Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
28. led 2008

a kdy ze jsi to mela posledni menstruaci?? tak oni potrebuji cas vis, aby mohli mit jistotu, pro tebe je to tezke, ale ver tomu a vydrz!!! ja taky musela a vyplatilo se to 😵

pipinka
28. led 2008

7.12. a jak dlouho jsi čekala ty?

honzulka
28. led 2008

Pipinko,vůbec tě nechci strašit,ale to HCG by mělo opravdu růst...Jak dlouho ti to kolísá?

lisounek
28. led 2008

no ja pomalu tri tydny 😕

honzulka
28. led 2008

Ahoj holky,jsem zapoměla pozdravit!!! 😕 Mně se prcek taky nechtěl ukázat,ale rostlo mi to HCG... 😕

pipinka
28. led 2008

lisounku: A kdy jsi měla ty poslední mrchu?
honzulko už to bude ve středu něco málo přes týden 🙂

honzulka
28. led 2008

A jestli tomu dobře rozumím,tak jednou se ti zvětší a pak zase zmenší?? 😕

pipinka
28. led 2008

honzulko: no pořád se změnšuje ne o hodně, ale vždycky po troškách, ale co tak pozoruju dokttora, tak on sám neví co to je.ale zas nechápu kdyby tam nic nebylo, tak mě nebolí vaječníky a zuby,ne? Já už jsem z toho jelen

lisounek
28. led 2008

ja 17.11. jenze ja uz jsem usla kus cesty a v nemocnici jsem cekala az se ukaze a pak se ukazal cervik nas malej 😀

pipi: to je porad jeste hodne brzy, ale me alespon zhruba ve 3tt videli to plodove vejce jako zaklad cervika 😉 a srdicko se ukazalo asi v 5tt, ale HCG bylo celou dobu slusne a to jsem pekne spinila 😲

ahoj honzul 🙂

pipinka
28. led 2008

tak já už fakt nevím. Co to je 3tt-to je 3.týden.Já měla mrchu jeden den a teď už nic.Docela mám strach, ybych nemusela na revizi ☹

honzulka
28. led 2008

No já nevím s těma zubama,mě v souvislosti s těhu nikdy neboleli.Vaječníky mě pobolívají teď od začátku.Já Ti vůbec nebudu říkat,jak jsi na tom.Mě udivuje ten doktor...Já to měla podobné jako ty.na rovinu mi řekli,že tam plod není a pokud mi HCG nevzroste,tzn.nemělo zůstat ani stejné ani méně,hned jsem měla jít na zákrok.Takže držím palečky,ať ti vyběhne!!!!!!A věřím ti,že jsi z toho jelen. ☹

lisounek
28. led 2008

pipi: na revizi bys bohuzel musela tak jako tak 😒 to se musi vycistit. Ano treti tyden. A to ze mas priznaky tehu, tak to muze byt prave jeste doznivani zamkleho tehotenstvi - hormony jeste delsi dobu pracuji, ikdyz mimi treba uz nenosis - no je to tak ☹

honzulka
28. led 2008

Ahoj lis!!! 🙂

pipinka
28. led 2008

toho jsem se bála,ach jo 😢

lisounek
28. led 2008

presne spis ti to nechteji rict na rovinu, protoze to fakt vypada na zamkle teh. musis se s tim smirit je to hruza, ale zase bude lepe a hlavni je, ze to jde 😨

lisounek
28. led 2008

me za chvili manza vezme bednu od PC chce ji vycistit 😠

honzulka
28. led 2008

Já ale nechápu,co to je za doktora!!!!

lisounek
28. led 2008

to taky nechapu me to rekli na rovinu a vubec se se mnou neparali ja byla hotova ale vedela jsem pravdu 🤐

honzulka
28. led 2008

Pipi,já vím,že je to hrozný,hlavně to čekání a ta nejistota!A kdy jdeš zase k doktorovi?

honzulka
28. led 2008

Lis-nedej se!! 😀

lisounek
28. led 2008

uz mi ji krade - musim jit skoda ☹

honzulka
28. led 2008

Mně to řekli taky na rovinu a dokonce dvakrát!A nakonec mě ta krev zachránila... 😒

honzulka
28. led 2008

Pip,to bude dobrý,nebreč!!!Teď je ta nejistota to nejhorší!!!! ☹

katzi
28. led 2008

pipi, já jsem teď taky trochu v nejistotě (špinila jsem v době, kdy bych měla mít MS), brali mi krev - HCG bylo 255, v úterý jdu znovu na krev a doktor mi říkal, že by to HCG mělo být do úterka alespoň o jednou tolik větší = cca kolem 500 HCG. Jinak tak nějak naznačil, že by to bylo asi blbý 😖 Držím ti palce ať si dá tvoje HCG taky říct a hupsne šupajdy nahoru!

pipinka
28. led 2008

díky katzi, uvidíme jak to dopadne. Budu držet palce.a ty pracuješ, nebo jsi doma? Já jsem na neschopence, jelikož jsem byla v nemocnici

katzi
28. led 2008

pracuju, no spíš nepracuju 😉 Myšlenky mám naprosto v luftu. Řekli mi ale v nemocnici, že kdybych začala krvácet mám honem naklusat do nemocnice. Takže taky trochu nejistota. Chápu jak ti je, když nevíš na čem jsi. Drž se. Skus se něčím odreagovat (pokud to půjde) - já jsem o víkendu zkoušela číst Deník Bridget Jonesové a sjížděla Přátele na DVD, docela to pomohlo.

petka21
28. led 2008

Ahoj muzete mi poradit? Moje segra si delala ve cvrtek test a vysli ji dve pak v patek si delala 3 testy a vysly taky sice slabe delala je vecer ale byly tam,dneska sla k lekarce udelala UTZ ale nic videt nebylo brala krev ale vysledek je negativni 1,2 jednotky,tomu nejak nerozumime?Od odpoldneni je to cca 15-18 dni,menzes zatim nikde,sliznice zvysena.Tak se boji jestli neni neco spatne jestli treba doktori neberou to HCG 1,2 jako 120 nebo tak neco?Poradte chci ji nejak uklidnit,miminko si preje moc,tak nevim proc ji 4 testy vysly pozitivne.Mozna je jeste brzy? Diky za jakoukoliv odpoved 🙂

katzi
28. led 2008

petko, uz jsem tady na konikovi cetla i pripad, ze v laboratori zamenili jedne holcine zkumavku z krvi a dalsi den ji volali, ze to byl omyl. Ty rozbory krve delaji jen lidi a ti jsou omylni. Mozna by bylo dobre, kdyby porad MS neprichazela a // na testu byly, poprosit doktorku o novy vysetreni krve.

petka21
28. led 2008

No doktorka ji rekla ze pokud MS nedorazi tak ma prijit tak za 10dnu ze to uz by mozna slo neco videt.Je ztoho cela vyplasena uz se tak tesila ze to hned na poprve vyslo,protoze v prosinci vysdila HA a hned to zkusily tak nevim noreknu ji at si zkusi jeste test a musi pockat nic jineho nezbyva 😒 Diky za odpoved Katzi 😉

petka21
28. led 2008

A ted jestli muzu se zeptam za sebe.Posledni MS sem mela 21.12 od te doby porad nic a utz taky nic videt nebylo krev negativni i testy,daly mi ve ctvrtek injekci na vyvolani ale porad jeste nic.Je mozne abych otehotnela i kdyz sem menzes porad nemela nebo to nejde pokud sem tento mesic MS nedostala?My totiz se segrou planujeme mimco zaroven tak ja se bojim aby to slo kdyz mam problemy stim menzesem 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru