Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
5. únor 2008

ja vim, ze ted snad se ta vaha tolik neresi..no a ten vytok to ja vim, ze je, ale najednou to bylo takovy zluto-hnedy, tak me to vydesilo, ale to mam treba nekdy den a pak uz je to zase jen svetle a ted toho bylo nejak vic, tak jsem se lekla ☹

toni78
5. únor 2008

já tady taky budu-jen sem tam zaběhnu i na pokec do říjnovek-hodně holek má stejný termín jako já,tak se dělíme o zkušenosti a co nás trápí atd. 😉

ada80
5. únor 2008

Neboj to nebude nic špatnýho,já myslím,že to je normální 😉 ale jestli tě to trápí moc tak si zavolej k doktorovi.Já mám pořád problémy s vlasy pořád se mi mastí,ale zase nehty mám dlouhý a pěkný takový jsem nikdy neměla.Co ty?

lisounek
5. únor 2008

hmm uvidim zitra nerada bych mela nejake problemy zrovna u nasich 😒 s tema vlasama to mam taky tak, proste bych i potrebovala ke kadernici, aby me ostrihala, ja jsem jeste nemela kdy, kdyz jsem porad doma a uz me to stve, navic si porad musim myt vlasy a mam to jak slamu... nehty mam taky vcelku ok...

nejhorsi je, ze me se vzdy objevi takovy nejaky vytok, kdyz jako neco vic delam a nemela bych. Dnes jsem tu mela tu kamosku a byla jsem ji naproti k busu a tak, ale nic moc jsem nedelala. Nebo je to treba jen nahoda ja nevim.... prece fakt nebudu porad sedet jen na zadku a nic nedelat no ☹

toni78
5. únor 2008

holky-taky mě trápí výtok ale to je v těhu prý normální 😒

kaciska
5. únor 2008

ahojky holky tak už pomalu začínám 4 měsíc tak snad to nejrizikovější období je za mnou 😖 ale jinak mám pořád broblémy s tím špiněním týden je to dobrý pak 3 dny špiním a pak zase dobrý já už sem s toho jelen... 😒
lis:tu diskuzu založ budu tam poctivě chodit neboj..... 😅

kaciska
5. únor 2008

lis:já mám to samé po menší námaze začnu špinit a jakmile leřím v posteli tak je to ok.musím se poradit s dr co to je....už mě to nebaví a mám strach.

ada80
5. únor 2008

Třeba je to fakt náhoda anebo je to příznak,že se moc namáháš,fakt nevím 😒 Břicho Tě nebolí?Já ještě beru utrogestan,ale už jen do soboty,nebereš taky něco?Jestli to třeba není z toho 😕

lisounek
5. únor 2008

kdyz ja jeste ten druhy trimestr nemam, tak to zatim nechci zakladat, ale uz je to vlastne skoro za dverma...

holky ja se z tech vytoku zblaznim, je to ale nastesti trochu jiny vytok, nez co jsem mela kdyz jsem sla tehdy do nemocnice, tak uvidim. Je fakt, ze jak pise kaciska, nekdy se to treba objevi a pak zase nekolik dni klid a tak 😨

lisounek
5. únor 2008

ada: ne nastesti me nic neboli. Ja beru Duphaston hormony a ascorutin,ale to uz beru mesic a dobry porad... a tehdy kdyz jsem spinila, tak me bolelo i bricho a strilelo to do zad, jako pri menstruaci, pekne hnusny.... tak takovy bolest je pak varovna

kaciska: taky kdyz si pak lehnu, tak je to dobry... ja to taky nechapu, kdyz ja se dr. nemohu zeptat, protoze on mi rekl, ze mam porad lezet a vstavat jen na jidlo, ale ze si ho musim uvarit to uz mu asi nedochazi...jak bych to mela jinak delat no ☹

ada80
5. únor 2008

lis:uvidíš,že to bude v pohodě.nechceš si jit teda chvíli lehnout,když Ti to pomáhá?

lisounek
5. únor 2008

hmmm asi pujdu... jsem taky unavena, budim se rano a nemohu pak usnout uz proste hruza... 😢 ja se nejak bojim, ale utesuji se,ze zadna krev to nebyla... premyslim, zda nemam skocit do nemocnice preventivne, ale nebudu plasit, uz jsem to takhle jednou mela a pak to zmizelo 😕

kaciska
5. únor 2008

mě taky řekla klid.režim,tak sem ležela tejden a dobrý o víkendu bylo pěkne tak sme s manžou byli na výlete v přirodě a já s tý hodinový procházky začala špinit.....doufám že nebudu do porodu jen ležet, 😢

ada80
5. únor 2008

Lis:počkej do zítřka a když tak si dojdi do nemocnice.jestli si půjdeš lehnout tak si pěkně odpočin a doufám,že ještě příjdeš 🙂

lisounek
5. únor 2008

kaciska: to je krize fakt ☹ mame to pech... a jakou to melo barvu? hnedou?

ada: nevim, zda se mi pak jeste podari prijit prijde manzel a to uz je pak pc zapovezeno 😨 ja ted procitam na netu vse mozne o vytokach a akorat se plasim ach jo 😢

ada80
5. únor 2008

lis:nic takového nečti akorát se stresuješ a to neprospívá ani tobě ani mimču.Myslï,na to že bude všechno v pohodě a bude 🙂 🙂

kaciska
5. únor 2008

když je to ok tak je bílí až mléčný a když je to špatné tak je to takové hnědé začíná to sílnější a pak to zase slábne...už sem stím plašila na pohotovosti tak mě dr řekl že když to není červená krev tak to není akutní jsou to prý zbytky dělozní sliznice že se to ted čistí....tak nevím asi to tak bude... 😨

lisounek
5. únor 2008

hmm ja bych to nazvala asi jako bezovou barvou 😒 jinak ten bily mlecny mivam normalne taky ten je ok a nekdy mirne nazloutly, ale ted byl bezovy tak asi 😕

kaciska
5. únor 2008

bolesti nemáš vid?dr ti na to neco řekl kromě toho že si měla ten hematom.... 😒

lisounek
5. únor 2008

holky stejne diky, ja se jdu natahnout a divam na zoufale manzelky, uz jsem to sice videla, ale je to prca porad 😀

jinak se tu mozna tak dva dny ted neukazu, jestli teda odjedu k nasim na odpocivarnu 🙂 doufam, ze ne do nemocnice 😨

mejte se krasne a drzte se ja se objevim a zase pokecame papa 😉

kaciska
5. únor 2008

tak papa a drž se vím jak se cítíš...... 😖 😵

lisounek
5. únor 2008

ne ja jsem se ho na vytoky neptala - on jen rikal, ze kazde spineni je blbe, ale ze vzdy to musi neco znamenat, no ale stejne to neovlivnime, paklize je neco spatne no 😖

lisounek
5. únor 2008

chtela jsem napstat, ze ne vzdy to musi neco znamenat - oprava 😉

lisounek
5. únor 2008

no on mi rikal, ze ten hematom tam jeste stopa je, tak se to treba jeste odlucuje co ja vim... 😕

kaciska
5. únor 2008

budeme pozitivní budeme doufat že to není nic vážného...tak pěkně odpočívej 😉

pajca
5. únor 2008

Tak jsem zase na chvíli zde.Mám tyky výtok, ale naštěstí bez barvy a zápachu 🙂

kaciska
5. únor 2008

ahojík paji tak bud ráda,že nemáš takový problémi....je to na prd. 😔

sylvka
5. únor 2008

Ahoj ,je tady někdo na povídání?

laaala
5. únor 2008

Ahoj, koukám, že jste tady dnes řešily špinění apod...... Tak přidám svojí trošku do mlejna .... dneska ráno jsem začala špinit .... úplně mě z toho polilo horko, fuj, to byl hnusnej pocit. Tak jsem v poledne letěla k dr., nic na mě nenašel, ale mám klidový režim nejméně do 14.tt.
Ale nakonec mi řekl, že to pravděpodobně způsobil ten druhej nepovedenej "zárodek" ( měla jsem původně 2 gestační váčky - z toho jeden afetální a druhej je prosperující )
Na závěr mi řekl, abych se nenervovala a koupila si cestou domů dorta 🙂
Když to tady tak pročítám, tak koukám, že nejsem sama ....tak holky pevný nervíčky, hodně zdravíčka, a hlavně POZOR NA SEBE !

pajca
6. únor 2008

Ahoj holky, včera už jsem se sem nedostala, jakmile je manžel doma tak mám smulu.
Jak se máte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru