• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
jo,jo,tam je taky ale na té listovce je napsaný,že v těhu se mají polykat 2 a já se ptala doktorky,jestli mám polykat 2 když beru i calibrum a ona říkala,že jo,nemůže to uškodit :wink: ale teď už jí neberu,četla jsem,že stačí do 12.t to je ten největší vývoj,pak už to mimi jen a jen roste :grinning:
1. led 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, no zatím to tak vypadá, já tobě taky gratuluju :wink:
Jaktože ty čekáš mimi ještě v sprnu? :grinning:
1. led 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, už tři dny mě bolí prsa, ale nikyd jsem na to netrpěla před ms a od včera decentně špiním,ale ne jako před ms, spíš je to jen růžové a bolí mě podbříšek, ale taky ne tak jako kdybych to měla dostat, nestalo se vám to některé taky .... :confounded:
1. led 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty budeš třeba zase rodit dřív jak meni :wink: a nebo budete spolu zaráz tlačit :grinning:
1. led 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se to tam nastavilo, tak to je :grinning: ,jinak si myslím že to bude rozhraní srpna a září, zítra volám doktorovi, chci to mít od něj potvrzené, mám jen samé silné //testíky :wink: , co vy? Jak dlouho jste se snažili?
1. led 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, chtěla bych sprňátko :grinning:
1. led 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ahoj many tak jak to jde musela jsem vás dočíst,vetřu se jestli můžu :sweat_smile: já papkám denně femibion tak doufám že to bude fajn taky vás některou někdy nepříjemně píchalo v podbřiški,jo holky a v kolikátým tejdnu se pozná mimoděložní těhu??
1. led 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přestala brát prášky v červnu :slight_smile:
1. led 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v září jsem byla v tom :grinning:
1. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimoděložní těhu by se poznalo, kdyby na ultrazvuku nebylo nic vidět, navíc tu někdo psal, že bys krvácela a měla křeče, takže to snad nehrozí :wink: , jinak mám jen občas pocit, jako by ještě měla přijít MS, ne nepříjemný pocit, ale jen takový trochu tlak v podbřišku, vždycky se běžím uklidnit testem :grinning:
1. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zítra volám :wink:
Mě bolí v podbřišku, skoro jak před MS, ale míň a jen občasně, někdy víc, někdy míň a mám výtok :unamused:
1. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezetko jaký máš výtok???
1. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Káťo :grinning: to mimoděložní se pozná na ultrazvuku,ty jsi ještě nebyla u doktora :frowning2: nebo když tam holka ješte nešla a začne krvácet,tak to může mít taky mimoděložní :frowning2:
1. led 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši, ještě to tak, na výtoky jsem nikdy netrpěla, tak snad ani teď ne :wink:
1. led 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dr řekla v 5 týdnu že nic nevidla ostatní holky už maj v 5 týdnu fotky miminek a mě řekne že nic nevidí zaráží mě že ani to plodové vejce,mám s toho docela strach zítra jdu na další utz tak se uvidí...jsem hrozná ale mamka prodělala mimi těhu a málem zemřela pač jí to prasklo a začala krvácet do břicha... :confounded:
1. led 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda many, tys měla pěknou rychlovku, my na to čekaly přes 3/4 roku :wink:
výtok má mtakový bezbarvý, vodový
tak výtoky jsou v těhu normální :wink: ale bílé né hnědé :wink: taky jsem na to nikdy netrpěla a teď mám ale naštěstí je to málo ale i tak,myslela jsem,že budem konec s vložkama a začaly slipky :angry:
1. led 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezetko tak to jo :dizzy_face: tak příjemné těhulkování a do těch lázních můžete jet ale s jiným zaměřením :wink:
1. led 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, to je náhoda, když v 5tt jde na UTZ něco vidět :wink: Neboj se.
Vendy, děkuju a přesně tak, do lázní jen na vodu třeba :grinning:
Nám se to podařilo hned druhý měsíc :sweat_smile:
1. led 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máte jeste nekdo zkušenost když bolí zub(roste mě moudrák a pekelně me bolí huba)bojím se vzít nkej prášek...tak nevím co stím,zubařka mě nepomůže pač řekne že to musí prorazit a když bude špatnej tak ho vytrhne...
1. led 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, to nevím, raděj nic neber a kdyžtak se zeptej v lékárně :wink:
1. led 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my po milování letěli do koupelky se umít,..... a pak jsem zjistila,že mám ležet do rána tak jsem to udělala a vyšlo to hned,ale rada byla i milovat se 10.den 12. a 14. a pak v den ovulace,a to jsme tak udělali a vyšlo to :grinning:
1. led 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zkoušela prstíkovou :wink:
1. led 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu neznám :grinning:
1. led 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tos tam jako víc zatlačovala nebo co :wink:
1. led 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky dr. nic neřekla :frowning2:
1. led 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem začla měřitbazálku, ale pak jsem se na to v prosinci vykašlala, byly jiný starosti, a jehle, vyšlo to :grinning:
1. led 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
meni, já to samé, taky sem se vyprdla na měření bt v prosinci a vyšlo to :grinning:
1. led 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je lepší na to moc nemyslet,tu teplotu bych si taky neměřila :wink: to je jen na nervy :wink:
1. led 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek