Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
30. led 2008

kaciska: vim, jak ti je prosla jsem si podobnou hruzou a ne kazde krvaceni znamena potrat, ale musis se fakt setrit a asi zajit na kontrolu treba ke svemu dr., at to vi - on Ti zase rekne vic...hlavne bud fakt v klidu a vubec nic nedelej alespon par dni, je to dulezity.... a drz se moc, at je vse v poradku 😵

ada80
30. led 2008

Je tady někdo?

pajca
30. led 2008

Ahoj holky, je to hrozné mít muže závislého na počítači, ale ted na chvíli odesel a pak se pujdeme projít. Já se taky šetřím, ale špinila jsem jeden den a ted už je to snad dobrý, tak chodím ven doufám, že to nevadí, ale doktor mi neřekl, že mám ležrt.

Jinak ten Gynex jsem brala bez doktora jsou to jen bylinky a prý podporují otěhotnění, já jsem to zkusila a vyšlo to. Teď už je ale neberu.

lisounek
30. led 2008

ada? 😨

pajca
30. led 2008

čau lis, tebe jsem tu jeste dneska nevidela 🙂

lisounek
30. led 2008

no jo porad se s nekym mijim 😉

evan.bar
30. led 2008

Ahojky,

jsem tady poprvé. Jsem v 7tt a zítra jdu na první vyšetření k lékaři. Ze začátku jsem měla jasné těhotenské příznaky (citlivá prsa, časté čůrání), ale teď jakoby to všechno přestalo. Do toho jsem dostala teploty a kašel. Mám strach jestli se nejedná o zamlklý potrat. Máte někdo nějaké zkušenosti? Na internetu jsem si přečetla, že nejsou žádné vnější příznaky.

lisounek
30. led 2008

evan: tezko rict.... nekdy mam taky pocit, ze vubec nic na sobe nepozoruji, ale prsa me boli porad ... uvidis zitra, ja taky jdu na kontrolu..

lisounek
30. led 2008

holky tady je dnes nejak mrtvo 😢

evan.bar
30. led 2008

Lisounek: díky a ať ti kontrola dobře dopadne.

beruska2x
30. led 2008

ahoj hlky je tady nekdo???

ada80
30. led 2008

ahojky je tady někdo?

toni78
31. led 2008

Zdravím holky,včera jem byla na gyn.vyšetření a doktorka mi potvrdila těhu ale musím přijít znovu příští středu, mimi ještě nebylo vidět a ve středu mi bude dělat ultrazvuk 😉 pajca- A ty se šetři a hezky odpočívej!!! 😉

pajca
31. led 2008

Neboj vždycku jdu ven jen tak na dve hodly jinak jsem doma, dneska jdu na ultrazvuk, tak doufám, že bude vše v pohodě. Jinak Toni moc gratuluji. 🙂

ada80
31. led 2008

Ahojky je tady někdo, nebo jsem tady zase sama?

pajca
31. led 2008

Ne jsem tady ahoj, ale za chvíli zase budu muset jít, musím do banky kvuli hypotéce 😒

ada80
31. led 2008

Ahojky to je dobře že jsi tady.A jak Ti dneska je?

pajca
31. led 2008

Mě je dobře celkem pořád až si připadám divně. Doufám, že na ultrazvuku bude všechno v pohodě. Co ty? Už je to dlouhý co? Ado ještě pořád špiníš?

ada80
31. led 2008

Já už vůbec nešpiním,beru pořád ten utrogestan.V kolik jdeš dneska na ultrazvuk?Já jdu zítra.Mě pořád bolí prsa a zas mám žaludek jak na vodě,tak čekám až to přejde.

pajca
31. led 2008

prsa me taky bolej docela dost. jdu až v půl čtvrté. Ado, myslíš že bude vadit když dneska ten utrogestan spolknu? Ja si ho zavadím, ale vzdycky to pak ze me jde celý den a kdyz tu na tu gyndu, tak je to blby. Kolik tablet beres za den?

ada80
31. led 2008

Já ho beru jen ráno.Klidně ho spolkni já myslím, že to nevadí,já ho taky polykám.Těšíš se na ultrazvuk? 🙂

pajca
31. led 2008

já beru dvě ráno a dvě večer není to moc? Jinak se těším moc už abych tam byla, ale bojim se ze na dalsi pujdu az za tri tydny a to bude nekonecne. 😢

ada80
31. led 2008

To se mě zdá nějak hodně.Ty jsi špinila hodně?Neboj, to uteče a pak uvidíš jaká to bude změna. 😉 Budeš chtít fotku? 🙂

pajca
31. led 2008

No chtěla bych ale myslím si že tam jeste nebude nic videt. Jinak jsem špinila málo a jen jeden den, myslis ze by to malemu mohlo nejak ublizit?

katzi
31. led 2008

ahoj holky, jen na chvilku jdu za vama mrknout. Docela se mi tu kupí práce v kanclu (od té doby, co vím že jsem těhotná jsem toho moc neudělala 🙂 Mám za sebou dnes taky zas ultrazvuk - bublinka prý roste, tak super. Ale do té doby než bude srdíčko vyhráno nemáme. Brala mi taky krev, naposledy jsem měla HCG 782. Ale vůbec si nepřipadnu těhotná - nic mi není 🙂 Pajco držím palečky ať ultrazvuk dopadne v pohodě! Určitě dopadne, neboj!

pajca
31. led 2008

Katzi kolik jste měřili?

ada80
31. led 2008

Pajca:neboj určitě se malému nic nestalo 😉
Ahoj katzi:tak to je super, že je vše v pořádku.já jdu na ultrazvuk zítra.To se máš, že Ti nic není mě je dneska zase pěkně blbě,ale dá se to vydržet.kdy jdeš zase na kontrolu?

pajca
31. led 2008

Já jsem si říkala že je to hodně, ale věřím tomu doktorovi.

pajca
31. led 2008

Ado, mylíš, že už tam bude to srdo?

ada80
31. led 2008

To je jasný, musíme věřit doktorům, vědí toho přece jen víc než my 🙂 Ale dokážou nás pěkně vystrašit,vid?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru