• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Já jsem si zkoušla dělat podle netu v jakém zhura tt bych měla být a ten mi ukázal tak v 5tt což si myslím, že už by tam něco vidět být mělo.... :confounded:
19. pro 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacm, buď klidná - já když byla v 5tt, měla jsem nepřímé známky těhu a nic moc vidět nebylo. POčkej do pátku a neboj.
19. pro 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze broučku ono se to počíta už od prvního dne menstruace a to jsi tezko byla uz tehotna otehotnela si tak 14 dni po prvnim dnu mesicku takze ted jsi tak ve 3 tydnu jako já a to není jeste moc videt ver mi... :dizzy_face: jsem o par dni driv tak ta tecka byla videt tobe za par dni bude taky neboj ...
19. pro 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak to jsi mě trošku ukodnila, budu věřit, že to bude dobré prostě musí!!!! Ach jo měla jsem jít k dotorovi až po novém roce a těchto nervů bych se třeba vyvarovala, ale je zase dobře, že to všechno vědí jak to je!!!!
Kači moc děkuju a mysli na mě......
19. pro 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla první menstruaci 11.11.2007 tak to je možné, že jsem třeba hodně na začátku, ach jo.......
19. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím a vím ze to bude v porádku mimodelozní by se uz ozvalo opravdu,,,, :dizzy_face: ty zacatky jsou nejtezsi ale jste na to dva a urcite to zvladnete já jdu zitra k dr ozvu se ti zejtra,jen se trochu setri...a bud opatrna...papa myslím na tebe kocko moje... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju....tak pa pa a ozvi se ...... :dizzy_face:
19. pro 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky,
nemáte někdo zkušenosti se špiněním v těhu?? Já už jsem 2x špinila jasně červenpu krev. Lětěla jsem k dr. a na ultrazvuku bylo všechno v pořádku - i srdíčko už tam konečně bylo. Nařídil mi klid na lůžku, nic nedělat a jestli by se to ještě opakovalo tak mám jít hned do špitálu. ....Já jsem z toho byla tak vyšokovaná, že jsem se dr. zapoměla zeptat, čím to špinění mohlo být. Neví to někdo z vás? Co může špinění zapříčinit?
19. pro 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já jsem s tímto problémem zrovna týden doma a zítra jdu na kontrolu...mě řekli,že to může být,že praskají cévy,jsou ted citlivé a dali mi na posílení nějaké prášky...ale jinak se moc bojím,protože v knížkách o špinění nic dobrého nepíšou:frowning2:
19. pro 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já jsem po včerejším večeru ještě víc vystrašená - byla jsem na záchodě a začla krvácet. Na nic jsme nečekali a jeli jsme do Náchoda do nemocnice - šlo o jednorázové krvácení někde z hrdla, plod je v pořádku, viděla jsem tam toho mého mrňouska, jak sebou šije a dokonce povyrostl, ale samozřejmě mě to dosti vyděsilo. Musím teď hodně ležet, takže se doma válím u knížky a zapnu si televizi. Holky, neumíte si představit, jak jsem se vyděsila, už jsem to viděla černě. Naštěstí je vše v pořádku. Dostala jsem léky proti krvácení a mám přijít v lednu - dle plánu, nebudou-li žádné potíže.
20. pro 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! jsem z Teplic a jsem ve 13týdnu těhotenství. Je to mé první a mám hrozný ba přímo děsivý strach z porodu. Kamaradka řikala, že jestli si můžu vybrat at rodím v UL, že tam jsou nej. Termín porodu mám na 23.6., a ted mě jestě čekají tripple testy. Ráda s Váma pokecám o všem! napiště díky Hanka
20. pro 2007 v 10:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hani,taky mám strach ale rikam si kdyz to slo dovnitr tak to musi jit ven-v kolikátem týdnu jsi byla na utz poprve??a bylo už neco videt?
20. pro 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky ahoj moje nej.těhulko kacisko, tak jak se dneská máte? :grinning:
20. pro 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaci tak co?jak je??
20. pro 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem nemohla moc spát, tak jsem ráno dobalovala dárky, ale vzhledem k tomu jak se cítím, bych ty vánoce nejradši zrušila..... :unamused:
20. pro 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdeme do Areny na koncert, přítel mě chce vytáhnout mezi lidi, abych na to tolik nemyslela a trochu se pobavila....nevím zda mi to půjde.
20. pro 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já te chápu,já uz jsem na neschopence,je mi zle jako blazen,a jeste me nasrala doktorka minule videla tecku a dnes me rekla ze tam nic neni a ze mám prijit v lednu tak s tebou soucítím nejradsi bych umrela..
20. pro 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ale pipina ta doktorka, jaktože tam dneska nic neviděla?........
20. pro 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
On se prdola malej schoval........bojí se té tvé Mudr.....
20. pro 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim udala me 3 vterinovej ultra zvuk jeste tak neprijemne tlacila na bricho a rakla ze tam nic neni ja se nezohla na hlasku,tak me rekla ze se mohla predtim prehlednout a ze to bude videt az po novym roce,pripadam si jak u debilů....
20. pro 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je husa, fakt by ty doktoři potřebovali nějakou lekci slušného chovaní....oni nevědí, co nám tím způsobují.....to bude dobré, myslím, že ho tam v pondělí viděla ale dneska ho vidět nemusela, že je ještě malinkatej....kači a bolí tě trochu v podbřišku? Mě je možná že se více sleduju ale takový divný tlak tam mám, prý je to normální.....jo a ještě jsem se bavila po tel.s gynekološkou mé kamárádky a prý u někoho to těhotenství nemusí být vidět hned, takže mě včera docela uklidnila.....
20. pro 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci jukni se do Liberecka co mi napsala lendy 1 popisuje mi tam, že jí Mudr.těhotenství řekla hned po 10ti dnech kdy byla oplodněná, což mě přijde jako naprostá hovadina.....
20. pro 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nenervuju chci verit ze to bude v pohode,asi zmenim doktorku,boli mě v podbřišku,nekdy i neprijemne píchne a je mi špatne nic nepozřu,mám průjem a bolí me kozy jako svině,takže těhule jsem a basta a mrnousek se nechce ukazat doufám ze tam bude 2.1. jaky mas priznaky ty??nebo jak se citis???
20. pro 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No řekla bych, že mě jednou píchá na jedné straně v tříslech, druhý den pak na druhé straně, pak se to střídá s bolení v podbřišku...prsa mě tedy také pěkně bolí ale průjem a špatně mi zatím není....já jím právě že až moc a všechno plácám páte přes deváté....mám na to prostě chutˇ!!!!! Určitě jsme těhulky a prckové hold nejsou vidět, protože jsou ještě malililinkatí.....to mi právě večera říkala ta gynekoložka, že to u někoho může být až vidět druhý měsíc....každý to má jinak.....
20. pro 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kači také mi ta Mudr. říkala, že je lepší se sprchovat než koupat a né hlavně v horké vodě spíš tak kolem 25 stupňů asi i kvůli samovolnému potratu, takže odedneška žádné vařící lázně......
20. pro 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to já miluju horkou sprchu,a to vadí i když se ta horká voda nedostane dovnitř??
20. pro 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačenko kdepak jsi???????
20. pro 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, ale teplá voda jako že roztahuje, tak by se asi neměla v době kdy jsi na začátku dávat a snad i na konci to snad urychluje zase otevírání a můžeš předčasně porodit....jo a také mi to říkala kamarádka, která byla na umělém těhotenství v Hradci a tam jí to přímo zakázali se koupat v horké-teplé vodě....raději bych to neriskovala.....
20. pro 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,
zbytečně se nestresujte. Já si vzpomínám, že když jsem byla těhotná se synem před 10 lety, tak jsem šla na 1. ultrazvuk mezi 8 - 9tt a to už je vidět i srdíčko. Tedkom jak doktoři dělaj ultrazvuk hned, tak nás jen stresují tím, že tam nic nevidí - sleponi jedni!!! Mě viděli srdíčko až tedkom v 8tt....Tak se dejte do pohody a myslete jen na hezké věci. Držím vám oběma moooc palečky. Určitě to bude v pořádku... :wink:
20. pro 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek