Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
10. únor 2008

Tradicne nikdo nikde 😖 🤐

rezetka
10. únor 2008

Ahój holky 😉

sylvka
10. únor 2008

je tu někdo?

ada80
11. únor 2008

Ahojky je tady někdo? 🙂

toni78
11. únor 2008

zdravím 😉

ada80
11. únor 2008

Už tady někdo je? 🙂

lisounek
11. únor 2008

ahojjj ado 🙂

ada80
11. únor 2008

Ahojky Lis 🙂 Jak je?

lisounek
11. únor 2008

jo dobry, zitra mam tehotenskou poradnu, tak jsem moc zvedava....co Ty?? 😉

ada80
11. únor 2008

Ty se máš já mám poradnu až 29.2.mě je už dobře,ale občas se mi ještě uděla blbě 😉

lisounek
11. únor 2008

me nikdy blbe nebylo neni to divny 😕

ada80
11. únor 2008

Tak bud ráda,mě taky není vyloženě blbě,jen mám žaludek jako na vodě,teda ted už skoro vůbec. 🙂 Co budeš dneska vařit?

lisounek
11. únor 2008

tak jako kdyz se nenajim, tak se mi dela slabo a tak to ano nebo kdyz nekde dlouho cekam....ja zatim nevim, co varit asi neco s brokolici, ale musim vymyslet co 😕

ada80
11. únor 2008

Já jsem chtěla dělat zapečené těstoviny,ale ještě nevím.Těšíš se na zítřejší ultrazvuk? 🙂

lisounek
11. únor 2008

tak tesim pokud bude stat za to, porad mi prijde, ze minule byl prcek moc malej, jen 3,2 cm a pritom by snad mohl mit i vic...snad roste ach jo 😕

no taky jsem premyslela o zapecenych testovinach s tou brokolici - jenze to zase budu nadmuta 😀

ada80
11. únor 2008

Určitě roste,neboj doufám,že si řekneš o fotečku 😉
Já jsem taky hned nafouklá, tak muset vymyslet něco co mě nenafoukne,abych nebyla jak pátrací balon 🙂 Už chodíš ven nebo jsi pořád doma?

lisounek
11. únor 2008

tak chodim i ven, treba vcera jsem byla uz na nejdelsi prochazku neco pres hodinu. Dr mi to sice nedovolil, ale me to dela dobre, tak obcas vyrazim.....kolik cm ma tve mimi?? no urcite bude vetsi to je jasne....

ja si necham fotku az asi od toho naseho znameho, pojedeme k nemu nekdy tento tyden, podle toho, jak bude mit cas a on natoci i to dvd snad...nebo u toho meho az pozdeji, on nema moc dobry ultrazvuk a me to vzdycky zklame...

ada80
11. únor 2008

já vůbec nevím kolik měříme mě to doktor nikdy neřekne,mě stačí,že vím že je všechno v pořádku.Jen mi připadá,že mi vůbec neroste bříško tak nevím 😕 Ke všemu se mi blíží ta plodovka,kéž bych to už měla za sebou jsou to nervy 😒

lisounek
11. únor 2008

no to verim, obavam se, ze me to taky nemine - ten znamy me chce objednat k nejakemu profi do Budejic a tam to asi berou, tak uvidim

brisko pak poroste az moc, tak bud rada, ja ho taky nejak nemam 🙂

sylvka
11. únor 2008

Dobré ráno,nebo spíš dopoledne 🙂

amelie001
11. únor 2008

Ahojky holky,omluvám se že vám sem lezu,mám dotaz...Trpím závratěma,mrcha nebyla jen špinění.Tak nevím.Zítra jdu na gyndu,mám to doktorovi říct?

ada80
11. únor 2008

ahojky sylvka jak je 🙂
amelie určitě to doktorovi řekni,Plánujete mimčo?

sylvka
11. únor 2008

Amelie001,řekni a co testík?Mě ukázal dvě čárky hned první den meškání MS....
Ada,je mi skvěle,žádné nevolnosti,krásný den,přítel v práci 😀 A co ty?

miruskaaa
11. únor 2008

amelie ja mela uplne to stejne a pak mi lekarka rekla ze jsme v 6tt aice jsme neplanovali ale ted se oba tesime 😉 a jak ty planujes mimco?

amelie001
11. únor 2008

holky,jo mimčo plánujeme.Je mi tak že mám problém se stabilitou..netestovala jsem na radu doktora...abych se prej nestresovala,zítra jdu na kontrolu..

miruskaaa
11. únor 2008

no ja mela uplne to stejne menstruace nikde jen male spineni ale nejak sem to neresila protoze brisko me pobolivalo jako by mrcha mela prijit a nekdy jeste poboliva ale doktorka mi nedelala ani test na krev bylo to janse videt.kdyz jsem se objednavala po zpozdeni na gyndu tak se me ptali jestli jsem si delala test vysli mi 4 // ale to sem byla ve stresu jestli jsem opravdu tehu nebo ne a jestli je vsechno v poradku drzim palce at ti to zitra vyjde

miruskaaa
11. únor 2008

ja jdu do poradny ted ve ctvrtek a mam docela strach jestli je vsechno v poradku mam nejakou infekci ani uz nevim jak se to jmenuje je to strasne dlouhe nazev ale vysvetlili mi ze to byla otrava zaludku kurecim masem a to je ted jediny maso ktery jim tak nevim

lisounek
11. únor 2008

miruskaaa: nebyl to Campylobacter jejuni?? 😕

amelie001
11. únor 2008

liso:tím jsem trpěla před vánocema já.

lisounek
11. únor 2008

ufff hruza, je to blbe pak takhle v tehu .... amelie vis z ceho jsi to mela?? 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru