovoce ale naky knedlo vepro zelo to se me zveda zaludek a puji docela dost 2,5 nekdy 3 litri za den ted varim brambory a umiram tim smradem... :angry: :angry: :angry: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. pro 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi vadí sem tam nějaké pachy,ale jinak dobrý :wink: já nemůžu pořád uzeniny a kořeněná jídla,to mi vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many myslíš, co jsem se bavila s holkama tak říkaly že právě tou únavou na sobě poznaly těhu, a pak to trvalo až do nějakého začátku druhého trimestru, mě zatí není špatně vůbec, ale bolí mě prsa a taky už docela povyrostly,což samo oceňuje manža :slight_smile:))))
12. pro 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě nevadí asi se to vic projeví az dyl ale jsem ujeta na banany a hořtici nejim to dohromady :sweat_smile: ale ted to můžu...
12. pro 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
agnea - ne únava není příznak těhu,já bývala unavená pořád i z práce :wink: já měla týden zpoždění a příznaky jako bych to měla dostat,bolest v podbříšku a bolavá prsa :grinning: a únava prý trvá celý těhu tak nevím :wink: a je dobrý odpočívat,abys měla klidný miminko :wink: a prsa už mi taky narostly :wink: manžel mi říká prsatice :grinning: říkal,že jak jsem těhu tak ho čím dál tím víc přitahuju :grinning: :grinning: :grinning: a bolívají mě hlavně bradavky :grinning: jak začaly prsa růst,tak jsou bradavky každou chvíli vystrčený a bolí :frowning2: no to musíme vydržet :grinning:
12. pro 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek