Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

meni
5. led 2008

A na pořizování věciček se moc těším, na to první miminko bych si to všechno chtěla moc užít 🙂

rezetka
5. led 2008

Meni, Matyýš má svátek 24. února.

lencak80
5. led 2008

Ahojky holky, všem přeji pěkný den!!! Chtěla jsem se vás zeptat, od kolikátého týdne vám začalo být zle, myslím jako hodně zle!!! Zatím citím spíše jen nevolnost, když se nenajím, tak doufám, že to tak zůstane!!! Na srdíčko jdu až 16.1., tak se nemůžu dočkat!!!

rezetka
5. led 2008

Náš Tobiáš taky není v kalendáři.

beruska2x
5. led 2008

holky pujdu domu tak se mejte hezky a terezko v pondeli sem juknu jak jsi dopadla jooooo
pa

meni
5. led 2008

super, jako Matěj, já si to tak nějak myslela, ale nebyla jsem si tím jistá, děkuji 😉

Zatím cítím víc pachy, zle mi ještě nezačalo být, že bych se po jídle po..., zatím jen ty pachy 😒

rezetka
5. led 2008

beruško, OK, měj se pěkně,papa.

meni
5. led 2008

a co byste si víc přáli, holčičku nebo chlapečka? My oba bysme chtěli víc holku 🙂

rezetka
5. led 2008

hlavně miminko 😀
ale spíš chlapečka.

kacm
5. led 2008

Holky se mějte také krásně já se také pomalu loučím dodělá ještě restík tady v práci a jedu domů, těším se až se natáhnu, jsem utahaná jako kotě, hlavně mám hlad a nevím co papkat, když je mi pořád blivno.....ach jo....

meni
5. led 2008

Rezet, nebo se, v pondělí ti budu moc držet palečky, aby ses přesvědčila, že toho prcka v sobě máš 😉

mery.luu
5. led 2008

lenvak - tak já jsem se bez kyblíku nemohla nikam hnout mezi 6-9tt...tedkom jsem už v pohodě...ale je to individuální, kamarádka je měsíc před porodem a ani neví že je těhotná...nikdy neměla žádné nevolnosti ani žádně těhotenské neduhy....to se někdo má... 🙂

kacm
5. led 2008

Tak ta se teda má....... 😀

ada80
5. led 2008

Holky já měla na testu dvě silný čárky tak mám taky strach aby nebyllo něco špatně.Co myslíte?

meni
5. led 2008

stejně jako rezet 🙂 , neboj, pokud máš dvě silné čárky, tak bys měla být v každém případě těhotná, já je měla taky 🙂

ada80
5. led 2008

meni: to víš, já už mám po té první zkušenosti strach.Taky tě pobolívá podbřišek a a občas tě někde v břiše píchne?

miruskaaa
5. led 2008

ahoj holky chci se zeptat jestli je normalni na zacatku tehotenstvi bolesti v podbrisku jak kdybych mela menstruaci?

meni
6. led 2008

ada a miruskaaa, ano, taky mám občas ten pocit, jako byMS měla přijít, a jak jsem tu někde četla, bříško bude pobolívat dál, jak se bude zvětšovat děloha... 😉

beruska2x
6. led 2008

holky jak je to se zapisovanim jmen do martiky??
kdybych chtela mit zapsano Vítek a ne Vít - jde to??

meni
6. led 2008

POkud vím, musí to být jméno, které je zapsané v nějakém kalendáři, a jednoho Vítka jsem znávala, chodil se mnou na základku, takže když to šlo u něho, mělo by to jít normálně

beruska2x
6. led 2008

ahojky, konecne nekdo 😉 😉 jsem v praci a nudim se ☹
no vis co rika se mu Vitek, jasne ale jestli to jde taky ofiko zapsat do rodneho listu...

rezetka
6. led 2008

Ahojky holky. 😉

beruska2x
6. led 2008

slááááva, ahojky tak jak je?? Dneska hur alespon pro tvuj klid 😉 😉 😉

beruska2x
6. led 2008

holky koukala jsem ted na stranky Litexu, maji tam pekne tehu kalhoty a tak, nemate nekdo
zkusenosti s temi velikostmi???

meni
6. led 2008

jasně, však píšu, že jednoho přímo Vítka jsem znávala, ne Víta, ale Vítka 😉 .

Teda, vpráci bych být nechtěla, my jsme byli u tcháňat na oběde, zatím zblajznu všechno, jsem zvědavá, jestli mě taky postihnou nevolnosti, hlavně jak bysme to tcháňatům vysvětlovali... Chcem to všem říct až budou za měsíc ty první testy na genetiku, tak snad to vydržíme. Zatím by mě každý jen sháněl práci, a vyptávaj se, s čím jsem doma, a co mi řekli na pracáku a já nevím, co si mám ještě vymýšlet 😀

meni
6. led 2008

S litexem zkušenosti nemám, já patřím spíš do větších velikostí, od Litexu bych se do kalhot asi těžko narvala, i do těch těhotenských. U nás tu máme Tveret, hodně tam nakupujou, tak se tam pak jednou asi vydám taky

beruska2x
6. led 2008

no tak o nas to vedi vsichni....v praci jsem delala i na place, coz ted nechci..
no a manza to vykecal kazdymu koho potkal 😀
ty jsi teda doma?? na nemocenske...

beruska2x
6. led 2008

tveret?? kouknu na to na net... docela me laka CA, maji tam pekny veci ale pujdu az bude lepsi pocasi, nebavi me porad to slikani - oblikani. Snad to vydrzim jeste nejaky ten patek 🙂

rezetka
6. led 2008

Ty těhu věci jsou drahé 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru