Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

zejda
17. pro 2007

Dobře doufám že mě zítra Dr potvrdí těhu

pavlina05
autor
17. pro 2007

Ahoj holky!!!!
r.o.s.s.i.b 😎 hlavně že se něco děje!!!! 😀 Určitě každým dnem zmizí. Já měla nevolnosti v 6tt-10tt. No a minulej týden zničeho nic jsem taky 😝 To když jsem si začala stěžovat na to, že mi nic není 😀

zejda 😀 byl by to krásnej dáreček! Držím pěstičky!!!!!

zejda
17. pro 2007

Byl by to ten nej nej dárek děkuju

pavlina05
autor
17. pro 2007

zejda, určitě bude! Moc vám to přeju!!!!! To je aspoň Ježíšek!!!! 😀
A dej vědět jak to dopadne!

zejda
17. pro 2007

Určitě je to strašný sice jsme zas tak dlouho nečekali ale i tak člověk se raduje jak malý děcko který dostalo hračku

zejda
17. pro 2007

Jejda Pavli koukám že jseš taky z Brna 🙂

pavlina05
autor
17. pro 2007

😀 jj. No my taky dlouho nečekali. Ale jednou nám to nevyšlo....a to je pak teprve rána pod pás...

meriva
17. pro 2007

cau holky, mne dnes rano potvrdila dr tehu... 😵
Neni to divny, ze mi jeste poradne nic neni? Akorat mne boli prsa..

pavlina05
autor
17. pro 2007

meriva mooooc gratuluji!!!! Není! Hlavně že bolí prsa!!!!!! Já se pořád kontroluju tím, jestli bolí prsa!!! Kontrola.....bolí... 😉

Holky, pádím do města pro zbylé dárky. Mějte se zatím maminky!!!

zejda
17. pro 2007

Meriva moooc blahopřeju já jdu k dr zítra tak jsem zvědavá třeba ti ani špatně nebude!!Můžu se zeptat kdy jsi měla poslední MS??

meriva
17. pro 2007

zejdo, ja mela posledni cyklus hrozne divnej, tady mam graf http://www.fertilityfriend.com/home/1d3398
my to vypocitali podle ovu, ted jsem 4tt

amartina
17. pro 2007

Zejdo,tak zítra napiš.
Pavli, s těmy prsy s Tebou nesouhlasím - jsou těhulky, které jsou úplně bez příznaků. Mně např. vůbec nebolela a nebolí, jen se zvětšila. Nezvracím, jen mi není dobře....

amartina
17. pro 2007

Holky, taky máte bílý až nažloutlý výtok? Někdy ho mívám až žlutookrový -ale výtok je prý normální - není-li krvavý nebo hnědý. Vždycky si připadám, jak úchyl, když se dívám na kalhotky, jestli není nahnědlý 😀

r.o.s.s.i.b
17. pro 2007

amartina:Jo já mám taky bílý někdy trochu nažloutlý,ale prý je to normální pokud nemáš svědění nebo zapáchá 😉

n1993
17. pro 2007

Ahoj těhulky, můžu se k Vám přidat? Minulý týden jsem z testů a nakonec i z krve zjistila, že jsem těhotná 😵 , takže zrovna prožívám neuvěřitelně krásný pocit, ale zároveň mám velké obavy aby vše bylo jak má být. Na UTZ ještě nebylo nic vidět, takže další kontrolu mám teď ve středu. Je to vymodlené děťátko, možná proto takové obavy 😔

many
17. pro 2007

tak vítej mezi těhulkama n 1993 😀
jinak mě teda prsa bolí pořáda jako ďas,hlavně bradavky ☹

many
17. pro 2007

neboj teď už tam něco uvídíš 😀

n1993
17. pro 2007

Díky Many za přivítání. Můžu se Tě zeptat, kdy se Vám ukázalo mimi na UTZ?

amartina
17. pro 2007

n1993 vítej....

zejda
17. pro 2007

Prsa mě taky bolí jako čert a jak je nateklí to je hrůza doufám že to brzo přestane. Holky kdy je vidět mimi na monitoru teda jestli je tam jedno nebo dvě?

many
17. pro 2007

no já bych kecala co tam šlo vidět v 7.t. jestli to nebude ještě maličký 😉 já mám fotku v albu a tam jsem 10+3 a mimi jde vidět 😉 jinak ty prsa -to je síla,ale bolívájí mě teď míň,jinak jak mi poradila doktorka než si koupím vložky do podrdy,tak si tam mám dávat odličovací tampony,abych ty bradavky nedráždila podprdou a je to fakt lepší 😉

zejda
17. pro 2007

Dík tak to vyzkouším . Many a v kolikátém jseš týdnu?

many
17. pro 2007

v 6.týdnu to měří 4 mm 😀

zejda
17. pro 2007

Sory kouknu a vidim 17 týden jo ale jestli jsou dvě tak je to vidět ne??

many
17. pro 2007

16+2

many
17. pro 2007

jo to asi jo,to by tam určitě viděl 😉 2 váčky 😉

many
17. pro 2007

chtěla bys dvojčátka,aby si to měla hned za sebou 😉 taky bych to brala,tak snad příště 😉

zejda
17. pro 2007

Už se strašně těšim ale mám i strach aby vše bylo po celou dobu v poho

amartina
17. pro 2007

Zejdo, já jej viděla poprvé asi v 6tt - mělo 6mm, srdeční činnost bude ale vidět později. Zatím nemůžeš ty týdny počítat - to musí až pořádně přesně lékař dle UTZ.

many
17. pro 2007

já se taky sem tam bojím,ale je lepší na nic špatnýho nemyslet a říkat si,že je mimi v pořádku 😉 holky mají zdraví děti a já budu mít taky 😀 a ty jdeš kdy k doktorce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru