Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

jaja257
18. črc 2008

tetaja pochadzam z kysuc, blizko ceskych hranic a od malicka som pozerala vase programy, pretoze tam boli lepsie rozpravky a vobec , u nas hovorilo po cesky vela ludi, takze nemam velky problem, no niektore slovicka mi daju zabrat kym si spomeniem ze co to asi tak moze znamenat 😀 a aj ja pouzivam ceske slova ked rozpravam, lebo som na to zvyknuta 😀

smolinek: aj ti dala nejake rady? sem s nimi

tetadolly
18. črc 2008

aha, tak to je fajn, já jsem z toho jejich nářečí byla tak zblbá, že česky psát a mluvit jsem začala až po týdnu návratu 😀

smolinek
18. črc 2008

jaja: koupit si ty formovací dudlíky 😀 a mam si je jako promačkávat

smolinek
18. črc 2008

tak ju holy mějte se pěkně víkendově a dávejte na sebe pozor 😉 papa

ismail
18. črc 2008

No se mnou se ma vec tak, ze byly u me problemy s otehotnenin,tak jsem se objednala do Pronatalu, tam jsem sla 28. den cyklu a z testu poznali, ze jsem tehu, ale neco se jim nezdalo na utz, ze je v dutine moc vody. Takze za tyden kontrola a ze tam porad nic nevidi, takze za dalsich pet dni opet kontrola a vzdy mi nabirali hcg a vera mi doktor rekl, ze v deloze je jen mala dutinka a ze neodpovida hcg, ktery mi namerili 1770 a rekl mi, ze cysta na vajecniku je nejspis mimodelozni a odeslal me do nemocnice. V nemocnici mi na ambulanci doktor rekl s jistotou mimodelozni ve vajecniku a ze v deloze nic není a hned me hospitalizoval. No a ctyri hodiny nato me opet poslali na ultrazvuk, ale jinam a tam mi Dr. rekla, ze je to v deloze a na vajecniku ze je cysta, tak si vyber, ja samozrejm verim ji. Jo a jeste perlicka, v Pronatalu byla vcerejsi hodnota hcg 1770 a v nemocnici po 4 hodinach vyslo hcg 1430, pry se to muze stat, kdyz je to delany v jiny laboratori...no a dnes hcg po 17 hodinach od vcerejsiho odberu 1465,- takze me pustili domu s tim, ze mam prijit v pondeli zase na hcg a utz. Jo a kdyz jsem se sestry ptala jak je mozny, ze mi kazdy doktor rekl neco jinyho, tak pry na ambulanci nemaji ty utz tak presny....takze se tam v pondeli teda tesim. Jinak ke sve doktorce jsem na utz objednana az na 22.7.

lestep
19. črc 2008

ahojky. tak jsem vás konečně dočetla. To byla teda fuška..
Ahojky Roli- to je dobře, že se cukrovka nekoná, jsem ráda. ještě nějaký problémy mít..S tím řízením máš pravdu. Musím se překonat. Včera proběhla první lekce. Však jsem se na ni psychicky připravovala celý den.. Nejprve jsme byly chvilku na parkovišti,ale nebylo to ono.. To parkoviště je dost do kopce, tak jsem z toho neměla dobrý pocit. pak jsme jeli asi kilometr přes vesnici a z té vesnici další 3 m k nám dom. No, šlo to ztuha,ale aspoň jsem se odhodlala. Musím začít a budu samostatná a švagrovce ukážu.. 🙂 U záchranky je to mazec. Nejen to ježdění,ale tak nějak celkově.. Tak to je super, ty máš manžu dr.? Moc gratuluju kámošče, jsem ráda, že to vyšlo.. Hlavně,aby vše bylo v pořádku a těhu si užila..

ismail- to jsou teda šoky, snad už se teda příroda umoudří a už bude vše v pořádku. Držím pěsti..Není to jednoduchý..Odpočívej a opatruj se. V pondělí se ozvi..

lestep
19. črc 2008

Jak se máte všichni o víkendu..

Roli- já jsem včera obešla 3 obchůdky s dětskýma věcičkama. Líbilo se mě s¨poustu věcí,ale nic jsem nekoupila..Aspoň jsem se podívala, kde co mají.. Do CAA zase někdy vyrazím, až budu v Brně..Za 4 týdny snad na velký ultrazvuk, tak to s manželem spojíme s nějakým nákupem...Minulý týden jsme byly v Olomouci. Koupila jsem si krásnou halenku a dvoje tříčtvrťáky. Jenže celý týden je počasá nanic, tak jsem je ani nevytáhla,.
Včera jsem byla u dr. na těch odběrech na triple testy. Výsledek budeme vědět v pondělí, tak už se toho teď bojím, že budeme muset jet do Brna na amniocentézu..Už jsme toho strachu zažily dost v tom 13 tt.
Roli- tak jsem se včera dr. ptala na ty vycházky. Napsal mě o dvě hodiny víc,ale neomezený mě nenapsal..Tak aspoň je mám teď od 10-20 h. To docela je..Akorát jsme chtěli jet s manželem na dva dny někam na výlet na zámek atd a že bysme tam někde přespaly a druhý den jeli domů..Mám z toho takový divný pocit,aby ta blbá kontrola fakticky ten den nepřišla. 😠

lestep
19. črc 2008

smolinek- koukala jsem na ty plíny, tak vypadají dobře.Ta obrázková je taky pěkná..Jak psala micanek, tak jsem koukala ma to www.kikko, tak tam měly ty plíny také obrázkové a byly moc pěkně. Spíš tam byly malinké vzorky, než jeden velký obrázek.. 🙂

jmj
19. črc 2008

ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat v kolikátým týdnu jste měli na UZ srdíčko. díky moc.

lestep
19. črc 2008

jmj- já jsem je měla v 7 tt dobře slyšitelné.

rolincova
19. črc 2008

Lestep: Ahojky, krásný sobotní podvečer 🙂 Nene manžel není Dr. Ale řidič-záchranář. Ale co říká, tak to není vůbec jednoduché. Ale myslím, že toho je na něj někdy hodně. Je to i dost nebezpečné. A ty jsi Dr.? To jsem zvědavá vid? Jinak musím tě pochválit, že už jsi jela. Vidíš, máš odhodlání a to je hlavní. Neboj, ono se to povede. Dneska se mi podařilo prodat sedačku a v pondělí si jedu koupit novou. Měli jsme zelenou velkou a k tomu zeleno-bíle vymalováno. Ale teď jak mi asi bouří hormony, tak bych všechno opět předělala. Už to máme 6 let 😉 Koupíme šedou s polštářema a jedna stěna bude červená jasně a k tomu koupíme v Ikea červený kobereček a polštářky. Už se na to tak těším. Těch těstíků se neboj, jsi mladá a riziko se zvyšuje spíše s věkem. Tak držím pěstičky, ať je toho štěstíčka víc 🙂 Já když si s tebou píšu, tak si říkám, že je škoda, že bydlíš tak daleko. No mě taky přijde jak kdyby léto skončilo a to jsem si taky nakoupila letní věci. Dneska jsem těta říkala, že budu mít holčičku a ona mi řekla, jen aby si pak nebyla zklamaná. Tak mě to bylo docela líto. Už bych asi tu holčičku moc chtěla jak mi to řeki. Ale samozřejmě kdyby to byl chlapeček, tak budu šťastná taky. Ale když ti to takhle někdo řekne, tak je to zvláštní. Týjo a proč ti je nenapsal? To je divný a teď mu argumentuj, když je máš skoro celý den vid? Kamarádka je šťastná a ja za ní taky.

Ismail: Teda to je hrozný, jak ti nejprve vzali naději a pak zase něco jiného. Musela sis pěkně vytrpět. Tak hlavně aby to teď už bylo jen a jen dobrý.

petis
19. črc 2008

Dobrý večír 🙂
Teda, něco jsem dočetla, ale vy jste ukecandy jedny, škoda, že namm tolik času přispívat.

My jsme dnes byli na výletě v Ostravě. Využili jsme toho, že nám na stavbě tuhne beton 😉 Našla jsem si obchod, který se specializuje na Roany a Boldery, tak jsme tam jeli a normálně oni mají přes prázdniny v sobotu zavřeno. Jsem byla zklamaná jak hrom, kdyby to aspoň měli napsané na netu ... tak příště.
Na kočárek máme sice ještě hodně času, ale musela jsem využít, že měl manža čas 😉 A hlavně vidět naživo je vidět naživo.
Tak jsme pak sjeli do Futura, mimochodem jsem tam byla poprvé v životě, koupila jsem si tam těhu riflíky v CA, pochodili jsme, dali jsme si papu u číňana a taky jsme viděli naživo pár kočárků a 2 jsme si nechali předvést - Cortinu a Xlander. Xlander mě celkem zklamal, jak velikostí, ovladateností a váhou. Cortina byla o poznání lepší, i manžel byl spokojený, konečně viděl něco, co mu ukazuju jen na obrázkách na Netu, tak už má představu.
Ale stejně chci vidět naživo Implast bolder, jsem z něho čím dál víc nadšená, tak snad bude OK i naživo.

Taky máme už nějaké oblečky pro mimi. Sestřenka mi předala pytel věciček po její dcerce, tak mám doma co přebírat a vybírat. Jsou to starší věcičky, ale fajn a účel splní 😵

Já už půjdu pomalu na kutě, mějte se krásně, ať se vám všem daří a mimiškové rostou 😵 Dobrou ...

rolincova
20. črc 2008

Petis: ahojky, teda vy jste měli výlet a pěkně si pokoupila. Já jsem si říkala, že už taky přeberu věcičky, co mám po malým. Na Míšu jsem měla tašku do porodnice připravenou od 7 týdne. Kolik jsi už přibrala? A kdy jdete na ten velký ultrazvuk? Jinak jak píšeš o tom kočárku, tak já jsem X-landerem přímo nadšená. Kámoška ho má už přes rok a neměnila by ho. Já jsem se rozmýšlela mezi Quinny a X- landerem a vyhrál to X-lander. A těžký mi nepřipadá. Když jsem měla kočárek před 7 lety, tak ten byl těžký. Jak na skládání, tak na váhu, blednul a prostě nic moc. A to stál kolem 10tis.

Holčičky kdepak jste? Pěkný večer... papa

petis
21. črc 2008

Dobré ráno,
u nás prší a prší ...

Roli,
možná se mi zdál ten Xlander těžký, protože jsem zatím jiné kočárky nezkoušela a netěžkala. Ale na to ještě času dost 😉 Mi se hodně líbí Implast bolder a pak Bébécar, tak uvidíme.
Já jsem si koupila ty riflíky a je to rozdíl "pučit se" v normálních nebo si bříško rozvalit do toho nápletu 😝
Když jsem byla na kontrole v 16tt, tak jsem měla +1kg. Snad to půjde takhle pomalu i nadále. Byla bych moc ráda, už teď totiž nejsem twiggy.
Já jdu na další kontrolu 5.8.- to jdu ke svému Dr. a teprve pak na velký UTZ, snad to bude hned brzy po tom 5.8., už jsme s manžou oba zvědaví 😎
Jinak mě celý víkend tak nějak pobolívalo bříško, nic strašného, ale je to takové divné, tak snad je vše OK a "jen" se roztahuje děloha-oblíbená hláška měho manži 😀

Dnes jsem se hned po ránu v 6 nervla v práci, už abych byla doma a měla klídek. Sice i tady jsem jinak v pohodě, ale šéf, co je vedle má tak "úžasný" smysl pro humor, že škoda mluvit.

Pro teď končím, mějte se hezky a příjemný vstup do nového pracovního týdne!

petv
21. črc 2008

Ahoj holky,
vy jste se tedy rozepsaly, byla fuška všechno přečíst 🙂

Lestep: Pracovala jsem ve Slunečnici a předtím v Domixu. Mám docela dlouhý vlasy, podle toho by sis mě mohla vybavit. Jinak hormony stále pracují, ale snažím se to ustát a moc manžela netrápit. Na oblečky mám ještě moře času, ale jen tak koukám, kde co mají. Něco málo jsem si koupila v Tescu - pár bodyček. Nevím, jak moc budou kvalitní - byly opravdu dost levný. Uvidíme!

Roli: Moc Ti děkuju za podporu, taky si říkám, že za hormony nemůžu, ale někdy jsem protivná sama sobě. Manža kolem mě chodí po špičkách, jsem totiž jako časovaná bomba. Doufám, že tohle brzy přejde. Alespoň že ještě ke všemu nezvracím. Je mi sice stále špatně a jsem unavená.... ale nezvracím 🙂

Ismail: Je mi opravdu moc líto, že máš takový trable. Budu Ti držet palce, aby s Tvým mimi všechno dobře dopadlo. Drž se!!

O víkendu jsme byli s manželem v Karlových Varech. Manžel měl třicáté narozeniny, tak jsem nám zamluvila víkend v hotelu. Měl být romantický....ale když jsem to zamlouvala, netušila jsem že už budu těhu.... takže z romantiky nic moc nebylo. Zato mi bylo špatně...ze čtyřhodinové procházky po kolonádě jsem měla nohy jak konve. Navíc všude spousta lidí, taky pršelo ... no prostě labůžo 😉 Ale i tak to byl pěkný víkend 😀

U doktorky jsem ještě nebyla, asi půjdu až se vrátíme za 14dnů z dovolené.

Ohledně kočárku, našla jsem docela velký výběr na www.detskyruzek.cz. Je to v Praze a zcela náhodou tam o víkendu jedeme, tak tam asi kouknu 🙂

Holky, kdy Vás přestaly bolet prsa? Mě se o dost zvětšily a bolí jau jau.

Tak se všechny mějte hezky ahojka

micanek
21. črc 2008

Petv: ty prsa mě boleli jen ze začátku ... Mám pocit, že v tom 2 měsíci už to nebylo tak hrozný .. nebpo ve třetím? 😀

Jinak vás ani nedočítám ...víkend jsem tady nebyla ... konečně jsme betonovaly základy ... malej to naštěstí skoro všechno prospal. Zítra jedu na kyčle, tak doufám, že bude vše ok.

lestep ... ty plínky mám z kikko z autíčkama a jsou senzační ... jo a osušky taky ... zabavila jsem je malímu a utírám se do nich taky. kor jak jsem ekzematik, tak je to pěkně jemňoučký.

Rolincova: jak jsem psala, tak jsme včera zabetonovaly základy a už tam mám naplánovanou červenou sedačku 😀 😀 😀

smolinek
21. črc 2008

ahoj mamčule,

tak jsem dorazila z víkendu do Prahy. U nás ( rodičů ) je boží do puštění kvůli té svatbě, tak jsem na jednu stranu ráda, že jsem už v klidu 🙂

lastep: ty obrázkové plínky jsou s malými obrázky, ale tohle je detail toho obrázku 😀

jinak se mi zas vrátili bolesti prsou. Jestli mi zas poporostou, tak už je fakt do svatebních šatů nenarvu 😒

ismal: drž se, já ti tu budu držet palečky 😉

ambret
21. črc 2008

Ahojky mamulky 🙂

tetadolly
21. črc 2008

Ahoj holky, bolesti prsou prostě asi nepřejdou, končim I.trimestr a mám je zvěčěný o dvě čísla a pekelně bolí, už ani sex pro mě neni co býval, protože, když se muž dotkne mých prsou, tak mě přejde chuť, jenže jistě chápete, že mu ten požitek nechci zkazit 😀 tak prostě mlčím a dělám mrtvýho brouka 😀 . Ale je fakt,že si na tu bolest začínám pomalu zvykat, než abych byla jako jedna známá, která papá paralen, aby ji neboleli, prý zblajzne 3 denně. Až se jí narodí mrně se špatnýma játrama, tak se bude divit 🤐

smolinek
21. črc 2008

teta: ahoj, no s tim paralenem to neni dobrý, zas tak hrozný to neni a jak jsem to nějak počítala, tak mě ty prsa začnou bolet v termín kdy bych měla mít menzes, jestli na to má nějaký vliv to nevím, ale pak mě to zas po týdnu trošlu přejde a ani o nich nevim, než si ja začnu mazat nebo mi na ně kocour nehupsne 🙂

furina
21. črc 2008

Ahoj holky, můžu se přidat do diskuse?
Koníka už sleduju dlouho, ale registrovala jsem se až dneska.. 😅

Chtěla bych se zeptat na názor vás zkušenějších 😅 😎 :

Začínáme se s přítelem snažit o mimi, minulý týden jsem měla mít ovulaci (a snad i měla 😲 ). Včera mě začaly bolet prsa - mívam to vždycky pár dní před MS, ale na tu je brzo, má přijít až 1. srpna. A dneska ráno mě vzbudila ukrutná bolest hlavy, bylo mi na zvracení, bílá jak smrt, ještě teď je mi "divně". Možná jsem si to přivodila tim, jak to malý hrozně chceme 😅 , ale i tak - mohly by to být příznaky těhotenství??? Takhle strašně brzo?? Mam pocit, že bych byla asi první na světě, kdo by to na sobě poznal už třetí, čtvrtej den..

A další věc, vim, že z testu ještě rozhodně nic nepoznam, ale myslíte, že v krvi už by bylo HCG zvýšený??

smolinek
21. črc 2008

furina: ahoj, jasně že se můžeš přidat 😉
jsem sice prvně těhotná a asi takový zkušenosti nemám, ale 4 dny je opravdu moc brzo. Psychika je opravdu docela mocná věc a když na něco myslíš tak si to můžeš i vsugerovat. Zkus vydržet aspoň ty 3 týdny, sice to bude opruz, ale teď by tě Dr. za prvé poslal domu, jelikož v krvi by ti nic nenašli a za druhé by si vyhodila zbytečně peníze za těhu testy 😉

Já jsem teda měla po 14 dnech od ovulace, hroznou pachuť v puse, jak kdybych tam měla kovovou trubku. Nejdřív to bylo slabounký, ale jak se blížilo datum menzes tak jsem začala slabounce špinit a to se táhlo až do menzes a pak všechno najednou ustalo a pak teprve začali těhu nevolnosti a vše co k těhu patří 😀

Držim palec aby se ti tvoje předtucha vyplnila, nikde neni psáno, že příznaky se projevují po určitém čase, ale 4 dny je opravdu málo

petv
21. črc 2008

Furina: Jsem těhotná jen chvíli asi 4týden a že jsem těhotná jsem tušila také pár týdnů po oplodnění. Sice jsem neměla příznaky jako ty, ale něco uvnitř mi říkalo ze teda asi jo. První test, který jsem si dělala asi týden po oplodění nevyšel. Druhý test v den očekávané menstruace už ano. Sice druhá čárka byla mizerná, ale byla tam. Po pár dnech jsem si dělala další a pak ještě jeden a vždy byla o něco víc vidět.
Smolínek má pravdu, vydrž alespoň do dne očekávané menstrace a pak to teprv zkus. Teď by jsi byla zbytečně zklamaná. Jinak Tě tu vítám a přeju hodně štěstí!

Smolínek: S tou trubkou jsi to vystihla úplně přesně 😀 . Abych tu pachuť z pusy dostala pila jsem jak velbloud na poušti - leč marně. Ale teď už je to v poho 🙂

lestep
21. črc 2008

ahojky. tak jsem vás za dva dny dobře dočetla a teď aspoň písnu..
Víkend rychle utekl. V sobotu manža stavěl u bráchy. Večer jsme se byli projít venku..Bylo krásně. včera jsme byly u kámošky na návštěvě. Má malou Kamilku-9 měsíců. je to roztomilé dítě. Pak k nim ještě přijela na návštěvu naše spolužačka ze zdravky s malým Honzíčkem- 4 měsícr. Tak jsme byli v obležení miminek. Bylo to pěkný.

ahojky Roli. zdravím tě při pondělku i toho tvýho andílka. Vždycky se koukám do alba na tvýho krásnýho klučíka a toho pejska..Tak to jo, myslela jsem, že je dr. Ale určitě má dobrý zážitky i tak..Manžel je tak řidič z povolání. je hrozněj kliďas. někdy ho fakticky obdivuju..S řízením auta měl na začátku také problémy. Spíš mu to moc nešlo, než by nechtěl. Rodiče nad ním lámali hl, jak se říká a teď jak jezdí.. včera proběhla další lekce jízd..Jela jsem tak 6 km. Chtěla jsem pak zajet do vrat,ale málem jsem je trošku zvětšila. naštěstí se nic nestalo.. 🙂 Tak jsem z toho byla pak špatná.. Nejsem dr.,ale zdravotní sestra s vysokoškolským vzděláním. Nic víc..Tak jste si vybavily obýváček? Máte novou sedačku? S testíkama uvidíme. Budu volat po obědě..Jsem z toho taková nervózní. Na plodovku se mě teda opravdu nechce.. Bojím se toho..Dám vědět..Mrzí mě to s tou tetou. Je to takový nepříjemný a zamrzí to, když ti to takhle někdo řekne. Psk máš pocit, jako by ti to nepřáli že? Vůbec si toho nevšímej..To je dobře, že se to kamarádce podařilo.. 🙂

ahojky petis- to je dobže, že jste si udělaly takový pěkný výlet. Škoda, že vám nevyšel ten obchod s kočárkama. O těch prázdninách je to takový o ničem. Vše má omezený provoz. na kočárky koukáme zatím jen na netu. Naživo jsme se akorát dívaly v chicco obchoďáku v Brně v Olympii,ale nějak jsme ještě neřešily ty značky.. Na ten x - lander jsme se dívaly a docela se nám líbil. taky by mě zajímalo, jak vypadaá ve skutečnosti..S těma riflema máš pravdu. já už je mám taky nějaký týden a když je horší počasí, tak je nosím. Chosí se v nich úplně perfektně. Postupně skládám na dno skříně kalhoty, které nedopnu a docela mě to děsí. ten výběr už není moc velký..Ty náplety jsou úplně perfektní.. 🙂

ahojky petv- možná si tě vybavuju. třeba kdybych tě uviděla, tak bych hned věděla..S těma náladama je to těžký. Já se docela držím..Divím se sama, protože když jsem chodila do práce a měla různě směny a různě spala a nespala, tak to bylo horší, než když jsem těhu.. Když jsem doma a mám svůj režim odpočinku, práce i spánku, tak je to perfektní.. 🙂 Mě prss bolí občas i teď,ale nejhorší to bylo asi na tom začátku..Jak postupně rostly, tak i dost bolely,. Teď bych řekla, že je to takový stabilizovaný..Koupila jsem si dvě tehu podprsenky, takový, co rostou s prsama a je to o mnohem lepší než předtím.. 🙂
také jsem objevila docela pěknou stránku- www. detskezbozi.com ..
micanek- ty plínky s těma motivama jsem viděla i na té stránce detskezbozi.com a ty osušky tam měly taky moc pěkný..Jak se má mišánek? Nezlobí? Tak vám aspoň jde dobře stavba.. 🙂

ahojky smoli- se svatbou se nenervuj, rodiče z toho vždycky dělají takovou kovkojku a nakonec to dopadne dobře. Vydrž, ještě chvilku to bude trvat a pak budeš užívat těšení na mimíska.. 🙂 Tak to jo, myslela jsem, že ten motiv je na té plínce tak velký..Ale jsou moc krásný..

tetadolly- tak s paralenem by ta známá neměla moc experimentovat..Je to docela mazec. vypadá sice neškodně,ale u nás na klinice, kde jsem pracovala, tak s tím dva doktoři dělaly výzkum a zjistily, že jak vypadá neškodně, tak zase neškodný není..

lestep
21. črc 2008

ahojky..furina- vítej mezi námi. Klidně se můžeš přidat. těžko říct, jestli to ženská dokáže poznat.,. Psychika, ale dokáže hrozně moc..Ty příznaky si takhle klidně můžeš přivodit.. Mě se to také stalo.. Tak jsem na netu našla takový zajímavý rady, jak se z toho nezbláznit, když si žena přeje mimi..Nesnažit se nad tím přemýšlet, pořád sledovat, jestli mě je na zvracení nebo, jestli mě bolí prsa, v podbřišku. Čím víc jsem na to myslela, tak tím jsem pak měla pocit, že je mě na zvracení.. Samozdřejmě jsem si pak udělala test,ale byl negativní. Další měsíc jsem s tím tolik nepočítala, měly jsme zařizování kolem svatby, pak to přišlo samo. Udělala jsem si test v den, kdy měla přijít menses a bylo to..pozitivní test.. Skus vydržet do toho dne, kdy má přijít menses a uvidíš. držím pěsti,aby se to podařilo a bylo vše v pořádku.. 🙂

smolinek
21. črc 2008

petv: železo bylo opravdu mňamka 😀 teď se to sice zlepšilo, ale taková zvláštní pachuť tam pořád je a záleží hodně na tom co sním.

lastep: už jsi byla na trippl testech? Jsou trippl testy to jstejné jako vyšetření vývojových vad nebo je to zas něco jiného? Mám v tom takovej zmatek teď

slunickoseznam.cz
21. črc 2008

Ahoj chtěla bych poradit poradí mi někdo?

slunickoseznam.cz
21. črc 2008

Mám takový divný pocit pořád mně bolí v podbříšku,je mi špatně,bolí mně v zádech a často chodím na malou je možné že jsem těhotná?ráno jsem si dělala test a byl negativni?je možné že na test je ještě brzo nebo si to jenom namlouvam?

jaja257
21. črc 2008

Ahojky,
tak vysledky z prvej casti screeningu mam za sebou a su v poriadku. Teraz treba pockat na tie druhe a potom na 3D/4D ultrazvuk, kde sa zas dozvieme viac o mimi 🙂 uz nech to je za mnou ☹

smolinek
21. črc 2008

slunicko: a kdy máš mít menzes? taky jsem to tak měla s tím čůráním a s těma bolestma jsem to přisuzovala menzes, ale nic kromě špinění a divné pachuti se nic nedělo

jaja: ahoj to gratuluji, tak vidíš vše dopadlo o.k. a už tě čekaj jen samé hezké věci, jako rostoucí bříško kdy si nebudeš moc zavázat ani kaničky a nebo se pro něco shýbnout 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru