Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

gloria9
13. říj 2011

@majulosa nuz do 12 tyzdna sa to vlieklo ale potom sa to rozbehlo chodis do prace?

majulosa
13. říj 2011

@gloria9 no ano chodím. Ale asi po 3mesiacoch odídem lebo máme to dosť na psychiku a stálr nám šéfofci robia nervy. tak aby to mojej bábike neublížilo 🙂

lajcikova
13. říj 2011

hoj tak sem dnes byla na ult,a vše oki,jsem už 9ttplus4 a 4listopadu jdu na ten screening,dostala sem prukazku,a milion letáčku 😀 ..tak snad bude vše v pořadku i nadále,strach mam samo pořad

zvalentova
13. říj 2011

@lajcikova ty s máš, já jsem 10+3 a průkazka bude až za týden 😒 Screening mám už příští pátek 🙂

gloria9
13. říj 2011

@majulosa 🙂 tak ja som vydrzala az do konca na 34 tyzden takze som rada hmm a kde robis?ja som robila na exekutorskom urade a fuuu nic prijemneho ale zvladla som to dufam ze moje zlatinko netrpelo tym hlavne ranne vstavanie katastrofa

mirka35
13. říj 2011

ahojte babenky pred tyzdnom som zistila ze som tehotna som stastna no vastrasena ,lebo v juni som potratila ☹ bojim sa ze sa to zopakuje som pravdepodobne v 5tyzdni a pobolieva ma stale podbrusko, ☹

majulosa
13. říj 2011

@gloria9 no ja robím v jedne jfirme kde sú káblové zväzky v kancelárii mám nastarosti čo majú vo výrobe vyrobiť čo musíme poslať a kontrolovať ľudí. Tak neviem či to vydržím s tými ľuďmi ☹ a nechcem aby sa niečo bábätku stalo radšej budem doma 🙂

gloria9
13. říj 2011

@majulosa no len neviem ako to je potom s vypoctom materskej ci ti to nezavazi velmi potom

gloria9
13. říj 2011

@mirka35 neboj hlavne pozitivne mysli nestresuj sa otom sa to naozaj stane

majulosa
13. říj 2011

😉 @gloria9 ja si platím aj to pripoistenie a vinde i to viacej než výplata a teraz budem musieť veľa šetriť aby som mohla dať všetko bábätku čo bude potrebovať 😉

gloria9
13. říj 2011

@majulosa tak to ano a kolko platis mesacne to pripoistenie

majulosa
13. říj 2011

@gloria9 no čo mne vypočítali tak to je max . s mojej výplaty a to je mesačne 28euro

gloria9
13. říj 2011

@majulosa no to nie je vela to sa celkom da hlavne aby si mala dobru matersku mne vysla 530 eur mesacne len skoda ze je to len 8 mesiacov

majulosa
14. říj 2011

@gloria9 ved to aby som mala dobrú materskú. Dnes som skoro hore lebo idem na to sono 🙂 no som zvedavá či už niečo bude vidno ale že už by malo 😉 . Potom sa ozvem že čo povedala doktorka 😉

gloria9
14. říj 2011

@majulosa jeeej no aj fotecku mozno budes mat ci?potom napis som zvedava uz mala fazulka by mala byt

majulosa
14. říj 2011

@gloria9 ahoj no takl už som domamáím aj fotečku má 3mm akotaké malé sézmové semienko 🙂 ja som taká šťastná. A mámj ísť zae budúci týždeň v sobotu a od polovice novembra mi začne robiť aj 3d či 4d tak nejako 🙂

gloria9
14. říj 2011

@majulosa jeeej krasnucke malicke zlatucke v sobotu?to sa vysetruje aj cez vikend?

majulosa
14. říj 2011

@gloria9 no mojka ale až o týždeň nie teraz v sobotu 😉

majulosa
14. říj 2011

@gloria9 počuj a je normálne že ma ešte pobolieva bruško ako pred menštruáciou???

gloria9
14. říj 2011

@majulosa fuu len je to zvlaastne ze v sobotu🙂nepracovny dnik no stym bruskom to je tak ze pobolieva je to normalne dokonca aj mozes citit krce pretoze sa ti roztahuje maternica a vsetko sa ti posuva v brusku ak budes to citit lahni si na postel pekne rovno a polez v klude potom to prejde no nedrazdi si zaludok s nicim hlavne nepapaj teraz citrusove ovocie pomarance, atd hlavne grepy nepapaj

majulosa
14. říj 2011

@gloria9 oki si zlatá že mi takto radíš.. no hej v sobotu lebo má unás službu tak idem v tedy na sono a od polovice novembra mi začne robiť 4d a ukladať do pamäti a potom naraz vytlačí
ja sa už neviem dočkať 🙂

aaronka
16. říj 2011

ahoj holky, jsem v 6.tt u doktorky jsem ještě nebyla, tak trnu strachy, jestli je všechno v pořádku. Mám takovou hloupou otázku. Občas ze mě jdou takové jakoby bublinky, myslíte že to může být mimísek? Máte to taky některá? Podotýkám že to nejsou bublinky ze střev 😅

gloria9
16. říj 2011

@majulosa jeeej vidim ze mas dobru starostlivost okolo seba ja som take nemala prvy taky velky ultrazvuk bol az v 12 tyzdni dovtedy nic

duschankova
16. říj 2011

Ahoj holky prosim napiste mi sve nazory: testik jsem jeste nezkousela bylo by brzo. Ovulace 7.10 a ten den pohl.styk. Mozna, ze zkusim zitra rano, ale myslim, ze bude negativni... zahnizdit se mohly az tak ctvrtek patek, ale podle bolesti bych to tipovala na stredu, ale nechci nicemu predbihat. mam dost zvetsenou pochvu a belavo-prusvitny pruzny hleno-vytok to je popis co chci to co nejlepe popsat...... Boleni podbrisku od stredy 12.10 dost silne diky ahoj

aprilovky2012
16. říj 2011

@duschankova jak vis ze mas zvetsenou pochvu?ty si ji dokazes tak dobre nahmatat?bo se zacina zvetsovat az tak v 10tt je hmatatelna.....

majulosa
17. říj 2011

@gloria9 a do vtedy si nebola na sone???

duschankova
17. říj 2011

@aprilovky2012 nahmatala jsem ji normalne prostrednikem a mela jsem kolem dokola hodne mista. To jsem zatim nikdy nemela... zrejme ji nemam zvetsenou tolik jako v 10tt, ale vic nez obvykle.... Ahoj

gloria9
17. říj 2011

majulosa bola som ale az v 7 tyzdni no to bolo take rychlo a potom az na 12 tyzden potom 20 tyzden a teraz az v 34 tyzdni poradne prebiehali tak ze pozrela ma zo spodu spytala sa ci nemam problemy zobrali mi odbery odvazili a to je vsetko no dnes som bola posledny krat v poradni mam sa hlasit do nemocnice bojim bojim

strnadova28
6. říj 2012

dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda-li se da zjistit tehotenství aniž bych si udelala tehotenský test a nebo mi brali krev

dasenecka
10. lis 2012

Ahoj holky.Dnes mám dva dny po plánované MS.Dnes jsem si dělala test a je pozitivní🙂!Krev dnes 219 hcq🙂 Snad to vyšlo!🙂Co myslíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru