Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

micanek
2. zář 2008

jo a ještě bych zapoměla včera jak vyšla nová maminka ( časopis) tak tam má manža z Michálkem fotečku ... jako tatínek a syn 😀

micanek
3. zář 2008

... jak se dívám ... tak si píšu sama ze sebou ... 😠

micanek
3. zář 2008

Roli: Dáji tomu focení .... fotím skoro jen já ... když se ukážu na fotce já, tak to už musí bejt.

Jinak jsem byla dneska nakupovat ve Svitavách ... otevřely tam nové obchodňáčky ... ach jo ... to zas bylo kačáků ... jo ale koupila jsem si v TAKO novou zimní bundu ... to budu čičina 😀

lestep
3. zář 2008

ahojky. zdravím všechny. mám nějaký fofry,ale zítra už bude více času, tak si vás všechny pěkně dočtu a budu reagovat..
micanek- určitě se kouknu na vaše fotečky..To muselo být fakticky super setkání. Já si píšu a volám s jednou holkou z beremese. je to super. Dneska mě poslala nějaký věcičky po jejím Kubíčkovi, tak se kochám. narodil se před 2 měsíci a už je mu tolik věciček malých, tak aspoň udělám výbavičku já.
Dobrou noc.. 🙂

micanek
3. zář 2008

Dobrůůů noooooccc ........... 😲

lestep
4. zář 2008

ahojky- jankapavol- s tím poštovným máš pravdu. Dá se to vyřešit i jinak. 🙂
micanek- to je super, že tak krásně přibíráte.

lestep
4. zář 2008

ahojky, tak jak se všichni máte? Co j nového? Co mimísci? Jak se jim daří? Nějak nám začalo poprchat, ale jinak je docela teplo. O víkendu má být prý nádherně, tak už se těším, že si prodloužíme léto.. 🙂

ahojky roli? Dáši, jak se daří Míšovi ve škole? Asi je to náročné vše kolem že?

V úterý jsem si koupila černobílé šaty na svatbu a ještě k tomu bílý svetr. Určitě to využiku i jako netěhu..Ale zase těch peněz. je to hrůza tento měsíc..

Chci se zeptat, jestli si budete někdo dělat profi fotky jako těhulka? Díky za odpověď.

rolincova
4. zář 2008

Micanek: Ahojky Zuzanko, to víš, já už dělám teď jen řidičku, tak skoro nestíhám. On má tento týden jen 2-3hod, takže se potuluju někde po známých a po obchodech. Ale je fakt děsně nadšený. Říkal mi, že měl dneska ve škole krásný den. S tím focením jsme na tom Zuzi stejně já to taky miluju a dávám si to do alb a nadepisuji. Ve Svitavách to jsou vedle té hypernovi, že?
lestep: Leni, tak si představ, že jsem ti zkoušela vypalovat to cd, ale blbne mi to. Takže z toho nic nebude. Tak mě to mrzí.

tetadolly
4. zář 2008

Ahojte holky, dneska vás jen zatím pozdraví, nějak nemám náladu, jsem naštvaná a unavená, chudák můj brouček ☹ musí tou mojí náladou pěkně trpět. Zkusim se trochu prospat atřeba mi bude lépe 🙂 tak zatím papa a užijte si prcky 😀

lestep
4. zář 2008

Ahojky Dáši. to nevadí, když to Cd nejde. Kouknu se na netu a třeba je objevím.. Nic se neděje. Jak daleko míšu vozíš? To je dobře, že je nadšený..To jsem ráda..

tetadolly- tak snad se z toho vyspíš a hned bude líp. To je možná ím počasím.. 😒

jankapavol
4. zář 2008

Ahoj holky,byla jsem vcera za kamaradkou v Brne,co ma malyho Simonka-ma 6 tydnu.No on asi bude superman,ale on uz na brisku zveda a otaci hlavicku,skoro si proste i hraje,no ja se picnu,je to zlatinko.Kamaradka to tak krasne zvlada.A uz je takovy veliky.No a ona ma takovy sedatko,ve kterem se maly pohupuje,je to neco jako autosedacka,ale vetsi a okolo jsou zapichany hracky,malej na to kouka a nad nim je takova koule,ve ktere se odrazi jeho obraz.Je to i na baterky a houpe se to apod.No moc se mi to libi,doufam,ze to zdedime 🙂

leni:fotit bych se chtela nechat,jsem zvedava na micankovi fotky,jestli budou pekny,Tady v Breclavske nemocnici jsou krasny fotky na chodbe,tak se jich pak kdyztak zeptam,kdo to foti.Jinak v Brne je strasne dobry fotograf,ale nema tam,ze foti briska,tak nevim...Ale byl by to pekny vanocni darek pro tatku,ne? 🙂

micanek
4. zář 2008

Roli: Dáji .. jo jo u hyperky. Taky tam je ten obchod z hadrama KIK ... je i v Brně ve Futuru ... maslela jsem, že to jsou rákosnický hadry ... ale né ... perfektně jsem tam nakozpila ... asi 5mikyn .... legíny ... hodiny z medvídkem Pů .... manžovi tryčka. Fakt jsem s toho nadšená.

JankapavoL: 12.9 ... mám volat, zda fotky jsou ... hned vám je pak sem šupnu 😀

micanek
4. zář 2008

Holky, tady jsou super těhu tryčka http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&albu... bejt těhotná, tak jdu hned do toho ... za 399,- ta sranda stojí 😀

lestep
4. zář 2008

jankapavol- a jakého fotografa myslíš v brně? Jak se jmenuje? Nás totiž fotil jden fotograf z Brna jako svatební fotky a pak nám dělal ještě umělecké fotky v ateliéru s manželem. Bylo to super. Ze začátku jsme se trochu styděli, ale pak už to bylo dobrý..Jmenuje se p. Keprt. Myslím, že i bříška fotí. on dělá prostě vše, co je třeba. Brácha od manžela mají mteď v září svatbu a bude je taky fotit, tak se s ním domluvíme. Jsem zvědavá, jaké to bude. ty umělecké fotky i svatební se nám moc líbily, tak určitě i ty bříškaté budou krásné..Je fakticky profík..

micanek- moc se na ty fotečky těším.. 🙂

lestep
4. zář 2008

micanek- ty trička jsou fakticky úžasný. Podobný triko jsem si zkoušela v CAA. byly tam také dětské nožičky. Fakticky super, jenže měly jen velký velikosti a mě bylo hodně velký..

micanek
4. zář 2008

Lestep" Leni ... to s CaA jsem měla. al příjde mi že už je mí každej ... tyto jsem ještě nevyděla 😀

jankapavol
5. zář 2008

lestep:jmenuje se Kamil Saliba a briska pry foti.Ma tady stranky:
http://www.happyfish.cz/fotograf/galerie.htm

lestep
5. zář 2008

jankapavol- a půjdeš se k němu fotit?

lestep
5. zář 2008

jak se všichni při pátku máte?
Jaký máte názor na to, jestli miminku v bříšku vadí letadla? Jen mě to tak zajímá, protože máme jít na letecký den a vůbec se mě ta nechce. Nerada bych ublížila miminku. Ten hluk je tam docela velkej a když letí letadlo, tak to moc příjemný není.. 🙂 Máte s tím někdo zkušenost?

rolincova
5. zář 2008

lestep: Ahojky Leni, vozím ho jen asi 5km, ale ráno je docela zácpa přes město. Ale teď už to bude mít na 4 hodiny, tak to bude asi pro mě jednoduší. I tím, že bude mít obídek ve škole. Ale každý den chodí tak nadšený. Já bych si tak moc přála aby mu to zůstalo. A aby mu to šlo. Je šikovnej a má k tomu vlohy, tak se mu snažím věnovat, aby měl jednoduší start. No Leni, já jsem zjistila, že mému miminku vadí hluk jako takový. Začne se hodně vrtět. To jsme byli v kině na kung fu Panda a to byl mazec jak to dunělo, tak kopalo, mlelo se a prostě se mu to moc nelíbilo. A taky dneska jak byla ta šílená bouřka tak celou dobu opět dělala vylomeniny. Bříško mi úplně skákalo. No a když jsme byli na dětském dnu, tak tam byly ohňostroje a taky jsem musela odejít. Já nevím já bych asi na ten letecký den nešla. Ale záleží na tobě Leni.
Micanek: Ahojky Zuzi, u nás má ten KIK být taky tak to se teda těším. A na podzim nám v Pardubicích dostaví HaM, tak se taky těším. My jsme právě ve Svitavách přemýšleli o obchodu, manžel už to tak nějak rozjednával, ale nakonec z toho sešlo. Víš jak tam je ten zverimex. Tak to mělo být naše. Ale byl by to obrovský závazek a hlavně daleko, a to by manžel musel každý den tam jezdit. Takže přesně vím, kde to je. Ty tríča fakt nemají chybu, ale já jsem si říkala, že už si teď nic kupovat nebudu. Mám toho hodně a do toho listopadu to už vydržím a pak si koupím nové riflíky a prostě nějaké věcičky. Byl byla u kočárku činaná🙂

lestep
6. zář 2008

ahojky roli- Dáši- to je dobře, že se tam Míšovi líbí. Také ti přeju,aby mu to zů¨stalo.. Máš pravdu s tím hlukem. Když byla ta hodně velká bouřka, nevím, jak je to dlouho, možná měsíc, to jsem ještě necítila pohyby, ale v břiše jsem měla takový divný tlak, jak kdybych měla dostat průjem. Bylo to takový nepříjemný. Takže také usuzuju, že se mu to moc nelíbí ten hluk.. Mě se tam taky nechce a včera jsme se o tom s manželem bavily a říkal, že nemusíme, že s nima pojedeme a oni nás vysadí v brně v Olympii. koukneme do ikey, sconta, kika a taky do chicca. To se mě zamlouvá více. Dáme si nějaký dobrý oběd, kafíčko, zákusek a bude to mnohem lepší. na tom sluníčku se mě také nechce moc být. včera mě bylo divně, jak jsem byla chvilku na sluníčku.. Dneska nás čeká oslava. brácha má 30 narozeniny, tak nás pozval. Bude mít masíčko a určitě spoustu dobrot. Moc se těším, protože manžel aspoň přijde ze stavby v 1 h a ne až v 9h..Má taky dvě děti, tak se aspoň pobavíme. Jsou tak ukecaní..
Jak budete trávit víkend vy? 🙂

micanek
6. zář 2008

Ahojky moje babulky.
Tak mi stavíme hrubou a dneska by jsme to měli dostat pod věnec. to je bomba, ... už se mi tam jde vidět jídelní kout ... no paráda. až nebudu líná, tak vám sem hodím ty fotky.
Roli: ten kik je fakt super a to HM ti závidím ... mohli by ve Svitavech, nebo v Blansku taky udělat H a hlavně caA. ... ale to pochybuju. Divím se, že zde je vůbec to Tako a DM drogerie.
Ten zveripex myslíš u té hyperky ... jinak svitavy moc neznám ... jezdím akorát tam.

No nic ... valím s obědem na stavbu .... tak zatím pááááá

lestep
8. zář 2008

ahojky. jak se všichni máte? Co je nového? Co bříška? Pěkně rostou?
Krásné pondělí všem.. 🙂

micanek
9. zář 2008

lestep ... mě naštěstí bříško neroste 😀 😀 😀

lestep
9. zář 2008

micanek- tak to se omlouvám, že jsem to takhle napsala. nemysela jsem to tak i když by ti bříško také růst mohlo ne? 🙂
Je tady fakticky nějak mrtvo..Fakt se sem ani nikdo nekoukne?

jaja257
9. zář 2008

Ahojky,
tak ja som sem mrkla 🙂 sice po dlhsej dobe ale predsa. Ako sa mate? Ja prave idem pekne stlacit palacinky, aspon raz v zivote mam dovod nekontrolovat preco sa prejedam 😀 Inac riesim maly problem. Aj vam sa stava ze malicke niekedy necitite dlhsiu dobu alebo len velmi slabo? Ja som z toho dost na nervy. Neviem co si mam mysliet. Raz kope ako o zivot a potom je dlhsiu dobu ticho...... ☹

micanek
9. zář 2008

Jaja257...... mě to dělalo každou chvilku ... jinak si skus lehnout na levej bok ... to by měl Bobánek kopat ... to teda tady radily holky a pomáhalo to .... u mě ale ne ... prostě když spal, tak spal. 😀

lestep: No ... ty 2 roky bych chtěla s tím růstem bříška počkat ... teď by mě asi šlehlo ...s tou stavbou dohromady, tada nevím, jak by jsme to skloubily. Jinak mrtvo zde je pořádný .... vždycky nahlídnu a nikde nikdo. 😖

lestep
9. zář 2008

jaja 257- myslím, že je to normální. Mimi má také svoje období spánku a aktivity. Já mám vypozorovanou dobu, kdy spí a kdy je aktivní.. Většinou je aktivní kolem 10-11 h dopoledne, pak kolem 13-14, pak kolem 18-19 nebo 21 -22 h. když si lehnu na levý bok, tak kope krásně..

Micánek- to ti věřím, že bys ještě chtěla počkat. S tou stavbou je to mazec a ještě k tomu malej. Snad to vše nějak zvládnete..
Také mě mrzí, že je tady čím dál více mrtvo.. 😠

micanek
9. zář 2008

lestep: jak se ochladí, tak zde bude zase nátřesk ... aspoň to člověk stíhá číst 😀

jankapavol
9. zář 2008

Juu,holky,ja se tak tesim do domecku.A taky jsem zvedava,kdy bude mimisek kopat a jaky to bude🙂
Brisko mi pekne roste,mam fotecku v albu.Jinak jsem jeste na vaze nepribrala a jsem celkem rada🙂
Holky,dejte tipy,co porad varite.Ja delala dnes takovou mlecnou polevku,zni to divne,ale je fantasticka!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru