Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

ewule11
13. únor 2008

ahojte zacinajici mamiky, kde patrim i ja jsem ve 12tt na prvnim kontrole sem byla v 7tt a ja si myslela podle tech vypoctu ze jsem v 5tt ale doktor to upresnil a posunul nas o dva tydny dopredu🙂 chtela jsem se zeptat jest nahodou nekdo neni v anglii jako ja...jak jinak prochazite zmenami svych hormonu? ja uz sem ted trosku klidnejsi ale kolem 8tt jsem myslela ze prochazim znova pubertou a to jeste horsi..chudak nas nastavajici tatinek 😅

leryl
13. únor 2008

ahoj,nevíte někdo,jetli se můžou v těhu třeba matesy?

ewule11
13. únor 2008

nevim co myslis tim matesy?

pajca
13. únor 2008

Ahoj holky, fotečku zatím nemám není tam toho ještě moc videt.
Nevíte co si můžu vzít na rýmu?

leryl
13. únor 2008

ewule: v podstatě je to naložená syrová ryby v oleji,asi by se neměly,když je to syrové,ale nemohla jsem si pomoct

leryl
13. únor 2008

pajca: já na rýmu používám pinosol,v příbal.letáku psaly,že v těhotenství nevadí,ale je lepší se zeptat třeba v lékárně

pajca
13. únor 2008

Já taky snědla celou krabičku, když to nebudeš jíst denně tak se nic nestane 😉

leryl
13. únor 2008

no vzpomněla jsem si na listerii a salmonelu....

kw77
13. únor 2008

ahojky, ja jsem tu take a snad tu vydrzim (posledni dva pokusy zkoncily potraty).
Ja jsem v Londyne - kde jsi ty Ewule11? poprve lituji ze nejsem v cesku - zdravotnictvi tu nema na Ceske!
holky kdyby jsme nemeli jist vse co knizky reknou tak nejime!!

leryl
13. únor 2008

kw77:tak do třetice všeho dobrého 🙂

kw77
13. únor 2008

diky, kez by!

ada80
14. únor 2008

Dobré ráno je tady někdo? 🙂

ada80
14. únor 2008

Halo už tady někdo je? 😕

lisounek
14. únor 2008

halo halo 🙂

pajca
14. únor 2008

Ahoj Holky, já dneska hrozně zhřešila. Mám hrozný chutě, tak že jsem si dala talíř hranolek s tatarkou a horké maliny s vanolkovou zmrzlinou a šlehačkou. Myslíte že to může malému nějak ublížit?

ewule11
14. únor 2008

leryl tak to by si nemela jist kdyz je to syrove, nic vlastne syroveho nemuzes jist ani treba ne poradne upecene maso...vsechno musi byt well done 🙂

kw77 ja jsem s molesey kousek od kingstnu do londyna to mam tak pul hodky autem...ve kterem si ted mesici?

pajco ztoho nic ja hresim porad a hranolky a zmrzka nic tomu malemu neudela 😉

beruska2x
15. únor 2008

ewule no nevim jaky mas info ale tatarku a zmrzlinu nesmis v tehu kvuli listerii a salmonele stejne jako plisnove syry a syrove maso............... v tom riziku neni zadny rozdil

lu82
15. únor 2008

beruska: Ahoj, zmrzlina se taky nesmí? To potom ani pařížák s majonézou a bramborový salát s majonézou? 😕

ada80
15. únor 2008

Ahojky už jsem tady 😉

pajca
15. únor 2008

Ahoj Ado, jak se máš?

ada80
15. únor 2008

Ahojky pajca mám se docela dobře,ale včera ráno mi zas bylo trochu blbě.A co ty jak je? 😉

pajca
15. únor 2008

Jo dobrý, četla jsi jak jsem včera zhřešila? Ta tatarka no hnus, ale snad ji nic nebylo dala jsem si ji u manžela v práci a říkal že tam kupoval čerstvou. Já ted ty chute najek nedokážu ovladat, ale zase mi není špatně.

ada80
15. únor 2008

Koukala jsem jak jsi měla tatarku a pak zmrzku fakt mazec.Ale to nevadí já měla včera párky a pak jogurt. 😉

pajca
15. únor 2008

Já se ale bojím té tatarky. No ale není léto. v létě si jí určitě nedám. Já si ale myslela že me tyhle chutě nepotkaj

ada80
15. únor 2008

Tatarky se neboj,přece jsi toho nesnědla na kila.Chutě jsou zrádný vid, a nedá se jim odolat 😉 Mě pořád hrozně bolí prsa tebe taky?

pajca
15. únor 2008

No mě právě teď trochu přestali a mám trochu strach jestlli to není nějaký divný.
A ty chutě mají jednu výhodu, nemám zácpu 😀

ada80
15. únor 2008

Není to divný,třeba tě zase začnou bolet 🙂 Dneska tady konečně svítí sluníčko tak zas budu moct jít na procházku. 🙂 Ty chodíš každý den ven? 😉

pajca
15. únor 2008

Chodím no, včera jsme se sli projít a skončili jsme v hospode, ale naštěstí tam nikdo nekouřil, tak to bylo dobrý, řekli jsme kamarádům, že čekáme mimčo a tak to museli zapít. Už jim bylo divný, že vůbec nepiju a chodím za nima málo. Né že bysme chlastali denně, ale jsou to číšníci od manžela z práce, tak jsem je vždycky šla pozdravit a ted se mi tam nechtelo lézt. No prostě jsem včera měla fakt těhu den.
Dneska se ale půjdu projít taky je tu hezky.
Ado nevíš jestli se může Actimel?

ada80
15. únor 2008

Actimel se určitě může.Copak máš na něj chut? 😉 Nám se včera rozbilo auto rozpadla se poloosa a upadlo kolo takže jsme bez auta a budeme muset koupit nějáký jiný zrovna ted když čekáme mimčo ☹

pajca
15. únor 2008

No to je taky pěkný, hele ale to bude porád něco. My platíme dvě hypotéky nájem a jestě dlužíme 400 000, tak že taky pohoda. Mě teda chodí docela dobrá neschopenka, tak to není uplne tak strašný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru