• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
U každého Mudr. to je asi jinak....někdo říká že nejrizikovější je to do 8 tt a pak už dají těhu průkazku a u mého doktora až po 12tt....
14. pro 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mě moc líto co se stalo kamarádce to bych nepřežila,támhlé náka s prominitím kunda hodi mimčo do popelnice a je jí to jedno a a mi se strachujeme abysme jej donosili a aby byli zdravé....ta přírodaje nekdy nespravedliva ale asi to tak má být... :pensive:
14. pro 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím,že správně je do 12. to se mimi vyvíjí nejvíc - ty orgány,..
14. pro 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak je to hnus velebnosti :grinning: néééééé je to krutý :frowning2: holky se snaží otěhotnět a nejde to a některé potvory chodí na potrat za potratem,nebo to někde vyhodí,.... mrchy :angry:
14. pro 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že na kole nejezdila ale chodila do práce ráda pěšky aby měla nějaký pobyb...no nevím ale měla také na H.....doktora,ted už má jiného a dneska má krásnou 6ti měsíční holčičku chtěla pak hned otěhotnět, ale museli 3/4 roku počkat, hlavně že je tedˇ štástná, ale vytrpěla si své......fakt jí obdivuju.
14. pro 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt hnus :angry: fuj :angry: no uklidněme se maminy :wink: ať znás nejsou ty mimina nervózní :wink:
14. pro 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych skončila v kosmonosech to říkam na rovinu...
14. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,chuderka :frowning2: a teď už má doma aspoň radost :wink:
No dneska jsem to o té matece jak vyhodila do popelnice své dítě také poslouchala, holky normálně jí nafackovat málo, to ho nemohla dát do Babyboxu....fakt je to kráva, nechápu její logiku myšlení...asi má v hlavně fakt nasráno....pardón :unamused:
taky ste tak unavené na večer já bych šla ted klidne na kute... :confounded:
kaciska - kosmonos - to neznám :wink: já sem to ještě neslyšela :wink:
blázinec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
14. pro 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :wink: tak už zase něco znám :grinning: tak tam bych skončila taky :frowning2:
14. pro 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sledujte novu...
14. pro 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechci vás stresovat, ale pro mě je to také děsné, pořád na to všechno co se může stát myslím, ale prý je těch případů málo ale stanou se v životě i horší věci.....bylo by horší kdyby mimi umřelo třeba už tří leté.....tak a už pštttttt už na to nebudem myslet.....pryč od takových témat....my budeme štˇatsné a laskyplné těhulky..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím miminkem jak ho ta píča zkurvená hodila do popelnice....já bych jí tu kundu zalila rozteklím olovem....omlouvám se za výrazy ale střílela bych takoví píči
14. pro 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta únava je síla :wink: já teď spávám tak 10 až 11 hodin v kuse :wink: a snažím se nespat přes den,to mimi si prý na to zvyká,když jdete spát a spíte celou noc,tak je to prý dobrý :wink: moje sestřenka má 3.měsíční holčičku a kojí a najednou malá prý kolem desáté usne a spí až do rána,no to je super a nebudí ji na kojení,tak bych to brala taky :grinning:
14. pro 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mrchám vyhlásíme válku :wink: :wink: :wink:
14. pro 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tedˇ to o té maceše bylo na TV nova......to je ale Káča, přece to dítko mohla dát k adopci.....no prostě mi to mozek nebere.....
podváááááááááááázat,aby už v životě nemohly mít miminko a zase ho vyhodit :angry:
presne tak má se chránit když dite nechce a nebo jit na interupci ale to pochybuju ze by sla urcite to byla náka šmucka špinavá... :rolling_eyes: mě je vždycky do breku fakt!!
14. pro 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááá zprávy sleduju,ale když je manžel doma a hraje u počítače na kytaru,dnes má firemní chlastačku,tak jsme s Drobečkem sami doma a můžeme s váma teď kecat,jinak jsme tu spíš ráno :grinning:
14. pro 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo přesně tak.........takový bych přála aby nemohla mí děti....mrcha!!!!
Jééééé kacisko ty jsi také z Liberce tak to jsme asi sousedky.....paráda.
14. pro 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky u takových smutných zpráv se držím,abych se nerozbřečela :frowning2: je to hnus,co se děje :frowning2:
14. pro 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kde přesně sídlíš?já na vápence v hanychově...a dělám v hypernově v humanicu...
14. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam chodíš k Mudr.? A v jaké části Liberce bydlíš? Nebudeš někam tady chodit na těhu cvičení? To je otázek vidˇ?.....
14. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ptala dřív!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože to je neuvěřitelné.....já pracuji také v Hypernově, v Outdoorové prodejně na skialpy a lezecké potřeby pro horolezce, né že bych byla nějaká skalní žena, ale tento sport mě docela baví a hlavně lyže no prostě jsem sportovkyně alespoň v tomhle.......to je paráda....zitra jdu do práce. Já bydlím ve Vesci .......
14. pro 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to byste měly super,kdybyste chodily spolu :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak vy děláte i kousek od sebe :wink:
14. pro 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek