Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

anngie
27. zář 2007

tlap: já to bohužel nemůžu riskovat no....někdy je to opravdu náročné a večer doslova padám na hubu, jednou jsem byla tak moc unavená že jsem se normálně rozbrečela 😀
plánuju že budu číst, a začnu asi zase plést nebo háčkovat a udělám si něco na mimi 🙂

micanek
27. zář 2007

čim víc jsem doma, tim míń času mám... ten den frčí hrozně rychle...

tlap.ka
27. zář 2007

anngie, tak to je jasný, pokud máš takovouhle práci,tak je to skoro samozřejmost 😉 já sice dělám s dětma a to je někdy taky pořádná zabíračka,ale zatím je všechno v pohodě 😉
jo a s tím pletením - taky už o tom uvažuju, dřív jsem pletla hodně,ale nějak jsem přestala - jen přemýšlím, že duben je už skoro dost teplo na svetýrky, no uvidíme 😉

anngie
27. zář 2007

😀 tak je to většinou 😀

anngie
27. zář 2007

tak ted jsem nemyslela to teplo na svetýrky ale odpovídala jsem mice 😀
no tak upletu něco většího, na podzim nám bude 6 měsíců a je to akorát 🙂

tlap.ka
27. zář 2007

😉

anngie
27. zář 2007

holky v některých albech mají holky takovýto miminko ve čtverci kde se jim odpočítává za jak dlouho přijde na svět, nevíte jak se to dá stáhnout? Vím kde to najdu ale nevím jak to dostat do alba 😀

tlap.ka
27. zář 2007

třeba www.Lilypie.com - já to mám na ploše počítače, ale stahoval to přítel, tak po mě rady něchtěj 😉

sisstin
27. zář 2007

anngie: klikni na to mimino u mě v albu..skočí ti tam ta stránka, zadáš datum porodu nebo poslední MS..a vyskočí ti HTML kod, který si zkopíruješ do popisu svého alba 😉

anngie
27. zář 2007

sis: děkuju, jsem nevěděla jak na to, a už je tam 😀 ještě tam jdu dát UZV.

sisstin
27. zář 2007

anngie: noo..máš tam pěknýho červíka 😝 😀

anngie
27. zář 2007

sis: to není červík, ale králíček, koukni na ten ultrazvuk 😀 😀 jsme se s doktorem zasmáli 🙂

sisstin
27. zář 2007

anngie: jsem se musela začučet..a spíš mi to připomíná malou myšku 😝 😅

anngie
27. zář 2007

sis: i myška může být 😀 počkej za pár týdnu, to už budeme miminko 😀

sisstin
27. zář 2007

angie: mně udělali šílenou fotku ve 20tt..a to teda miminko nebylo 😅 😅 😅 😅

anngie
27. zář 2007

sis: to je stejný jako ty 3D ultrazvuky to teda vypadá děsně 😲

sisstin
27. zář 2007

anngie: na to jsem ani nebyla..vůbec mě to neláká 😀 já mám za celý těhu jednu fotku..a ještě hnusnou..ale je mi to fuk..ono až budeš cítit pohyby a tak..tak tě ty fotky moc brát nebudou 😉

danca27
29. zář 2007

Ahoj holky tak nákupy v Ca jsou super mají tam krásný těhu kalhoty alespoň na Václaváku..ted mají novou kolekci podzim a jsou fakt hezký do xxxl velikostí🙂 jo a jinak s těma fotečkama my budeme mít první fotečku až ted 4.10.protože jsme pověrčivý a báli jsme se dřív...jinak tatínka máme teď pěkně nemocnýho a snažíme se držet a papat Céčka, ale asi podlehneme☹(( ...přeci jen zatím máme byteček 1+1 a to je pěknej mazec holky jak jste na tom vy s bydlením?.....

yasmin07
29. zář 2007

ahoj, všichni chválí Ca a já byla v Českých Budějovicích a musím říct, že tam mají prd 😖 tak snad velikosti jen XXXXXL 🙄 Já se zatím nevejdu jen do kalhot, tak to budu uset nějak řešit, ale mám normálně velikost 34-36, tak nevím kde něco seženu 😒

tlap.ka
29. zář 2007

no já už budu muset teda taky koupit něco, co čeho se pohodlně vejdu, nějak mi teď narostlo bříško, i když to ještě úplně není vidět 😉
my jsme se te'd konečně přestěhovali do svý 2+1, ale ze tří sousedů je tady jeden, co nás nenávidí a hází na nás všechnu špínu a všechno řeší přes právníky, tak nevím, jak dlouho tady budeme 😒 ale stejně plánujeme, že se za pár let nastěhujeme k našim do dvougeneračního domku, tak to do tý doby nějak musím vydržet a ignorovat ho 😉

anngie
30. zář 2007

Ahoj začátečnice jaky byl vikend? U nas ok,pokročili jsme do 9.týdne a od zitra jsme doma tak se tesim jak budu vegetit.
Dan: my jsme na tom s bydlením stejne.hypo si ted brát nebudeme a snad v lednu se budeme stěhovat do 2+1. Je to des a jsem zvedava jak to budeme zvladat kdyz bude vydělávat jeden🙂 jestli

venuss
1. říj 2007

ahoj holky,snažíme se o dítě.Stalo se vám některé,že byste hned po prvním styku otěhotněly?Je to vůbec možné?A za jakou dobu se dá zjistit,že jste těhotné?A myslíte,že doktor by to mohl zjistit dřív,než já z testu? Děkuji vám za odpovědi.

kacka.va
1. říj 2007

venuss: jasně,že je to možné, proč by ne. My teda otěhotněli "až" druhý cyklus 😉 Jinak doktor to může zjistit z krve dřív než tvůj test, záleží ale taky na tom, jak ho budeš mít citlivý. Test by sis měla dělat nejdřív v den, kdy jsi měla dostat MS.

anngie
1. říj 2007

venuss: já jsem brala 7 let antikoncepci, kterou jsem vysadila v červnu a v srpnu jsem otěhotněla. Měla jsem ovulaci, tedy bylo to přesně 14.den po začátku MS - takže vlastně skoro jistota 😀

micanek
1. říj 2007

Já jsem otěhotněla po 4 měsících od vysazení antikoncepce. Jinak už mi začalo bejt pěkně zle. Sice neblinkám, ale kolikrát nemám na mále. když jedu v autě delší dobu
( jako spolujezdec) tak si musím trošku loknout coca coli, aby mi nebylo tak zle. O víkendu jsme právě dost cestovali a byl to pro mě děs. Do toho ještě dostávám pěknou rýmu, takže paráda.

micanek
1. říj 2007

anngie: Jak se dívám, tak ty jsi to už z mimísem do albíčka zvládla. mě s eto pořád nějak nedaří. Zadala jsem jméno, datum posledních měsíčků a pak nevím jak dál... prosím poraďte mi víc jednodušeji... děkuji

danca27
1. říj 2007

Ahoj všichni mimíškové🙂🙂Nám zatim zle není a snad to vydrží☹a jinak s tím bydlením a s rodičema?NIKDYYYYYYYY!!!To si radší vezmem hypotéku na 40 let🙂 není to dobrý☹no měla jsem zkušenost s bývalou skorotchynáí jkterá byla sama a věčně něco potřebovala a zahrada a ted se bude o víkendu makat atd takže když jsme měli plán někam vyrazit tak jsme jeli do prd.... a ještě že jsme s ex nezustala byl by jako ona😀DDNo a jinak ve středu už budemeee 10Týdéééén🙂Yasminku v Budějkách maj fakt kulový budeš muset na výlet s manžílkem do Prahy🙂 no výmluva dobrá🙂My si včera koupili novou postýlku ale dorazí do 6ti týdnů páč jsme chtěli speciál matrace☹takže my teď hají na zemi ☹ ale dá se to....

sius
1. říj 2007

venuss: nam se to povedlo taky na druhy cyklus. Nechala jsem si vyndat telisko, pak jsem zacala jist antikoncepci, ta mi totalne rozhodila cyklus, takze dalsi menstruace prisla az po injekci. No pak prisla v terminu a druhy "normalni" cyklus se to povedlo. Tedy doufam, k doktoru jdu az zitra. Test z lekarny byl pozitivni a je mi blbe jako pri prvnim tehotenstvi🙂

venuss
1. říj 2007

no,já mám totiž holky menší problém,já totiž ještě neměla od vysazení antikoncepce menstruaci a to ji neberu už 2 měsíce,naposledy jsem měla MT 1.8. - 6.8. a jsem hloupá,protože jsem ještě nebyla u doktora,ale hned zítra tam půjdu.

kacka.va
1. říj 2007

venuss: proč bys měla být hloupá? mě to řekl doktor rovnou, že až vysadím, že to klidně může trvat třeba 3 nebo 4 měsíce, než dostanu MS, takže se to prostě stává.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru