Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😃 Pavča 🙂
many
14. pro 2007
můžeš i teď 😉 nebo seš objednaná 😉
maruska39
14. pro 2007
jo 10 testů,nemohla jsemse vynadívat a pořád doufala,že ta // tam prostě bude a ona vždy byla!!!!
kaciska
14. pro 2007
já tomu nevěřím do ted dokud nebudu držet těhu průkazku,já už tam zajdu dřív,s krve to pozná.... x-) jinak už mámza sebou 13 poz,testů to jsem ale magor co? x-)
maruska39
14. pro 2007
kaciska - to jseš větší magor než já 😎 Já už byla taky na krev a jsem míň než ty 😉
kaciska
14. pro 2007
a krev ti vyšla jak maru??? 😉
maruska39
14. pro 2007
jéé já nevím,výsledky budou teprve v pondělí v 10h,to tam bubu volat,ale podle pí doktorky asi jsem,měla jsem zvětšenou dělohu a dala mi i knížečku "budeme mít miminko",tak asi jo :-N
kacm
14. pro 2007
Ahojííííík holky, tak se připojuji k vám, jsem začínající těhulka, v pondělí, uterý a ve středu mi vyšel pozitivní testík, takže jsem mooooc štˇastná, příští týden jdu k Mudr. na potvrzení, podle výpočtu bych měla být 4-5tt.
maruska39
14. pro 2007
já jdu se natáhnout 😉 gratuluji kacm 🙂
kaciska
14. pro 2007
jo tak to jo,to je čekání vid?to nesnáším takhle na něco důležitého čekat.....já tam zajdu v pondělí ráno na krev a výsledky budou do 2 hodin odpoledne...tak pak dám vědět...
many
14. pro 2007
kacm - tak vítej mezi náma a blahopřejeme 😃
Maruš - ty už máš těhu průkazku,tak brzo

😉
many
14. pro 2007
kacm - tak vítej mezi náma a blahopřejeme 😃
Maruš - ty už máš těhu průkazku,tak brzo 😉
kacm
14. pro 2007
Maruska39 mooooc děkuju tobě také blahopřeji.......
chtěla jsem se zeptat při první návštěvě u Mudr.mi asi vezme krev....a na ultrazvuk půjdu asi až dýl....nebo se pletu?
many
14. pro 2007
holky,mě na krev vůbec neposílali,hned to viděl v děloze - flíček 😃
kacm
14. pro 2007
mamy také moc děkuji.....ty už jsi zkušenější těhulka, pověz mi co mě čeká při první návštěvě u Mudr....děkuji.....
many
14. pro 2007
já měla týden zpoždění,šla jsem tam a dělal mi hned ultrazvuk 😉 a to jsem byla ve 4. nebo 5. týdnu 😉
many
14. pro 2007
jinak jestli můžu poradit 😉 tak berte kyselinu listovou a calibrum baby plan 😃
kacm
14. pro 2007
Fakt se dělá ultrazvuk už tak brzo a je tam opravdu už něco vidět? Ale srdíčko ještě ne nebo jo.....to jsem tedy fakt moc zvědavá, u každého Mudr. je to asi jinak....ale děkuji za info, alespoň vím co mě asi tak čeká.....
many
14. pro 2007
jinak tak od 6. týdne do 10.t. mi bývalo zle,ale nezvracela jsem vůbec 😃 ale měla jsem nízký tlak a hrozně se mi motala hlava,bylo mi zle od žaludku a hrozně málo jsem jedla a pila 😉 jinak radím - těhotenská lízátka - super na nevolnost 😃
many
14. pro 2007
srdíčko jsem myslím viděla až v 8.t. teď bych kecala 😉
kacm
14. pro 2007
Many děkujem já kyselinu listovou beru už čtvrtý měsíc a calibrum baby plan také, takže jsem už dopředu plná samých vitamínků.........
many
14. pro 2007
ale v tom 4. nebo 5. jak jsem byla poprvé,tak tam byl takový tmavý flíček 😃 ale pak to roste rychleji 😉 můj Drobeček už by teď měl měřit kolem 15ti cm 😃
kacm
14. pro 2007
No tedˇ jsem se tě právě chtěla zeptat, zda jsi měla nevolnosti a od kolikátéhé tt to asi bylo, ale u každého je to asi jiné, včera v práci se mi také zamotala hlava, ale to bylo tím vzduchem asi, jelikož nám nefunguje klimatizace, takže to svádím i na to...... :-S
kaciska
14. pro 2007
já papkám femibion doktorkamě ho doboručila že je v něm vyvážené množství vitamínu a nejvíce samozřejmě kys.litové...beru 1 denně
many
14. pro 2007
tak papkejte 😃 😃 😃
jinak když mi bylo zle,tak mi pomáhal čerstvý okurek - je šťavnatej,tak jsem měla i víc vody v sobě 😃 a cpala jsem se banánama,ale každé dělá dobře něco jiného,jinak mně dělala dobře cola,to mi poradila známá a fakt pomáhala 😉
many
14. pro 2007
tak mě řekla ať beru 2 listovky a jednu - baby plan 😉 jinak jsem četla,že po 12.t se už listovka nemusí brát,tak jsem přestala teď kterýsi den,že jsem to akorát dobrala 😉 a musím si koupit to calibrum na druhý trimestr 😉
kacm
14. pro 2007
Tak to je tedy už pěkný macík.....hrozně jsem si přála rodit nějak z jara a budu nosit drobečka až do Srpna, tak to si opravdu užiju v těch vedrech, ale to nevadí, hlavně aby vše probíhalo jak má a bylo vše i malé v pořádku..... 😃
kaciska
14. pro 2007
kacm to jsme dvě.... :-N
many
14. pro 2007
jinak ta nevolnost,je jak u která,některá chudera tím třeba trpí celý těhu a některé zle není vůbec 😉
kacm
14. pro 2007
Já beru 1 listovku a 1 baby plan protože v tom baby planu je také obsažena listovka, tak abych se nějak zbytečně nepředávkovala.....
many
14. pro 2007
tak tak,hlavně ať jsou zdraví 😃 😃 😃
já už chci chovááááááááááááát 🙂 vy taky,že 😉

Začni psát odpověď...

Odešli