Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

dvojka
29. led 2008

Asi jen špatně snášim bolest

lisounek
29. led 2008

pajca: ver ze az budes mit pandero jak delo, tak se tesit budes 😀

katzi: ale to vubec nemusi, me nic neni a nebylo, obcas se mi zamota hlava, kdyz vstanu, ale to je spis tlakem ...taky jsem pak mela mimi asi o tyden mensi nez v jakem jsem tydnu, ale to bylo pred 8 dny ted uz snad pokrocilo 😵

katzi
29. led 2008

lisounek 🙂 Díky. Uvidíme. Popostrkuju to tělísko snad i ušima ať roste a na oběd jsem zbaštila vepřo knedlo zelo ať má energii. I když to s tím asi nesouvisí, že 🙂

lisounek
29. led 2008

katzi: no moc ne, ale zase energie je potreba 😉 jééé taky bych si ale dala delas mi chute 😀

pajca
29. led 2008

Katzi, me po utrogestanu taky nic není. zavádíš si ho nebo ho polykáš?Když jsem byla na té pohotovosti, tak jsem byla 5+4 a prý to odpovída 5+0, tak snad to bude dobrý.

katzi
29. led 2008

lisounek, tak jsem k tomu právě přistoupila - energie je základ a když si udělá radost maminka, tak snad bude mít radost i mimi 🙂 Taky si běž udělat radost nějakou dobrotkou. Akorát teda při tomto způsobu "léčby" za chvilku neprojdu dveřma 😀

lisounek
29. led 2008

holky vzdycky tam par dni plus minus hapruje 😉

pajca: ale divim se, ze si to zavadis, ja mam normalne oralni formu a specialne kvuli tobe jsem si procetla ten navod a nic takove jsem tam nenasla 😕

katzi
29. led 2008

pajca - tak i tak - ráno vrchem, večer spodem 🙂

pajca
29. led 2008

Já jsem mluvila s doktorkou a říkala že je to jedno a prý po tom podání horem se můžou vyskytnout ty obtíže, ale taky nemusí. Já to zavádím jen spodem

pajca
29. led 2008

lis přečti se celé to upozornění

lisounek
29. led 2008

pajca: ja cetla ale o zavadeni spodem ani radka - nezadouci komplikace to ano 😕

pajca
29. led 2008

Máš Utrogestan 100mg měkké tobolky?

katzi
29. led 2008

já jsem si dnes ráno cca v 9 h vzala horem 1. pilulku a doteď zatím nic (ťuky ťuk pro jistotu), tak je to asi individuální a někomu být špatně nemusí ani když to bere horem.

lisounek
29. led 2008

to je jedno 😉 proste to bastim a je to 🙂 holky pro me je docela i tezky, ze nesmime sexovat co na to vy?? uz je to prece jen mesic 😨

lisounek
29. led 2008

holky ja jsem blba, ja mam duphaston 😀 😀 😀 nejak jsem to popletla - omlouvam se fakt !! 😵

pajca
29. led 2008

No nám to nikdo nezakázal, ale já na to vůbec nemám chuť a manžel se bojí, tak že u nás je to úplně to samé.

jitulka1985
29. led 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že vám vpadávám do rozjeté diskuze, jdu pozdravit Lisounka 😵

katzi
29. led 2008

no já když jsem mohla, tak mě občas musel manžel přemlouvat a teď když nemůžu tak by to toho šla hned 😉

dvojka
29. led 2008

Lisounek:My jsme nesměli sexovat od šestého měsíce až do konce 😝

lisounek
29. led 2008

ja mela hrozny chute, ale stejne i tak bysme se bali to je fakt - ted uz ty chute tolik nemam 🤐 a hlavne ja mela prvni spineni druhy den po sexu a to jsem sotva zjistila, ze cekame a doted premyslime, zda jsme to tim zpusobili nebo ne a to jsme byli fakt opatrny 😕

katzi
29. led 2008

bych do toho šla hned 😉 Spěchám, tak dělám překlepy.

lisounek
29. led 2008

jééé jitulko tak rada te vidim holka moje 🙂 🙂 🙂

pajca
29. led 2008

Mě to teda zatím teď nevadí a na druhou stranu jsou i jiné praktiky 😀

jitulka1985
29. led 2008

Děkuju za uvítání Lis 😵 Doufám, že nevadí, že jsem vám sem takhle drze vetřela 😵
Koukám, že se tu probírá sex v těhotenství 😀 Já ho mám zakázaný 😒

pajca
29. led 2008

Holky, mrzí mě že vás musím opustit zrovna když se probírá tohle téma, ale jedu za manželem na oběd, tak snad odpoledne pa

katzi
29. led 2008

lisounek, teď jsem si až všimla, že máš duphaston 😀 😀 😀 To je dobrá pointa, tím se vysvětluje proč tam to upozornění nemáš 😀

lisounek
29. led 2008

vubec jsi se nevetrela jsi tehulka, tak sem taky patris 😉 taky ho mam zakazany 😠 , ale jine praktiky jsou obcas dobre, ale uz se bojim i toho, abych se neodkrvila nebo tak 😀

lisounek
29. led 2008

katzi: jsem pekny tele 😀 😀 😀 😀 😀

katzi
29. led 2008

já se spíš bojím, abych nebyla moc protivná a aby se mnou manžel nervově vydržel. Taková těhotná ženská, která je zmítaná hormonama a navíc neuspokojená... Teda nezávidím mu to 😀

lisounek
29. led 2008

😀 to ja uz jsem protivna i tak a zatim drzi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru