Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

kacm
19. pro 2007

Já jsem si zkoušla dělat podle netu v jakém zhura tt bych měla být a ten mi ukázal tak v 5tt což si myslím, že už by tam něco vidět být mělo.... 😖

amartina
19. pro 2007

kacm, buď klidná - já když byla v 5tt, měla jsem nepřímé známky těhu a nic moc vidět nebylo. POčkej do pátku a neboj.

kaciska
19. pro 2007

jenze broučku ono se to počíta už od prvního dne menstruace a to jsi tezko byla uz tehotna otehotnela si tak 14 dni po prvnim dnu mesicku takze ted jsi tak ve 3 tydnu jako já a to není jeste moc videt ver mi... 😵 jsem o par dni driv tak ta tecka byla videt tobe za par dni bude taky neboj ...

kacm
19. pro 2007

Kači tak to jsi mě trošku ukodnila, budu věřit, že to bude dobré prostě musí!!!! Ach jo měla jsem jít k dotorovi až po novém roce a těchto nervů bych se třeba vyvarovala, ale je zase dobře, že to všechno vědí jak to je!!!!
Kači moc děkuju a mysli na mě......

kacm
19. pro 2007

Já měla první menstruaci 11.11.2007 tak to je možné, že jsem třeba hodně na začátku, ach jo.......

kaciska
19. pro 2007

myslím a vím ze to bude v porádku mimodelozní by se uz ozvalo opravdu,,,, 😵 ty zacatky jsou nejtezsi ale jste na to dva a urcite to zvladnete já jdu zitra k dr ozvu se ti zejtra,jen se trochu setri...a bud opatrna...papa myslím na tebe kocko moje... 😵 😵

kaciska
19. pro 2007

neboj se.... 😵 😵 😵 😵 😵

kacm
19. pro 2007

Děkuju....tak pa pa a ozvi se ...... 😵

mery.luu
19. pro 2007

ahojky těhulky,
nemáte někdo zkušenosti se špiněním v těhu?? Já už jsem 2x špinila jasně červenpu krev. Lětěla jsem k dr. a na ultrazvuku bylo všechno v pořádku - i srdíčko už tam konečně bylo. Nařídil mi klid na lůžku, nic nedělat a jestli by se to ještě opakovalo tak mám jít hned do špitálu. ....Já jsem z toho byla tak vyšokovaná, že jsem se dr. zapoměla zeptat, čím to špinění mohlo být. Neví to někdo z vás? Co může špinění zapříčinit?

kate77
19. pro 2007

Ahoj,tak já jsem s tímto problémem zrovna týden doma a zítra jdu na kontrolu...mě řekli,že to může být,že praskají cévy,jsou ted citlivé a dali mi na posílení nějaké prášky...ale jinak se moc bojím,protože v knížkách o špinění nic dobrého nepíšou☹

amartina
20. pro 2007

Ahoj holky,
tak já jsem po včerejším večeru ještě víc vystrašená - byla jsem na záchodě a začla krvácet. Na nic jsme nečekali a jeli jsme do Náchoda do nemocnice - šlo o jednorázové krvácení někde z hrdla, plod je v pořádku, viděla jsem tam toho mého mrňouska, jak sebou šije a dokonce povyrostl, ale samozřejmě mě to dosti vyděsilo. Musím teď hodně ležet, takže se doma válím u knížky a zapnu si televizi. Holky, neumíte si představit, jak jsem se vyděsila, už jsem to viděla černě. Naštěstí je vše v pořádku. Dostala jsem léky proti krvácení a mám přijít v lednu - dle plánu, nebudou-li žádné potíže.

haniczkaa
20. pro 2007

Ahoj holky! jsem z Teplic a jsem ve 13týdnu těhotenství. Je to mé první a mám hrozný ba přímo děsivý strach z porodu. Kamaradka řikala, že jestli si můžu vybrat at rodím v UL, že tam jsou nej. Termín porodu mám na 23.6., a ted mě jestě čekají tripple testy. Ráda s Váma pokecám o všem! napiště díky Hanka

kaciska
20. pro 2007

ahojky hani,taky mám strach ale rikam si kdyz to slo dovnitr tak to musi jit ven-v kolikátem týdnu jsi byla na utz poprve??a bylo už neco videt?

kacm
20. pro 2007

Ahoj těhulky ahoj moje nej.těhulko kacisko, tak jak se dneská máte? 😀

kaciska
20. pro 2007

ahoj kaci tak co?jak je??

kacm
20. pro 2007

Dneska jsem nemohla moc spát, tak jsem ráno dobalovala dárky, ale vzhledem k tomu jak se cítím, bych ty vánoce nejradši zrušila..... 😒

kacm
20. pro 2007

Dneska jdeme do Areny na koncert, přítel mě chce vytáhnout mezi lidi, abych na to tolik nemyslela a trochu se pobavila....nevím zda mi to půjde.

kaciska
20. pro 2007

já te chápu,já uz jsem na neschopence,je mi zle jako blazen,a jeste me nasrala doktorka minule videla tecku a dnes me rekla ze tam nic neni a ze mám prijit v lednu tak s tebou soucítím nejradsi bych umrela..

kacm
20. pro 2007

To je ale pipina ta doktorka, jaktože tam dneska nic neviděla?........

kacm
20. pro 2007

On se prdola malej schoval........bojí se té tvé Mudr.....

kaciska
20. pro 2007

nevim udala me 3 vterinovej ultra zvuk jeste tak neprijemne tlacila na bricho a rakla ze tam nic neni ja se nezohla na hlasku,tak me rekla ze se mohla predtim prehlednout a ze to bude videt az po novym roce,pripadam si jak u debilů....

kacm
20. pro 2007

To je husa, fakt by ty doktoři potřebovali nějakou lekci slušného chovaní....oni nevědí, co nám tím způsobují.....to bude dobré, myslím, že ho tam v pondělí viděla ale dneska ho vidět nemusela, že je ještě malinkatej....kači a bolí tě trochu v podbřišku? Mě je možná že se více sleduju ale takový divný tlak tam mám, prý je to normální.....jo a ještě jsem se bavila po tel.s gynekološkou mé kamárádky a prý u někoho to těhotenství nemusí být vidět hned, takže mě včera docela uklidnila.....

kacm
20. pro 2007

Kaci jukni se do Liberecka co mi napsala lendy 1 popisuje mi tam, že jí Mudr.těhotenství řekla hned po 10ti dnech kdy byla oplodněná, což mě přijde jako naprostá hovadina.....

kaciska
20. pro 2007

já se nenervuju chci verit ze to bude v pohode,asi zmenim doktorku,boli mě v podbřišku,nekdy i neprijemne píchne a je mi špatne nic nepozřu,mám průjem a bolí me kozy jako svině,takže těhule jsem a basta a mrnousek se nechce ukazat doufám ze tam bude 2.1. jaky mas priznaky ty??nebo jak se citis???

kacm
20. pro 2007

No řekla bych, že mě jednou píchá na jedné straně v tříslech, druhý den pak na druhé straně, pak se to střídá s bolení v podbřišku...prsa mě tedy také pěkně bolí ale průjem a špatně mi zatím není....já jím právě že až moc a všechno plácám páte přes deváté....mám na to prostě chutˇ!!!!! Určitě jsme těhulky a prckové hold nejsou vidět, protože jsou ještě malililinkatí.....to mi právě večera říkala ta gynekoložka, že to u někoho může být až vidět druhý měsíc....každý to má jinak.....

kacm
20. pro 2007

Jo Kači také mi ta Mudr. říkala, že je lepší se sprchovat než koupat a né hlavně v horké vodě spíš tak kolem 25 stupňů asi i kvůli samovolnému potratu, takže odedneška žádné vařící lázně......

kaciska
20. pro 2007

a to já miluju horkou sprchu,a to vadí i když se ta horká voda nedostane dovnitř??

kaciska
20. pro 2007

kačenko kdepak jsi???????

kacm
20. pro 2007

To nevím, ale teplá voda jako že roztahuje, tak by se asi neměla v době kdy jsi na začátku dávat a snad i na konci to snad urychluje zase otevírání a můžeš předčasně porodit....jo a také mi to říkala kamarádka, která byla na umělém těhotenství v Hradci a tam jí to přímo zakázali se koupat v horké-teplé vodě....raději bych to neriskovala.....

mery.luu
20. pro 2007

ahojky holčiny,
zbytečně se nestresujte. Já si vzpomínám, že když jsem byla těhotná se synem před 10 lety, tak jsem šla na 1. ultrazvuk mezi 8 - 9tt a to už je vidět i srdíčko. Tedkom jak doktoři dělaj ultrazvuk hned, tak nás jen stresují tím, že tam nic nevidí - sleponi jedni!!! Mě viděli srdíčko až tedkom v 8tt....Tak se dejte do pohody a myslete jen na hezké věci. Držím vám oběma moooc palečky. Určitě to bude v pořádku... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru