Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

maruska39
28. únor 2008

jj taky myslím,že kdyby bylo něco v nepořádku tak bych špinila nebo měla nějaké problémy,ale já je nemám 😉
Vím Many,že jsi to myslela dobře,ale už radši černé myšlenky zaženeme 😉

lisounek
28. únor 2008

no me rikala kamaradka, ze taky zna jednu holcinu a ta ze mela hrozny bolesti v tehu a ze nechtela nikam jit a pak ze uz byla jako uplne zluta, tak ji donutili k dr. a ona uz to nosila 3 tydny mrtve....je to hruza, ale i kdyby sla driv, tak by ji asi nepomohli ja fakt nevim....ale je to fakt zazeneme tyhle myslenky a verme, ze mimi mame zdrave a hlavne at uz citime pohyby co?? 😀

jitulka1985
28. únor 2008

Lis přesně!!!!Fuuuuuuj, pryč s tímhle tématem!!!!!Vždyt všichni máme zdravá miminka tak proč na tohle myslet ne? 🙂 Jééé pohyby, na ty se já už tak těším holky 😵 Jenže ještě si počkám no 🙂

maruska39
28. únor 2008

Možná už Jitul tak dlouho ne 😉
už začínám pociťovat bubulání v břiše a některé holky už v 16 tt cítí pohyby 😉 No já teda ještě ne,ale myslím,že k tomu brzy dojde 🙂

lisounek
28. únor 2008

no jo kdyz prvorodicky to pry mivaji dele no ☹ tak pocitam radeji az tak ten 20tt 🤐

maruska39
28. únor 2008

No to je taky pravda,ale zase ty štíhlejší to mají dřív 😉

jitulka1985
28. únor 2008

Maru fakt????Jééé tak to je hezký 🙂 Já právě taky slyšela že prvorodičky to pocitují tak nejdříve ve 20tt ale určitě je to individuální.......v mojí chytré knize 😀 píšou že někdo pocituje pohyby už v 15tt (i prvorodičky prý)tak uvidíme no.Ale spíš počítám s tím 20 tt 🙂 A necháte si to říct Maru?Co budete mít? 🙂

maruska39
28. únor 2008

jj Jitul,v srpnu (kam taky patříš) už spousta holek pociťuje pohyby a některé,ktré jsou už v 18 tt přímo kopání 😉 A jsou to zvětšiny prvorodičky 🙂

jitulka1985
28. únor 2008

Faaakt?No tak to je super, to jsi mi udělala radost 😵 To se mám na co těšit třeba už brzy 😀
Já do srpna chodila, ale mně přijde, že je tam už hodně rozjetá diskuze a všichni se znáte a já si tam přijdu navíc tak nějak, tak tam moc nechodím, ale občas číhnu, to přiznávám 😀

maruska39
28. únor 2008

Neboj když se přidáš,tak brzy zapadneš 😉 jj je to možné,že třeba už brzy ho ucítíš 🙂

jitulka1985
28. únor 2008

Nevím, já se bojím, že už nezapadnu 😅
Tak ty už taky pocituješ bublání jo?Já se bojím že to nepoznám, protože mi v břiše kručí furt a střeva se mi taky furt nějak kroutí 😀 😀 Tak jsem zvědavá 🙂 A cítíš nějaký instinkt nebo něco že budete mít třeba holčičku nebo chlapečka?Já to vidím u sebe furt na kluka 🙂 Vyhlížím ted i všechno modré, ani nevím proč 😀 Automaticky prostě 🙂 Tak jsem zvědavá jestli to fakt bude kluk.Ale ono je to vlastně jedno, hlavně když to bude zdravé 😉

lisounek
28. únor 2008

jééé ja chci taky citim prcka.... kez by 🙂

maruska39
28. únor 2008

Ale jo zapadneš 😉 Spousta těhulek přišla až teď a zapadla 🙂
No cítím fakt jenom to bubulání,takové lehké,jenom večer,když se soustředím a pouze někdy,jinak necítím nic 😒
Lis brzy 😉

jitulka1985
28. únor 2008

Lis ucítíš brzy, uvidíš.Jsi o týden napřed přede mnou tak třeba se dočkáš už brzy a pak mi to popíšeš jasný???? 😀

lisounek
28. únor 2008

No jasne, to bych se hned chlubila....jak diva 😀 😀 jsem hrozne zvedava. ALe holky vcera jsem mela vam takovy pocit, ze mi neco tuka v brise, ale byla to takovy chvilka, ze jsem si rikala, ze jsem paranoidni, takze treba se mi to nezdalo.... 😕

maruska39
28. únor 2008

No tak jdu obědvat tak pa 😉

jitulka1985
28. únor 2008

Tak pááá a dobrou chut Maru.

lisounek
28. únor 2008

Dobrou chut, Jitul a my zpatky na druhy trimestr 🙂 ?

jitulka1985
28. únor 2008

Jasný, jdeme 😀

vendy05
19. bře 2008

Ahojda holky, mám dotaz od pondělí mám strašně sucho v puse a takový divný pocit a dnes jsem začala špinit je to přesně týden po ovu(teda špinila jsem ráno a teď už vlastně vůbec), myslíte, že by za tím mohlo být těhotenství??? krásný večer

anngie
20. bře 2008

vendy: těžko říct, počkala bych až na test, každá to máme jiný, já kdybych neměla pravidelnou mentstruaci tak to jen tak nezjistím protože jsem měla všechny "příznaky" jako když to mám dostat, křeče v břiše a bolavý prsa.

vendy05
20. bře 2008

anngie díky, jinak přeji příjemný zbytek těhulkování 😉

anngie
20. bře 2008

vendy: děkuju já tobě přeju aby to vyšlo a opravdu jsi byla těhulka 😀

teruunka
21. bře 2008

Ahoj, mam dotaz, jaka je pravdepodobnost ze kdyz mi vysel pozitivni tehotensky test, ze jsem opravdu v tom.Porad tomu nejak nemuzu uverit, mam asi 4 dny zpozdeni, normalni pocity jako kdyz ma prijit mens.

anngie
21. bře 2008

teru: byla jsem na tom stejně i s pocitama i s tím že jsem vypadala jak když to dostanu každým dnem 😀 Jestli ti vyšel pozitivní test tak jse pravděpodobnost velmi vysoká, já si pro jistotu udělala další den ještě jeden a pak už jsem volala na gyndu. Tvůj gynekolog ti ještě může odebrat krev, ale myslím že ten pozitivní test mluví za vše 😀 takže gratuluju 🙂

vendy05
24. bře 2008

anngie a jaký jsi měla tedy příznaky na začátku??? mě třeba včera do toho včera začli bolet prsa a občas mě píchne na levé straně... ach jo a to mám vydržet až do čtvrtka jestli ta ms přijde nebo ne...

kaciska
24. bře 2008

ahojky 😵
vendy-já jsem něco tušila,čekala sem na ms a nic tak sem po jednom dni zkusila test a vyšel a další byli už silnější...asi za týden mě začli šílené bolet prsa že jsem na nich nemohla spát...pak to přešlo a občas mě píchlo v podbřišku a někdy bolest jako při ms...ale to už jsem byla v nákém 7 týdnu...vydrž na termín ms a po dnu vynechání zkus test....a za 14 dní až 3 nedele jdi k dr...dřív to nemá cenu páč nic vidět jeste nebude a doktoři pak nadávaj že chodíme moc brzo 😅 😅 ta moje nadávala když jsem k ní přišla v 7 týdnu..a to mě příjde akorát 😵 tak hodně štěstí... 😀

vendy05
24. bře 2008

kaci díky moc.. já jsem nervozní protože tohle se mi ještě nikdy nestalo a mě normálně před ms prsa nebolí, ale uvidím počkám do konce týdne ... mě spíš nejvíce zaráž to špinění minulý týden to jest cca týden po ovu 😖

mkr
24. bře 2008

moc si to holky užívejte to těhulkování moc mi to chybí, jinak k těm pohybům já je už cítila ve 16 tt a byla jsem prvorodička

kaciska
25. bře 2008

vendy to je cca normální to špinění....já jsem teda už nešpinila mě se ms utnula hned....neboj se bud v klidu a užívej těhu 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru