• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
tevina - já ji neprodělala,snažím se být raději doma,abych to neměla kde chytnout,tak hodně lež a papkej vitamínky a určo se z toho brzo dostaneš :wink:
14. pro 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já jsem každý den ve stiku se stovkou i více lidma, tak to jste mě tedˇmoc nepotěšili.....ach jo, musím se těm co kýchají a smrkají vyhýbat obloukem.....
Tevino bež k Mudr. a zeptej se na to co a jak....
Many bříští tance jsem netančila jen jsem to párkrát zkusila, ale nějak mě to neoslovilo, já miluju chachu,rumbu,salzu a tak ty rytmičtější tance....bóže jak já bych tedˇ tančila, ale musím se šetřit, takže nic.
Kačko tak papalala a zastav se na krámě já tam budu zítra..... :grinning:
14. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty společenský se mi taky hodně líbí :wink: ty břišní jsou prý dobrý na tvarování postavy :wink:
14. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak včera jsem si v tescu koupila bodyčka pro Drobečka měli balení - 7ks za 190,- no nekup to :grinning:
14. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že každé tancování a pohyb je dobrý a tvarování postavy....no nejvíce jsem zrychtovaná ze sqvoshe.....to mě bolí fakt celý člověk.....hlavně se tam člověk vyběhá a schodí min. 600kcal. což je dost....
14. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se hodí ty břišní tance,ty budu tancovat sama :grinning: my na plesy,.. nechodíme :wink: jedině,že bych to taky tancovala sama doma :grinning:
14. pro 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je super úlovek many.....paráda, já si v pondělí koupila u nás v Babycapu overálek a druhou věc sis mohla vybrat za 1,-Kč což je také úžasná koupě a hlavně mají nááádrherné materiály hodně prodyšné co odvádějí vlhkost a termoizolují, fakt paráda......takže mám 4.kousky za cenu dvou.... :grinning:
Jenže se to prý takhle dopředu nemá a hlavně u mě když jsem v tak ranném stádiu těhotenství.......jsem hrozný pesimista.....
14. pro 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo na prd,to chce partnera a ten můj na to nemá čas a ani bych ho neukecala :grinning: a asi by mu to ani nešlo :wink:
14. pro 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začala pomalu nakupovat věci až jsem měla po screeningu,do té doby jsem taky nic nekupovala,jo jen dvoje ponožečky :grinning:
14. pro 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many můj přítel také nerad chodí na plesy a nerad tancuje, takže ty společenské tance dělám sama.....nejsme taneční pár, takže mi to je stejně jako k prdu, jen to umím, ale bez partnera si toho moc nezatancuju, jen tu chachu nebo salzu, ale vypadá to dost divně....ale co, když paříš, tak paříš..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsou tady holky,co nakupují už po 10.t kočárky,ale to je teda dost brzo :wink: ale prý je to zrovna v akci,ale akce bývají každou chvíli :wink:
14. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju,já všechno chytnu od mýho syna,takže se tomu nevyhnu :angry:
14. pro 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já z těch holek asi nebudu, kočárek nemá být doma do porodu a tím se opravdu budu řídit i když na pověry moc nevěřím, ale po tom co je všude kolem mě tak fakt ho budem kupovat až kolem 7-8 měsíce, myslím, že to stačí bohatě.....
many (míšo) :grinning: já jdu na kutě, ráno vstávám do práce, tak se musím(e) vyspinkat....tak páček a někdy zase na těhulkách.....papa a dobrou noc
14. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: tak se pokus vyležet :wink: pokud tě synek nechá :grinning:
14. pro 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo dobrou a sladké sny :grinning: příště zase pokecáme :grinning:
14. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky tak páček.........opatrujte se :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevina - Tomášek chodí do školky nebo ještě ne :wink:
14. pro 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Tomášek chodí do školky,takže každou chvilku něco přinese,naposled neštovice a teď chřipajznu :angry:
14. pro 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nás čeká až tak za ty 4 roky :grinning:
14. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nevíte, do jakého týdne je pravděpodobnost zániku těhotenství? Já jsem byla na UTZ v začínajícím 11tt a chtěla bych už být klidná, že problém by nastal pouze v případě, kdy bych začla krvácet. Nechce se mi věřit, že se fakt nic nepozná, když se plod přestane vyvíjet...
Díky Martina
17. pro 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prosím o radu,
odkdy se počítá těhu a v kolikátém jsem týdnu poslední MS 11.11.2007 děkuju
17. pro 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
počítá se od posledních měsíčku tak že ted jsi pravděbodobně v 5 týdnu ale ve skutečnosti od početí tak ve 3 týdnu... :dizzy_face:
17. pro 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju pořád jsem si tím nebyla jistá zítra jdu k dr tak uvidím co na mě vybafne
17. pro 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zejdo,
přesně tak,jak píše kaciska, já jsem např.měla poslední MS 27.9. - takže teď 11tt, ale mimískovi je necelých 9tt. Těhu trvá 40 týdnů - podle MS, takže když jsi měla 11.11. poslední MS, tak začínáš 6tt, plodu bude něco kolem 4tt + -. Doktor Ti to řekne přesně, podle UTZ. Já jsem měla první měření někdy v 6tt týdnu a to už mi řekl termín porodu.
17. pro 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslíš že už tam něco bude vidět? nebo mě řekně jak ho znám proč jsem tam tak brzo proč zbytečně stresuju
17. pro 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla u doktora hned třetí den po vynechání MS - nabral mi krev, a prohmatem a UTZ zjistil nepatrné známky těhotenství. 5 listopadu mi těhotenství potvrdil a plod měřil už 6mm - a viděl jej vnitřním UTZ. Takže bych doporučovala tam zavolat, říci, že nepřišla MS a domluvit se.
Dělala jsi si test?
17. pro 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dělala jdu tam zítra sestra říkala že to bude lepší přijít ted než až po svátcích
17. pro 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,tak jak se dnes máte??Já ráno vyzvrátila čajdu :unamused: už jsem myslela,že nevolnosti zmizely :grinning:
17. pro 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek