• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
Ahoooooooj.
7. led 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak? Prostě napíná :grinning:
7. led 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj Terez povídej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jít dělat večeři, ale chtěla jsem se kouknout, jak jsi dopadla, tak honem povídej, ať manžílek neumře hlady :wink:
7. led 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nějak rozpolcená... :unamused:
7. led 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Terez,už jsem to přečetla na termínu,dala ti hned PN?
A co se jí nezdálo? Nemáš tam náhodou dva?
7. led 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, viděla jsem ho krásně na UTZ, taková malá černá tečka. Ale pro mě krásná. Jenomže mu ještě nebilo srdíčko a něco se Dr. asi nelíbilo, protože říkala, ať příjdu za 14 dní na kontrolu na srdíčko a že to vidí na rizikový...
7. led 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto? :confused:
7. led 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva tam nejsou.
7. led 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,no neřekla ti přesně co se jí nezdálo??
Ničeho se neboj oni rádi straší a většinou není důvod :wink:
7. led 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nebojím, mě jenom uviduje, že ještě nebylo vidět to srdíčko a to mi potvrdila, že jsem už skoro v 6 týdnu.
7. led 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,to je ještě někdy brzy Terez,srdíčko se může rozbušit mezi 5-6 tt,třeba se ti rozbuší až zítra,byl by to pech,ale všechno je možný,určitě to bude v pořádku a i srdíčko bude :wink:
A co ta PN? Dala ti ji nebo ještě ne?
7. led 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marus,ne. řekla prostě, že si počká na srdíčko,no.
Já nestíhám psát do dvou diskuzí,kdyžtak jsem v září,jo? :grinning:
7. led 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok :grinning: Stejně musím letě za chvilku je tu manžel,tak papa :wink:
A děkuji za info a srdíčko bude :wink:
7. led 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi zlato, díky Maruško.
7. led 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezetko - zbytečně nestresuj, na srdíčko máš ještě čas. Já jsem byla u dr. v 6tt a srdíčko taky nebylo vidět, tak jsem měla přijít za týden - taky nic, tak si mě dr. pozval za další týden to jsem už byla v 8tt a konečně u vidět bylo. Takže si užívej těhu.. :slight_smile: :wink:
7. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada - moc moc blahopřeji k těhu :wink: tak na tebe budeme myslet,a ať si brzo doma :grinning:
8. led 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahoj holky :wink:
rezetko - neměj strach,to bude dobrý,určitě bude mimi v pořádku :wink: tak tak když je tam malý flíček,tak jde těžko vidět srdíčko :wink: oni fakt rádi straší :angry:
8. led 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

Rezetko - zbytečně se nestresuj, za dva týdny určitě uvidíš i to srdíčko, já si na ně počkám o dva týdny dýl než ty, nejen že už se moc těším na další kouknutí se na prcka, ale už bych ráda měla i tu fotečku, takže tys to budeš mít všechno dřív než já :wink:
8. led 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak dlouho se můžu v těhu (až to přijde) normálně bez omezení hýbat? Hraju fotbal, tak mě zajímá kdy je ten správnej čas přestat…
8. led 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co značí hnědý hustý výtok? I když je ho málo, mám strach :confused:
8. led 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezet - to fakt nevím,ale snad budeš v pořádku,třeba je to jen proto,že jsi měla dostat měsíčky a nedostala si,že jsi těhu,tak třeba jen tak špiníš,ale fakt nevím :frowning2:

sluninka - to nevím jak dlouho,ale být tebou,tak jak bych zjistila,že jsem těhu,tak bych přestala,dostaneš ranu do břicha,nebo spadneš :frowning2: co se doporučuje je plavání,jízda na kole a normální cvičení
8. led 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terezko já bych si s tím nehrála a ihned utíkala k DR. na konzultaci a taky ať se na mě podívá :wink:
Držím palečky,snad to nebude nic vážného,ale jenom jak říká many :wink:
8. led 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ze září říkaly, že to mají taky,no :unamused:
A jak je těhulky moje?
8. led 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tě aspoň trochu uklidnily,že :wink: neboj dva týdny taky utečou a už zase uvidíš toho svojeho rockera :wink: třeba bude mít v ruce taky kytaru nebo paličky :wink:
jinak mně je pořád stejně dobře,no akorát teď jsem přežraná,mamka mi dnes upekla ořechové šátečky z listového těsta a já jich do sebe hromadu naházela,teď jsem vypila dva hrnky čaje a ještě jsem zbodla delisu,taj je mi šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za chvíli mi zase slehne a budu pokračovat jak se znám
8. led 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jízda na kole se doporučuje? Já právě slyšela, že se to nedoporučuje :sweat_smile:

Je fajn, rezet, doma je vždycky fajn, nemusím vstávat do práce :grinning:
8. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem to zase někde četla,ale né před porodem,to by si mohlo mimi omotat šňůru kolem krku :frowning2: ale nevím kde jsem to četla,ale četla,na nějakých stránkách :wink: já teď hopsám na baloně u netu :grinning:
8. led 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to raděj nečíst :confounded:
8. led 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta jízda na kole je prý dobrá na to prokrvení nohou a ještě jsem četla,že při každé příležitosti je dobrý dávat nohy na horu,taky ať se odkrví nebo prokrví :wink:
8. led 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jízda na kole se nedoporučuje v pokročilém stádiu těhotenství a ne na dlouho :wink:
8. led 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek