Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

kacm
14. pro 2007

Jinak promiň prodejna se jmenuje ROCK POINT je to moje srdcovka, tu prodejnu jsem vybudovali ve čtyřech lidech tak jsem na to pyšná, ale už se těším až budu s pupíkem doma ......

kaciska
14. pro 2007

já jdu také do práce,možná jsem tě tam někdy viděla když chodím na jídlo do zádu máš blondaté rovné vlasy a nosíš občas culík???

many
14. pro 2007

já jsem doma od začátku,protože jsem dělala v rachotu a prachu - se dřevem 😉 a vycházky mám od 7.00 do 20.00 tak jsem spokojená,ale venku je stejně zima,tak moc nelítáme 😀

kaciska
14. pro 2007

tak to je fajn stavím se za tebou ju?!jinak (pro všechny) se jmenuju katka-těší mě.... 😀 😀 😀 😀 😀

many
14. pro 2007

tak já jsem Míša 🙂 taky mě těší 😀 😀 😀 😀

kacm
14. pro 2007

No jasně, to jsem já......ty jo ty máš tedy pamatováka, to já si moc lidi nepamatuju.....tak se někdy zastav až půjdeš na jídlo......ten svět je ale malej.....
Many nechceš se také přistěhovat do Liberce? 😀

kaciska
14. pro 2007

jé holky já mám takovou radost a kolik ti je let jestli se můžu optat???? 😅 😅 😅

kacm
14. pro 2007

To to je fór......já jsem také Kačka.....taky mě mooooooc těsí holky...... 😀

kaciska
14. pro 2007

tak to je dobrý,jinak já chodím k dr.černíkoví do kláštera....

kacm
14. pro 2007

Je mi 27 let, mimi se narodí podle toho co jsem si vypočítala na netu 22.8.2008 a já jsem také rozená 22.8.1980 hezký dárek si nadělím že?

many
14. pro 2007

měla jsem tu šení,že jsi taky Káťa - kacm 😉
tak mně je 27 😉

kaciska
14. pro 2007

tak to je trefa....já mám 10 ledna 20let taky pěknej dárek vid?! 😀 😀 😀 😀

kacm
14. pro 2007

Já chodím k Mudr. Dlouhému je to dokrot převážně pro Preciózu, ale dělala jsem tam praxi když jsem byla na škole v kanceláři, tak jsem začala chodit k němu a je fajn, jinak je to dokror se sídlem ve Frýdlantu....je i porodník....

many
14. pro 2007

holky,teď jsem se nacpala sýrovou omáčkou s těstovinama a je mi těžko jako ďas 😝 😝 😝 a jde na nás pěkně spaní 😀 😀

kaciska
14. pro 2007

tak to je dobrý já bych taky brala chlapa za doktora ženská je taková neopatrná nebo já mám takovou neopatrnou,někdy je fajn a někdy je nepříjemná ale nemusím se u ní objednávat... 😵

kacm
14. pro 2007

No holky já myslím, že lepší dárek jsme si nemohli přát.....my to s přítelem chcem nadělit každému pod stromeček....to budou koukat......
Many tak my budem trochu starší maminy ale to nevadí.....jinak kacisko vy jste s manželem mimi chtěli už takhle brzo....né že by to byl nějak nízky věk na počení rodiny, ale beru to podle sebe, já ve 20ti lítala po diskotékách a hlavně jsem i trochu sportovala a snažila se závodě tančit.....měla jsem ve 20ti jiný svět viš?

many
14. pro 2007

tak já přešla od doktora k doktorce a ta je super,je teď na mateřské a dělá jen dva dny v týdnu,je mladá a fakt super 😉

many
14. pro 2007

tak my plánovali až ve 30ti,že to je nejlepší věk na to první,ale pak mě manžílek vloni na vánoce požádal o ruku a měsíc před svatbou mi,řekl,že jestli chci,tak ať už vynechám prášky 😀 a do dvou let nebo do tří budu chtít další 😀

kacm
14. pro 2007

Já jsem se narvala šopákem a také mi je docela těžko.....uf sotva dýchám, no hlavně jsem si říkal, žádné přejídání,no toto začíná pěkně!!!!! 😵

kaciska
14. pro 2007

many tak to máš dobrý

kacm-já u to mám za sebou fakt 😀 😀 jsem u vdaná máme nově zařízenej byt jsme spulu už přes 4 roky a je nám fajn děti jsem chtěla už na škole ale rozum mě to nedovolil....každej se diví ale mě nebere někde šaškovat ožralá na justina timberlaka.... 😀 😀 😀 😀

kacm
14. pro 2007

JJ chlap je prý lepší jak ženská říká to snad každý....je takový milý a opatrný a hlavně vše hezky vysvětlí, což prý ženské vše berou jako auromatickou věc...... 😒

many
14. pro 2007

to mě baví zábavy,diskotéky 😝 a furt bych pařila 😀 už se těším až porodím a jak budu moct,tak babička chvíli pohlídá a půjdu zapařit 😀

kaciska
14. pro 2007

já taky jako ráda zapařim ale ted nak už moc ne...spíš si jdu s kamarádkou nekam sednout na kafe nebo na vínko(bejvávalo) 😅 ale na disco choděj samí 15 a na ně já nejsem zvědavá...asi jsem debil nevím... 😵

kacm
14. pro 2007

Já vím každý je jiný v 16ti ve 20ti a jiný ve 30ti letech......tak hlavně, že jsme to všechny chtěli a aby vše proběhlo jak má.......
Kači to nám to pěkně vyšlo když se tedˇ Hypernova bude zavírat vidˇ no my máme prodejnu ještě v Prazšké ve městě, takže bych tam docházela a objednávla zboží a to co by prostě bylo potřeba, ale když jsem těhulka, tak plánuju od Března být doma......halvně to bude před svatbou, takže toho budu mít asi až nad hlavu.....
Jo a ještě jsem se tě chtěla zeptat, nemáš v plánu chodit na nějaké těhu.cvičení, prý je to dobrý na porod....snad u Hadráka nebo v nemocnici je také nějaké civčení pro těhule....píšu asi rychle ne?

kaciska
14. pro 2007

já bych chodila tak můžeme spolu ale slyšela jsem od holek že když tam chodili a pak rodili že jim to k ničemu nebylo tak nevím ale chodit budu ráda.... 😀 😀 😀

kacm
14. pro 2007

Já také holky ráda pařím, prostě mě to ještě nepustilo, ale po dlouhé době jsem opět začala chodit k lektorovi na latinkoamerické tance, takže jsem se vybila vždycky tam....na discotéku mě to zatím netáhne, ale co není může být.....tedˇ jsem zařizovala sponzorské dary z naší firmy do tomboly pro Vojáky na vojenský ples, tak jsme pozváni jako sponzoři 18 ledna, tak to bude asi moje poslední nějaká pařba a pak až svatba, ale to už bude vše bez alkoholu...... 😒

tevina
14. pro 2007

Ahoj holky,mám dotaz.Neprodělala jste některá na začátku těhotenství chřipku?Nevíte jak to může být nebezpečný?Mám jí teď v 8tt a mám docela strach ☹

kaciska
14. pro 2007

holky já musím jít manža chce na net na chvíli tak až v pondělí,mám pracovní víkend tak nebudu mít čas sem nakouknout,moc pěkně se mě s váma povídalo opartujte se a budte opatne at vás mimča nezloběj zatím papa 😀 😀 😀

many
14. pro 2007

holky,já bych se chtěla naučit ty bříšní tance a furt to nemůžu od nikoho sehnat,je to moc drahý,tak jsem to chtěla vypálit,ale zkusím si dát do bazárku objednávku 😀

kacm
14. pro 2007

Tak jo budu ráda, když budu chodit s někým cvičit.....no záleží asi na názoru mojí kamarádce to docela při porodu a dýchání pomohlo, tak nevím.....ale i kdyby mě to nepomohlo, tak budu trochu v kondici a i pro prcka to bude dobré....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru