• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

12. června 2013 
meni:u nás je gynda bez objednání,je to závodní doktor.Počítám,že dýl než týden to nevydržím :slight_smile:
22. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, no, u nás byla čekací lhůta na normální prohlídku přes měsíc, a když jsem volala kvůli pozitivním testům, tak se zeptala právě na datum poslední MS, a pak řekla, že mě objedná až za dva týdny, aby bylo něco vidět a nešla jsem tam zbytečně :wink:
22. led 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem zase tady :slight_smile:
22. led 2008 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíte, holky, podle tt nyní mezi vás ani nepatřím, no, snad se nebudete zlobit, když tu ještě chvíli budu :wink: , alespoň do další kontroly, než budou moci stáří stanovit přesněji.
22. led 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardóón, to mělo být do termínu Září, mezi vás patřím stopro. :wink:
22. led 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč bys mezi nás nepatřila, akras? Je to začínající těhotenství, nebo ne? :wink:
22. led 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, však jsem se spletla, viz příspěvek nad tím tvým :slight_smile:
22. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych chtěla mezi vás patřit, ale nevím nevím :unamused:
22. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,akras mooooooooooooc gratuluji,jsi asi první říjnová,v kolikátém si týdnu? :sweat_smile:
22. led 2008 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dr neříkala přesně, ale asi 4.týden (1.měsíc), ale jsem z toho trochu zmatená z toho počítání podle MS, 4. týden je to od početí, čemuž mimi na UTZ odpovídá a dr. říká, že je to OK, tak jí musím jn slepě důvěřovat. Jinak MS 3.12. a podle toho bych byla už v 8tt....jsem z toho jelen, ale nebudu se tím zbytečně trápit
22. led 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: a už si mimi viděla na UTZ?Já měla ms 13.12 a mám dřívější termín :slight_smile: Ale je to fuk,hlavně aby bylo vše o.k.
22. led 2008 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
akras a už je u tebe vidět něco na ultrazvuku?
22. led 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsem gestační váček. Já tomu nerozumím a jen se teď nervuju, že je něco špatně. Já si MS na koníkovy posunula asi o 20 dní, aby tam bylo skutečné stáří plodu, protože mě rozčiluje, že to tam píše podle MS.Podle MS jsem měla termín kolem 10. září.
22. led 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. potvrdila těhu a když jsem řekla, že jsme počali před vánoci, tak řekla, aha, tak to bude ještě hodně malinké a pak řekla 1. měsíc, vše je v pořádku, tam, kde má být. Tak já nevím... :frowning2: , asi by bylo lepší nic nečít, spolehnout na dr. a neřešit to.
22. led 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě doktror řekl, že kdyby to vyšlo tak je termín 12.září, no ale kdyby....
22. led 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipi, snad ti to dopadne dobře, uvidíme, jak to bude dál se mnou a třeba ještě budeme rodit spolu :slight_smile:
22. led 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akras,tím se netrap,mímo si poradí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2008 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mi těžko jako kdybych jedla houby a mám návaly horka
22. led 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
míváte někdo taky občas křeče v břiše když se předkloníte?
22. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak těžko mi je už přes dva týdny, a křeče občas mívám, ale hodně málo, naštěstí :wink:
22. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě chytla před chvilkou. Ty se máš, ty už víš, že tam miminko je ale já????
22. led 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš, mě přijde, že pořád se na něco čeká. Až ti potvrdí těhu, tak budeš čekat na další kontrolu, aby ti řekli, že i srdíčko je dobré, a tak dál. Pořád budeš čekat, jestli je všechno v pořádku :unamused:
22. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kéž by. ted mě naštval přítel, viděl že jsem tady a řekl mi, a¨ˇt už se tady nevrtám, že je to trapný-no chápete to? Ten mě teda naštval, že máme tichou domácnost... Víš co ale nechápu? když mi dělali ultrazvuk minulou středu bylo vidět mimi 2mm a to muselio hodně zvětšit jinak by tam nebylo nic, ale co teda ta denní menstruace?
22. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, někdo ještě při těhu menstruuje, nebo špiní, někdo menstruuje celé těhu, jak jsou známý případy, že šla ženská rodit a ani o tom nevěděla, že je těhu... Asi u MS zálěží i na tom, kdy bylo datum oplodnění... Já tomu nerozumím, jen to jsou doměnky, ale určitě se na to zítra zeptej, docela by mě zajímalo, co ti na to doktor řekne :confused:
22. led 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě teda zajímá úplně všechno, protože nechápu nic. Asi si myslíte, že jsem fakt treouba jak se tady ptám, ale nikdo z méo okolí se s tímto nesetkal
22. led 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi: Držím palce. Trapná nejsi, jasmý, že chceš vědět, co se děje. Tak se drž a napiš, jak jsi dopadla. :slight_smile:
22. led 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, děkuji, určitě see ozvu. Můžu se zeptat na tvůj názor?Co si myslíš jak dopadnu?
22. led 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím počítá se test, který vyšel po limitě?
23. led 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi,ahoj... :slight_smile: a kolik je tvému příteli? :grinning:
23. led 2008 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | ZrušAhojky holky, já MS čekám v pondělí 28.1.
O první mimi jsem přišla v 8tt (zamlklé těhotenství)
Hrozně mě bolí prsa, každý den vypiji půl litru mléka, a to mléko já nemusím, pobolívá mě trošku v podbříšku.
Je to už půl roku, co jsem po revizi. Včera jsem zkoušela test, a je tam jen jedna čárečka.
Ale předtím mi test ukázal až 3dny po zpožděné MS :slight_smile:
23. led 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek