Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

toni78
4. únor 2008

Hnusná bolest-fuuuj ve středu jdu na gyn.tak se jí raději na to zeptám 😕

toni78
4. únor 2008

Kurna-tady se to rozrůstá,měli bychom založit nové téma 🙂

lu82
4. únor 2008

ada: Teď se cítím fajn, jen mě ráno zlobí občas nevolnosti, mám žaludek jako na vodě celý den, poslední dva dny už mě ani moc nebolí bříško, jen sem tam trochu, bolí mě prsa, pořád chodím čurat, ale značně si to užívám. Jsem šťastná. K Dr. jdu až 20.2. tak jsem nervózní.

pajca
4. únor 2008

čauves, Toni jestli tě to uklidní, tak já ty bolesti mám taky jak když to mám dostat nebo jak když se blíží srajda! Včera večer mě zase tak bolelo v kříži až jsem se bála jestli mě nechytají ledviny. Doufám, že je to normální.
Kdyby se snad neco dělo, tak bych krvácela ne?

toni78
4. únor 2008

lu-ty máš taky podobný termín jako já s Wendy 😉 20.2 to je nějak pozdě ne? Dr. si mě chce pohlídat-takže ted po dobu 3 týdnů musím k ní poctivě chodit a ve středu mi už konečně udělá ultrazvuk 😉 a dá mi i těhu průkazku 😉

lu82
4. únor 2008

pajca: Jasně. Si určitě v pořádku. Krásně si to vystihla tu bolest, přesně takovou mám taky. V kříži mě zatím nebolí, ale je to prý normální 🙂

toni78
4. únor 2008

pajca-čaaaauuuuuu, jo to by určitě nebylo něco v pořádku a mohla by se spustit i krev brrrrr ☹ fuj ani na to nemyslet 😢 Strašně mě bolí prsa,já snad budu mít 4 😀

ada80
4. únor 2008

lu82:to je dobře, že si to užíváš.já jsem včera po obědě musela poprvé použít lízátka proti nevolnosti a trošku to zabralo.já jdu 26.2 na plodovku a pak 29 mám poradnu.
Ahojky pajca 🙂 Jak se dneska máš?

toni78
4. únor 2008

jooo a pokud jde o MS a tu bych měla podle kalendáře dostat až někdy kolem 15.2

lu82
4. únor 2008

toni: No já zjistila, že jsem těhu 25.1., to byl pátek, v pondělí jsem tam volala a řekla, že abych tam nemusela chodit tolikrát, že až 20. a zrovna na UTZ. Jen kdyby byly nějaké problémy, tak že se mám hned ozvat.

lu82
4. únor 2008

ada: Taky už bych chtěla být ve 14tt, mám strach.

pajca
4. únor 2008

Docela to jde,za chvíli jdu na obed s kolegyněma z práce, tak budu zase mezi lidma.
Jinak mi trochu začali nevolnosti, ale nezvracim.
Jak to že už dostanete průkazku?Já jdu na kontrolu 19.2 a to budu asi 9+2, tak snad už mi ji taky daj. Taky zatim platíte těch 30Kč?

ada80
4. únor 2008

lu82:já jsem ve 12 týdnu a něco koník mi to ukazuje dopředu. 😉

lu82
4. únor 2008

ada. Jakto? Ono to ukazuje podle toho, jak si zadala datum poslední MS.

toni78
4. únor 2008

lu82-aha,tak to jo.Já mám strašně poctivou dr. je fajn(je slovenka) strašně ukecaná 😀 ale to je fajn- první 3 měsíce se berou jako rizikové a nejv.rizikov. je právě do 10tt. tak mi to řekla,proto ty časté kontoly.

pajca
4. únor 2008

Toni my snad máme stejný cyklus, já bych jí taky měla dostat 15.2, ale snad nedostanu 😀

toni78
4. únor 2008

Zadává se poslední MS holky 😕 mě to ukazuje dobře.

pajca
4. únor 2008

Toni ty taky chodíš po 3 týdnech?

ada80
4. únor 2008

Pajca: já mám některej den v pohodě a už se těším, že mi nevolnosti přešli a další den a bum a zase je mám zpátky 😝 tak jsem zvědavá jak to ještě bude dlouho trvat.Já dostala průkazku v 10 týdnu a od té doby neplatím.

lu82
4. únor 2008

Mně to taky ukazuje dobře. Teď mám strach, abych něco nezanedbala. Ale když nemám žádné problémy a nekrvácím ani nešpiním, tak by to snad mělo být v pořádku, ne? ☹

pajca
4. únor 2008

Tak třeba mi jí taky dají. Ado a ty lízátka se dají koupit normálne v lékárně?

pajca
4. únor 2008

To víš že jo Lu. Já mám taky strach, ale člověk si to nesmí připouštět jinak se z toho zblázní. Já se taky strašně pozoruju při každem píchnuti letím na záchod jestli je vše ok 😒

toni78
4. únor 2008

pajca-né nechodím,ve středu tam jdu po 2(to mi tak říkala dr) snad tak často k ní chodit nebudu muset ☹ Já tu MS snad taky nechytnu 😀

ada80
4. únor 2008

Pajca:ty lízátka se dají normálně koupit v lékárně a jmenují se Gravi pop a je jich tam 12. 🙂 Budeš si je taky kupovat?

lu82
4. únor 2008

Tak zrovna teď cítím bříško jako kdyby měla dorazit mrcha. Vždycky když klidně sedím a pak letím na záchod, tak to začne, ale za chvilku to zase přejde.

pajca
4. únor 2008

Ado asi bych si je koupila, mám hlavně problémy v MHD tam to vždycky rozdýchávám. Kolik stojej?

ada80
4. únor 2008

Holky, nebojte všechny ty bolesti jsou normální, jak se vám tam všechno roztahuje a připravuje na mimčo ☹

toni78
4. únor 2008

Nebojte holky-začátek těhu i konec pro Nás hold nebude a není procházka růžov.sadem ale to je hold úděl ženy-bolesti,domacnost,děti.........atd. jojo 😉 Nic holčiny,musím jít umýt nádobí a povysávat-pak jsem tady jako na KONI 😀 😀 papa

lu82
4. únor 2008

Já jdu na obídek 🙂

ada80
4. únor 2008

Mě stály 46.30.Koupil mi je manžel.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru