Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

danca27
3. říj 2007

Jé holky tak držím palečky at vám je líp!!!Mně je špatně jenom když do sebe nacpu všecko možný a to asi každýmu normálě🙂Ervin a závidím už 12týden🙂my teprv 10☹...holky zítra uZ🙂 těšim se na srdííííčkooooo 😉 😅

ervina
4. říj 2007

ahoj holky,už se těším až ty nevolnosti ustoupí.je to teda lepší než na začátku,ale stejně to člověka omezuje 😒

cibule
4. říj 2007

Tak holky, mě bylo zle od asi 4tt do 12tt.A to fest a celodenně.... 😝 Od 13tt si chrochtám, je mi dobře a baštím 😀 Doufám, že už mi to do konce těhu vydrží 😀 😀 😀

sius
4. říj 2007

Micanek: tak preju at se ti to brzy zlepsi. Me je taky blbe, nastesti ale nezvracim. Ale mozna kdybych vrhla a bylo by mi pak lip...bylo by to lepsi🙂 Navic mi strasne vadi kava...a v praci je nas v kanclu 5 a porad ji nekdo pije. Zatim to tajim, takze dost trpim.
K tomu porodu...muj drahy taky frfnal, tak jsem ho nechala...no a kdyz to na me prislo, byl tam se mnou a bylo to krasny🙂 Myslim ze je dulezity je nenutit, maji na to dost casu si to rozmyslet...a nez to na nas prijde vzdycky potkaji nejakyho uz rodiciho kamarada, kterej na to rad vzpomina🙂

cibule
4. říj 2007

Můj muž po té zprávě o záměně dětí v jisté porodnici na své přítomnosti u porodu trvá. Prý si to pohlídá 😀 No jinak všem přeju, aby Vás nevolnosti rychle přešly 😉

micanek
4. říj 2007

Tak manžel mi koupil lízátka proti n¨těhu. nevolnosti. Včera jsem jedno měla a vcelku mi to pomohlo. Dneska mi je ase hrozně, tak asi zase jedno zblajznu.
Za chvilku to bude 14 dní, co jsem nešáhla ani na žehličku. Už bych ale měla, protože za cvilku nebudeme nít co nosit.V ne´deli, pokud mi bude líp, tak bych si chtěla frknout do CaA na nějaký gaťata. Tak jsem zvědavá. gHorečky už naštěstí taky ustupujou.
Co mě teď nejvíc smrdí. Všechno.... hlavně když se vaří a smaží.. to mi je fakt na blití a hrozně mi smrdí obyčejné brambory.

sius
4. říj 2007

Micanek: v 7tt uz potrebujes novy katata? Ja uz tedy zapomela kdy jsem zacala nabirat v prvnim tehotenstvi. Si rikam ze do vanoc nebudu nic potrebovat🙂 Doktor rikal ze to podle ultrazvuku vidi na 3 tyden...ale je ze to poznam zatim spatne...

micanek
4. říj 2007

sius: už jsem tady psala, že mám na sebe jen upnuté ryfle a nechce se mi v nich Micánka trápit. Tak si koupím už nějaké kalhoty teď a porostou semnou. Už teď, jak jsem pořád nafouklá, tak mě pěkně řežou do břicha, viš.
Říkám, zatím mám 2kg dole 😖

anngie
4. říj 2007

ahoj holky, tak nám je zatím furt dobře naštěstí. S tou záměnou miminek to je síla tyjo, docela jsem čuměla. Manžel zatím neříkal jestli chce jít k porodu, přinejhorším to budu muset zvládnout sama, nebudu ho nutit. Jinak já zase četla taky na koníkovi téma: Jaké to bylo... a tam holky popisujou svoje porody. Se mi obracel žaludek a lezla husí kůže. A závěr je: jestli to přežiju tak budu king. Začínám mít teda děsnej strach, i když to mám za hodně dlouho, ale ten strach tu prostě je už teď. Máte taky takový pocity? Já vím že to zvládneme, ženská vydrží víc než chlap, ale mám strach z komplikací, z toho že to neudejchám.... 😨

cibule
4. říj 2007

Anngie, ono je lepší nic nečíst, protože se akorát vystresuješ. Já se taky bojím, ale říkám si, že když to zvládlo tolik bab, zvládnu to taky a na konci té šílenosti mě čeká odměna....Moje dítě 😉 Bude to hrozný, to říkají všechny, děsně to bolí a člověk je úplně mimo, ale zvládnem to. A když to jednou šlo tam, tak to přece musí jít i ven, no ne? 😀

anngie
4. říj 2007

jsem si totiž říkala že tohle téma si přečtu před porodem až to bude aktuální ale vidím že se tam raději už nepodívám 🙂 ještě nedávno jsem se těšila jak to krásně odrodím a budeme mít krásný mimi...po tom co jsem četla vidím že to není prča, ale taky si říkám kolik holet to zvládlo a že já snad zrovna nebudu ten případ komu se něco zkomplikuje. Já vím že my ženský jsme prostě od přírody k tomu uzpůsobený rodit děti a znám i kamarádky co říkali že by si to dali znovu protože měli fakt krásnej porod...taky bych to chtěla říct po porodu 😀
jo holky jinak kámoška mi poslala čínskej kalendář a tam si podle věku a měsíce početí najdete co budete mít. Prej si to hledali holky co třeba už mají dítě a vychází to. My si moc přejeme kluka a podle toho kalendáře mi kluk vychází, tak jestli mi to potvrdí i doktor tak tomu snad uvěřím 😉

anngie
4. říj 2007

holky jdu žehlit, mám tu horu jako snežku, kdybyste měli někoho na kom by jsme ověřili ten kalendář tak písněte 😀

cibule
4. říj 2007

Anngie, tak nám ho hoď sem, ať taky víme, co budeme mít 😉

nikitazak
4. říj 2007

ahoj holky, me cinsky kalendar u prvniho ditete vysel a u druheho nevysel.

anngie
4. říj 2007

cibule:mám ho v pdf nevím jak bych ho sem dala. Můžu ti ho poslat preš ICQ nebo do mailu.

danca27
4. říj 2007

Ahoj holky tak jsem zklamaná těšili jsme se na fotečku a dostali jsme kulový prej ,,my dáváme fotky až od 13 týdne,,takže mi sklaplo a obrečela jsem to☹((Závidím vám ty fotečky..Ann Kde ty sji na tom ICQ pořád???Pošli mi ten požadavek at si tě dám do kamarádů🙂))A s tím miíškem je to fuk co to bude i když chlapeček by byl super...jen to jmééééno🙂to je dilema..

cibule
4. říj 2007

Anngie, tak mi ho pošli na mail, jsem jedno oko 😀 Jestli to tak dosti vychází, tak chci taky vědět, co vychází mě 😀 Můj mail je hanulin@atlas.cz 😀
Niki, já už narazila na víc těch čínských kalendářů a ono záleží jak kterej, všude to není stejně vypočtený a protože jsem baba zvědavá, chci znát i tenhle 😀
Danca: Je to jedno, koukám, že Ty bys radši kluka.... No já zas radši holku, ale mám za to, že to bude kluk 😀 Hlavně ať je to zdravý, že... 😉 Ale zvědavost mi nedá 😀

nikitazak
4. říj 2007
cibule
4. říj 2007

Niki, nevím který myslí Anngie. Podle tohoto mi vychází holka 😉

micanek
5. říj 2007

Ach jo , já bych radši holčičku a vychází kluk ... i když je to vcelku jedno...

koni.klec
5. říj 2007

Zkuste taky tudle stranku:
Zadejte datum a cas narozeni, GMT+1 Amsterdam, pokud jste se narodily v CR a odkdy chcete pocitat a pak vam to vyhodi idealni datum na oplodneni, pohlavi ditete v dane dobe oplodneni a taky mozna zdravotni rizika. Zajimave.

http://lunarium.co.uk/jonas.php

micanek
5. říj 2007

koni.klec: teď už je pozdě... 😵

koni.klec
5. říj 2007

Pozde neni, jen uz to asi neovlivnis. 😉 Ale statisticky je docela zajimavy, ze to vychazi o dost vic nez 50 %. Aspon vis uz od 8tt, ktery hadriky mas kupovat.

anngie
5. říj 2007

koni.klec: my jsme ho teda zplodili o dva dny dýl a vychází mi zasejc kluk, takže doufám. no a zbytek nedokážu přeložit, takže tak 😀

koni.klec
5. říj 2007

Tak dobry ne, aspon ze se sarlatansky triky shodujou 😅
Pro ty, co maji 3 holky nebo kluky, to muze byt treba i poucny. Pro nas ostatni, co sme v tom poprve ci vubec jeste ne, to muze byt asi jedno. Ale i tak jsem si myslela, ze vsechny tehule jsou nedockave az se to dozvi. Podle toho, co jsem nasla na netu, existujou jen 4 metody, jak ovlivnit pohlavi: cinskej kalendar, astronomie, vymena krve a cas ovulace. Kdyz se to shodne, vsechno, tak pak je to treba tutac. Mam naslapnuto na kluka, tak dam vedet casem, jak to vyslo. 😵

cibule
6. říj 2007

Koni.klec:
Tak na té Tvé adrese mi vychází risk 0, a B s otazníkem. To znamená, že budu mít kluka s otazníkem? 😀 😀 😀

micanek
6. říj 2007

cibule: chudák malej... 😀 😀 😀

kacka.va
6. říj 2007

Mně vychází holky s rizikem 1, ale u všech ostatních kalendářů kluk, tak jsem na to fakt zvědavá 😀

cibule
6. říj 2007

No, si to vem.... 😀 😀 😀 Řekla bych, že jsem se zkrátka zase nic nedozvěděla...... 😀 Prostě zrovna v období, kdy se mimi splodilo asi co to bude, jestli ten kluk, nebo holka neví ani pan Jonáš 😀 😀 😀 Holt to možná bude kluk 😀 , no a když ne, tak asi holka, že? 😀 😀 😀

krista
6. říj 2007

Holky mě to vůbec nevyhodilo datum kdy jsme mimi zplodili 😅 Liší se mi to o 3 týdny 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru