Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

zejda
17. pro 2007

Jasan hlavně aby to vůbec potvrdil to moje "TĚHOTENSTVÍ"

many
17. pro 2007

ale joooooooooooo 😉 a kolik sis dělala testů 😉 já jen dva 😀

zejda
17. pro 2007

Taky dva

many
17. pro 2007

já měla týden zpoždění,tak jsem si udělala test a byl pozitivní,nevěřila jsem tomu,tak jsem tam namočila i ten druhý a taky 😀 tak jsem v pondělí hned letěla k doktorovi a ten mi udělal ultrazvuk a hned to tam viděl 😀 že je to v děloze 😀 na krev mě vůbec neposílal,jiný holky prý byly i na krvi,asi jak kterej doktor,nebo jsou líní udělat ultrazvuk,tak je pošlou na krev 😒

kacm
17. pro 2007

Ahoj Holky a těhulky.... 🙂 🙂 🙂
ahojíííík many....tak jak se dneska máte? Já jsem v práci, ale zítra jdu k Mudr. tak mám docela strach aby vše bylo v pořádku, ještě jsem si nezaložila albíčko a ani jsem si ještě nezměnila, že čekáme mimi, prostě mám obavy....raději až to bude vše na 100% ok....

many
17. pro 2007

no to ti potrvdí i doktor 😀 😀 😀 já se jdu dnes podívat po dalších těhu kalhotech,začala jsem nějak nabírat a ty moje už mi nejsou,tak jsem vyplázla 1200,- a můžu kupovat nový,nevěřila jsem,že mi budou tak rychle malý 😉 ale schovám si je na další těhu,je to škoda hned prodávat levněji,když jsou nový

zejda
17. pro 2007

Já jsem si dělala test asi po5 dnech ted mám už asi 13 dnů spoždění tak jsem proto zvědavá co mě zítra řekne jestli to vůbec bude vidět.

many
17. pro 2007

jo aspoň větší tečku tam uvidí a nebo dvě a nebo tři,.... 😉
ahoj Káťo 😀 tak si to změň,protože jsi v tom na stopéro 😀

many
17. pro 2007

Káťo už ses viděla v práci s tou druhou Káťou 😀

zejda
17. pro 2007

Mám vcelku razantní Dr tvrdí že my ženský jsme občas tupí co se toho týče (těhotenství) proto ty obavy.

many
17. pro 2007

jo ještě jsem chtěla napsat,že už si raději koupím lacláče,abych zase za dva měsíce nekupovala nový 😀

kacm
17. pro 2007

many jaktože ti už nejsou těhu kalhoty já myslela, že se dají nastavovat podle velikosti jak ti roste bříško?Tak to je škoda je prodávat.....

many
17. pro 2007

jééééééééé,tak ji jedním uchem poslouchej a druhým ven 😉

kacm
17. pro 2007

Jo jo už jsme se s Kačkou v sobotu viděli, bylo to moc hezké tak jsem zvědavá, dneska jde k Mudr. a já zítra tak máme obě obavy.....

many
17. pro 2007

Káťo já si koupila takový co natahuje přes zadek a pak je tam tam guma,která se natahuje podle bříška,ale netušila jsem,že zrovna mě by rostl zadek nebo boky,protože já skoro žádný nemám 😀 takže takový kalhoty si raději nekupujte 😀

kacm
17. pro 2007

many myslíš, že bude už něco vidět a myslíš, že mi Mudr. udělá UTZ a nebo vezme spíše krev?

many
17. pro 2007

jé i tady zejda jde zítra,taky pro potvrzení 😀 já jdu zítra už k zubařce pro razítko a ve čtvrtek zase na triply a v pátek asi na tu krevní skupinu,tak budu taky konečně hodně na vzduchu 😀

amartina
17. pro 2007

Mně dělali testy na hcg z krve hned po vynechání MS, a pak 23.listopadu na krevní obraz, skupinu, HIV a sifilis a pak jsem dostala průkajdu - minulou středu.
Many, buď klidná, já jsem si musela už teď koupit těhu kalhoty - ale pokud přiberu na zadečku, za chvíli mi nebudou 😀
Kolik máš v pase? Já mám 84cm - nepamatuju se, kolik jsem měla před těhu 🙂

n1993
17. pro 2007

Holky řeknu Vám, zažila jsem si docela peklo při nezdařených IUI a IVF, ale tohle asi není o nic lepší 😒 Ty obavy budou trvat až do porodu, to je jasnačka. Je zvláštní, že u 1. dítěte jsem ani nepomyslela, že by se mohlo něco stát. Teď to beru všechno úplně jinak 😔

many
17. pro 2007

asi jak kterej doktor,mně krev nebral,udělal mi hned ultrazvuk - zevnitř 😉

kacm
17. pro 2007

No tak takové mi půjčila kamarádka, tedˇ mi jsou tak normálně,jen ta guma tam je zatím navíc 😀 😀 😀 ale nevím právě, zda nenaberu přes boky, zadek i stehna....tak je lepší asi na ty koflíčky co to můžeš povolovat.....

many
17. pro 2007

jé já si nevšimla,že ty už máš holčičku 😀 nebo spíš slečnu 😀
jinak to mě nenapadlo změřit si pás,jdu to hned udělat 😀

many
17. pro 2007

jéééééééééééééé no mývala jsem tak 64,65,66 jak kdy a teď mám 83 😀

many
17. pro 2007

ta guma je super,hřeje venku pěkně záda,poprvé mi v zimě netáhne na záda 😀 a je to super,ale teď už mě tlačí 😀

many
17. pro 2007

ty kalhoty né guma 🙂

kaciska
17. pro 2007

ahojky holkkkíííí!!!!!! 😵 😵 😵 😵

many
17. pro 2007

n1993 - nemyslit na nic špatnýho,to nedělá miminku dobře 😉 musíš být šťastná a veselá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacm
17. pro 2007

Ahoj Kačko......tady je Kačka.....tak co byla jsi dnes u doktora, tak co ti dělala a říkala....no povídej.....

many
17. pro 2007

ahoj Káťo 😀

many
17. pro 2007

tak tak povikládej zážitky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru