Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

micanek
12. říj 2008

Roli: Dáji .. já zas pořád všude říkala, že ho na břicho nechci .. že se mi zprotiví jak bude od krve .. no a ... byl to pro mě ten nejkrásnější zážitek .. a první slova ... jé on je chlupatej jak opice 😀

Jo a dej sem pak fotečk, jak máš schovaný ty dráty 😀 😀 😀

fido
13. říj 2008

Dobré ráno holky, moc vám všem děkuju za gratulace 🙂 . K doktorovi dnes zavolám, tak jsem zvědavá, na kdy mě objedná. Jinak zatím žádný příznaky, akorát jsem možná víc unavená. Včera jsme byli 2 hodiny na houbách a pak jsem to doma na hodinu zalomila 😵 . Prsa pořád nebolí, ale mluvila jsem s kamarádkou a ji prý začaly bolet až kolem 10. týdne. No asi je fakt každé těhotenství jiné, ptž když jsem čekala Jonáška, bolela mě prsa ještě před vynechanou MS.

Micanek: je mi moc líto, co se přihodilo kamarádce. Asi bych jí taky nevolala, možná by bylo lepší ji navštívit.

gag
13. říj 2008

Dobré ráno...
Rolincová: Pracuji v KEZu, sem certifikační orgán, jednoduše řečeno certifikace biopotravin a bioproduktů 🙂...ještě sem chytla supervisora na program Lotus Notes a vše kolem počítačů...
ty jsi přímo z Pardubic? Překvapilo mě, že chodíš k Pavlíčkovi do CR nemocnice 😉 ...toho má známá a nemůže si ho vynachválit

jankapavol
13. říj 2008

Ahoj holky,
prijela jsem vcera ze Slovenska,tak se zase ozyvam.
Ta zprava od micanka me sokla,to je desny,nevis nic noveho?Ze jako proc???
Taky gratulace novym potvrzenym tehulkam.
Ja mam casto takovy nechute k jidlu,nechce se mi jist,mivam hlad,byva mi blbe...chjo.Tak jsem rada,ze mam aspon 3kg nahore.
micanek:a kde malej spi?s vama v posteli???
leni:no to je zmena teda ta fotka.a pupicek uz mas taky celkem velky,takovy spicaty,co?
Tak zatim u nas vede jmeno Oliver...chudak malej,vystridame n nem tolik jmen,nez se narodi

ema7
13. říj 2008

Dobré ránko bambulky 🙂 ,
ako sa máte po víkende? Mne sa ráno hrozne nechcelo vstávať a ísť do práce. Ešte dobre, že nemám internet doma, lebo som mala viac krát nutkanie ísť na internet pozrieť Vás 😉
Andrea - prečo si vlastne na rizikovom, kvôli tomu, že máš krvnú skupinu negatív?
Gag a Czoko - pridávam sa k Vám 🙂 , sme asi v rovnakom termíne. Ja som mala posledný menzes 8.9. a gag ty kedy?

gag
13. říj 2008

Ahoj Ema, taky mě štve, že je teprve pondělí, no co...při chatu na modrém koníkovi bude zachvilku pátek 🙂)
Poslední menstr. sem měla 9.9., tak to jsme natom podobně...už jsi byla u dr.?

ema7
13. říj 2008

Ja som bola u doktora minulý štvrtok. Lekár ešte nič nevidel ☹ . Sestrička mi zobrala krv, HCG mám 753 a trocha ma postrašila, že to je nízke a je to ešte začiatok, že si to mám nechať pre seba, že sa môže hocičo stať, vystrašila ma. Na vag.vyšetrenie a ďalšie vnútorné sono idem 21.10. Ty si už bola? Ako sa cítiš?

fido
13. říj 2008

Ahojky, sestřička mě objednala na 23.10., tak mi pak, prosím, držte palce 🙂 .

gag
13. říj 2008

Já jdu na prohlídku i ultrazvuk 22.10....zatím moc problémy žádné, teda jenom mě bolí levý vaječník a nemůžu v noci moc spát...prý kdyby se cokoliv dělo mám přijít dřív...Aha, tak uvidíš příští týden...držím palečky ať je vše ok.

andreahrbacova
13. říj 2008

ahojky holky,tak jsem si vás konečně přečetla.Včera jsem byla celý den u našich,s mamkou jsme byli v Ikey,tak bylo lidí.Jinak emo,já nejsem na rizikovém,ale mám neschopenku kvůli práci,ne kvůli rh negativní.Sestra mi ještě krev na to nebrala, asi zítra.

andreahrbacova
13. říj 2008

emo mě taky sestra strašila že mám HCg nízké,jinak jsme na tom asi všechny podobně,nejsem v tom 9tt,i doktorka říkala,že jsme později.Ale tady s eto počítá od poslední menstruace,tak proto
ale v 9tt určitě nejsem

ema7
13. říj 2008

Mňa trápi výtok ☹ , dnes je takej žltej farby, nemáte to niektorá?

gag
13. říj 2008

Emo: To mám taky, prý je to normální mi tvrdila kolegyně, ze to ze začátku bývá...

Ahoj Andreo 🙂

andreahrbacova
13. říj 2008

ahojky gabi,jak se vede?
dneska jsem si teda přispala,vstávala jsem o půl desáté,však mě nic nehoní,že?
pomalu si zvykám,že jsem doma
🙂

gag
13. říj 2008

Tvrdnu v práci, zase sem pořádně nespala...ach jo...jinak Ti závidím, jak něco spánek do 9,30 🙂 😉

Ke všemu mám dneska plno kontrol, od rána práce nad hlavu, brrrr...zítra mě čeká kontrola na endokrinologig, kam každé tři měsíce docházím, tak sem zvědavá, jak mi upraví dávky Letroxu, když sem těhotná...když mi to zvednou hodně, aniž nějak moc jím, tak příbírám kila, jak něco... ☹

bertica.h
13. říj 2008

Ahojte..možem sa k Vám trošku pridať? 😅 😅

andreahrbacova
13. říj 2008

ahoj bertico,klidně se k nám přidej.Tak jak tvé blbé nálady,pamatuješ?toto máme společné 😀

bertica.h
13. říj 2008

😀 😀
Dnes je to zatiaľ v pohode..manžel je v práci,asi ked príde to doženiem 😀 😀
ale trápi ma motanie hlavy..ledva som dovarila.. 😒

micanek
13. říj 2008

Čauky babule...

Jankapavol: Zprávy žádné nové nemám .. jak budu vědět, tak písnu .. typuju že dneska půjde s porodnice domů ... sama ... no hrůza ☹

Jo, jo .. malej snáma spí v posteli .. přesvědčení, že dítě NIKDY nepůjde do postele mi vydrželo 3 dny. Ćlověk pak zjistí, že přednější je se vyspat ... v porodnici to bylo hrozný a pak ještě doma 2 dny řval a nechtěl spát ... já padal an ahubu ... no a tak jsem si ho nechala v posteli .. no a super ... manža namáčklej na jednéstraně postele ... já na druhé a malej rozvalenej jak širokej, tak dlouhej. 😀

Holky .. s tím vítokem je to uplně normální avětšinoz je to celé těhu .

bertica.h
13. říj 2008

..micanek.ja som zas chcela by malá spala s nami..ale sme sa nevyspali..lebo sa roztahovala po celej posteli 😠 😠
nakoniec to možno bolo dobré..v roku išla do svojej izby a my sme si vydýchli 😀 😀

gag
13. říj 2008

Holky neměly jste strach zda mrňousky nezalehnete?

andreahrbacova
13. říj 2008

copak jsi dobrého bertico vařila?dodej mi inspiraci? 😉

gag
13. říj 2008

Já si dneska asi ukuchtím řecký salátek 🙂) k večeři...už sem si šla koupit kofilu, furt sem měla na něco chuť 😉

bertica.h
13. říj 2008

robila som slepici na paprice či ako tomu hovoríte 😀
u nás perkelt

andreahrbacova
13. říj 2008

jj,slepice 😀
tak to já vůbec nevím,co mám vařit

andreahrbacova
13. říj 2008

mňamky kofilka,gabi děláš mi velké chutě

gag
13. říj 2008

taky sem ji hned slupla, už není 😀 😝 , bych se bývala rozdělila 😀

andreahrbacova
13. říj 2008

holky jak se stravujete?jíte polívky ze sáčku,konzervy,a tak?

gag
13. říj 2008

Polévky ze sáčky jsou pěkné sajrajty...to samé různé konzervy...plné soli, většinou glutamáty sodné, konečná využitelná energie a vitamíny žádné...ale asi bych to brala všeho s mírou...ikdyž já se snažím jídlům ze sáčku vyhýbat, teď myslím to,že i v minulosti sem je moc nemusela max. jednou až dvakrát za rok an dovolené...jinak polévky bývají ještě nadopované tukem a mají v sobě plno přichucovadel a konzervantů...

andreahrbacova
13. říj 2008

no já to taky nejím,ale uvažuji co si mám dát dneska na oběd
a nic mě nenapadá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru