• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
můžeš i teď :wink: nebo seš objednaná :wink:
14. pro 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo 10 testů,nemohla jsemse vynadívat a pořád doufala,že ta // tam prostě bude a ona vždy byla!!!!
14. pro 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu nevěřím do ted dokud nebudu držet těhu průkazku,já už tam zajdu dřív,s krve to pozná.... :dizzy_face: jinak už mámza sebou 13 poz,testů to jsem ale magor co? :dizzy_face:
14. pro 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaciska - to jseš větší magor než já :sunglasses: Já už byla taky na krev a jsem míň než ty :wink:
14. pro 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a krev ti vyšla jak maru??? :wink:
14. pro 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já nevím,výsledky budou teprve v pondělí v 10h,to tam bubu volat,ale podle pí doktorky asi jsem,měla jsem zvětšenou dělohu a dala mi i knížečku "budeme mít miminko",tak asi jo :sweat_smile:
14. pro 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojííííík holky, tak se připojuji k vám, jsem začínající těhulka, v pondělí, uterý a ve středu mi vyšel pozitivní testík, takže jsem mooooc štˇastná, příští týden jdu k Mudr. na potvrzení, podle výpočtu bych měla být 4-5tt.
14. pro 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu se natáhnout :wink: gratuluji kacm :slight_smile:
14. pro 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo,to je čekání vid?to nesnáším takhle na něco důležitého čekat.....já tam zajdu v pondělí ráno na krev a výsledky budou do 2 hodin odpoledne...tak pak dám vědět...
14. pro 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm - tak vítej mezi náma a blahopřejeme :grinning:
Maruš - ty už máš těhu průkazku,tak brzo

:wink:
14. pro 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm - tak vítej mezi náma a blahopřejeme :grinning:
Maruš - ty už máš těhu průkazku,tak brzo :wink:
14. pro 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maruska39 mooooc děkuju tobě také blahopřeji.......
chtěla jsem se zeptat při první návštěvě u Mudr.mi asi vezme krev....a na ultrazvuk půjdu asi až dýl....nebo se pletu?
14. pro 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,mě na krev vůbec neposílali,hned to viděl v děloze - flíček :grinning:
14. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamy také moc děkuji.....ty už jsi zkušenější těhulka, pověz mi co mě čeká při první návštěvě u Mudr....děkuji.....
14. pro 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla týden zpoždění,šla jsem tam a dělal mi hned ultrazvuk :wink: a to jsem byla ve 4. nebo 5. týdnu :wink:
14. pro 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jestli můžu poradit :wink: tak berte kyselinu listovou a calibrum baby plan :grinning:
14. pro 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt se dělá ultrazvuk už tak brzo a je tam opravdu už něco vidět? Ale srdíčko ještě ne nebo jo.....to jsem tedy fakt moc zvědavá, u každého Mudr. je to asi jinak....ale děkuji za info, alespoň vím co mě asi tak čeká.....
14. pro 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tak od 6. týdne do 10.t. mi bývalo zle,ale nezvracela jsem vůbec :grinning: ale měla jsem nízký tlak a hrozně se mi motala hlava,bylo mi zle od žaludku a hrozně málo jsem jedla a pila :wink: jinak radím - těhotenská lízátka - super na nevolnost :grinning:
14. pro 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
srdíčko jsem myslím viděla až v 8.t. teď bych kecala :wink:
14. pro 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many děkujem já kyselinu listovou beru už čtvrtý měsíc a calibrum baby plan také, takže jsem už dopředu plná samých vitamínků.........
14. pro 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale v tom 4. nebo 5. jak jsem byla poprvé,tak tam byl takový tmavý flíček :grinning: ale pak to roste rychleji :wink: můj Drobeček už by teď měl měřit kolem 15ti cm :grinning:
14. pro 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedˇ jsem se tě právě chtěla zeptat, zda jsi měla nevolnosti a od kolikátéhé tt to asi bylo, ale u každého je to asi jiné, včera v práci se mi také zamotala hlava, ale to bylo tím vzduchem asi, jelikož nám nefunguje klimatizace, takže to svádím i na to...... :confounded:
14. pro 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já papkám femibion doktorkamě ho doboručila že je v něm vyvážené množství vitamínu a nejvíce samozřejmě kys.litové...beru 1 denně
14. pro 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papkejte :grinning: :grinning: :grinning:
jinak když mi bylo zle,tak mi pomáhal čerstvý okurek - je šťavnatej,tak jsem měla i víc vody v sobě :grinning: a cpala jsem se banánama,ale každé dělá dobře něco jiného,jinak mně dělala dobře cola,to mi poradila známá a fakt pomáhala :wink:
14. pro 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě řekla ať beru 2 listovky a jednu - baby plan :wink: jinak jsem četla,že po 12.t se už listovka nemusí brát,tak jsem přestala teď kterýsi den,že jsem to akorát dobrala :wink: a musím si koupit to calibrum na druhý trimestr :wink:
14. pro 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je tedy už pěkný macík.....hrozně jsem si přála rodit nějak z jara a budu nosit drobečka až do Srpna, tak to si opravdu užiju v těch vedrech, ale to nevadí, hlavně aby vše probíhalo jak má a bylo vše i malé v pořádku..... :grinning:
14. pro 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm to jsme dvě.... :sweat_smile:
14. pro 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ta nevolnost,je jak u která,některá chudera tím třeba trpí celý těhu a některé zle není vůbec :wink:
14. pro 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru 1 listovku a 1 baby plan protože v tom baby planu je také obsažena listovka, tak abych se nějak zbytečně nepředávkovala.....
14. pro 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,hlavně ať jsou zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
já už chci chovááááááááááááát :slight_smile: vy taky,že :wink:
14. pro 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek