Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

rezetka
7. led 2008

Ahoooooooj.

meni
7. led 2008

Tak jak? Prostě napíná 😀

maruska39
7. led 2008

juj Terez povídej 😵 😵 😵

meni
7. led 2008

Mám jít dělat večeři, ale chtěla jsem se kouknout, jak jsi dopadla, tak honem povídej, ať manžílek neumře hlady 😉

rezetka
7. led 2008

jsem nějak rozpolcená... 😒

maruska39
7. led 2008

Já vím Terez,už jsem to přečetla na termínu,dala ti hned PN?
A co se jí nezdálo? Nemáš tam náhodou dva?

rezetka
7. led 2008

No, viděla jsem ho krásně na UTZ, taková malá černá tečka. Ale pro mě krásná. Jenomže mu ještě nebilo srdíčko a něco se Dr. asi nelíbilo, protože říkala, ať příjdu za 14 dní na kontrolu na srdíčko a že to vidí na rizikový...

meni
7. led 2008

jakto? 😕

rezetka
7. led 2008

Dva tam nejsou.

maruska39
7. led 2008

Aha,no neřekla ti přesně co se jí nezdálo??
Ničeho se neboj oni rádi straší a většinou není důvod 😉

rezetka
7. led 2008

Já se nebojím, mě jenom uviduje, že ještě nebylo vidět to srdíčko a to mi potvrdila, že jsem už skoro v 6 týdnu.

maruska39
7. led 2008

aha,to je ještě někdy brzy Terez,srdíčko se může rozbušit mezi 5-6 tt,třeba se ti rozbuší až zítra,byl by to pech,ale všechno je možný,určitě to bude v pořádku a i srdíčko bude 😉
A co ta PN? Dala ti ji nebo ještě ne?

rezetka
7. led 2008

Marus,ne. řekla prostě, že si počká na srdíčko,no.
Já nestíhám psát do dvou diskuzí,kdyžtak jsem v září,jo? 😀

maruska39
7. led 2008

Ok 😀 Stejně musím letě za chvilku je tu manžel,tak papa 😉
A děkuji za info a srdíčko bude 😉

rezetka
7. led 2008

Jsi zlato, díky Maruško.

mery.luu
7. led 2008

rezetko - zbytečně nestresuj, na srdíčko máš ještě čas. Já jsem byla u dr. v 6tt a srdíčko taky nebylo vidět, tak jsem měla přijít za týden - taky nic, tak si mě dr. pozval za další týden to jsem už byla v 8tt a konečně u vidět bylo. Takže si užívej těhu.. 🙂 😉

many
8. led 2008

ada - moc moc blahopřeji k těhu 😉 tak na tebe budeme myslet,a ať si brzo doma 😀

many
8. led 2008

jinak ahoj holky 😉
rezetko - neměj strach,to bude dobrý,určitě bude mimi v pořádku 😉 tak tak když je tam malý flíček,tak jde těžko vidět srdíčko 😉 oni fakt rádi straší 😠

meni
8. led 2008

ahoj 🙂

Rezetko - zbytečně se nestresuj, za dva týdny určitě uvidíš i to srdíčko, já si na ně počkám o dva týdny dýl než ty, nejen že už se moc těším na další kouknutí se na prcka, ale už bych ráda měla i tu fotečku, takže tys to budeš mít všechno dřív než já 😉

sluninka
8. led 2008

holky, jak dlouho se můžu v těhu (až to přijde) normálně bez omezení hýbat? Hraju fotbal, tak mě zajímá kdy je ten správnej čas přestat…

rezetka
8. led 2008

Holky, co značí hnědý hustý výtok? I když je ho málo, mám strach 😕

many
8. led 2008

rezet - to fakt nevím,ale snad budeš v pořádku,třeba je to jen proto,že jsi měla dostat měsíčky a nedostala si,že jsi těhu,tak třeba jen tak špiníš,ale fakt nevím ☹

sluninka - to nevím jak dlouho,ale být tebou,tak jak bych zjistila,že jsem těhu,tak bych přestala,dostaneš ranu do břicha,nebo spadneš ☹ co se doporučuje je plavání,jízda na kole a normální cvičení

maruska39
8. led 2008

Ahoj Terezko já bych si s tím nehrála a ihned utíkala k DR. na konzultaci a taky ať se na mě podívá 😉
Držím palečky,snad to nebude nic vážného,ale jenom jak říká many 😉

rezetka
8. led 2008

Tak holky ze září říkaly, že to mají taky,no 😒
A jak je těhulky moje?

many
8. led 2008

tak to tě aspoň trochu uklidnily,že 😉 neboj dva týdny taky utečou a už zase uvidíš toho svojeho rockera 😉 třeba bude mít v ruce taky kytaru nebo paličky 😉
jinak mně je pořád stejně dobře,no akorát teď jsem přežraná,mamka mi dnes upekla ořechové šátečky z listového těsta a já jich do sebe hromadu naházela,teď jsem vypila dva hrnky čaje a ještě jsem zbodla delisu,taj je mi šoufl 😝 ale za chvíli mi zase slehne a budu pokračovat jak se znám

meni
8. led 2008

jízda na kole se doporučuje? Já právě slyšela, že se to nedoporučuje 😅

Je fajn, rezet, doma je vždycky fajn, nemusím vstávat do práce 😀

many
8. led 2008

teď jsem to zase někde četla,ale né před porodem,to by si mohlo mimi omotat šňůru kolem krku ☹ ale nevím kde jsem to četla,ale četla,na nějakých stránkách 😉 já teď hopsám na baloně u netu 😀

rezetka
8. led 2008

to raděj nečíst 😖

many
8. led 2008

ta jízda na kole je prý dobrá na to prokrvení nohou a ještě jsem četla,že při každé příležitosti je dobrý dávat nohy na horu,taky ať se odkrví nebo prokrví 😉

rezetka
8. led 2008

Jízda na kole se nedoporučuje v pokročilém stádiu těhotenství a ne na dlouho 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru