Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

anta
19. lis 2007

Ahoj holky, tak jsem zase mezi vámi, to je super 🙂 Numerenka, takže jsi opravdu těhulka, ju? Tak to je strašně moc fajn, opravdu ti to přeji.

many
19. lis 2007

ahoj holky 🙂 tak jsem zase tu,já se trošku prospala,ale zachvíli sem budu muset pustit manžílka 😉
- nemerenka - blahopřeji k miminku a vítám tě mezi náma 🙂

pavlina05
autor
19. lis 2007

numerenka moc gratuluju a uvidíš příští týden tam bude mimisek 😀

numerenka
19. lis 2007

ahojky holky,moc vám děkuji za podporu 😉 😉 jste super 🙂

micanek
19. lis 2007

Ahojky holky. Chvilku už jsem tady nebyla. Co je u Vás nového. Teď mám první foto z UTZ v 12+5 a je to nádhera. Hlavně jak už pěkně kouká nosánek. Je to tak krásná fotka. už se těším, až pujd epoznet, co to bude.

liduna
19. lis 2007

Ahoj holky, podelší době se také ozývám. ve čtvrtek 15.11. jsem byla na druhém UTZ a paní Dr. miřekla, že jsem vpořádku a pod srdíčkem nosím dvě málé myšičky. Čekáme jednovaječné dvojčátka 😀 .Krásně jim tloukli srdíčka. Jsem v 7tt. 🙂 😎

maryshka
19. lis 2007

numerenka....dakujem za podporu...a gratulujem k tehotenstvu
Prave som sa vratila od priatela, uz je situacia lepsia, uz sa dokonca pytal, ako sa bude volat dievca a ako chlapec...potrebuje to asi stravit...nechcem ho tym hajit, ale myslim, ze to chce len cas a zvyknut si na tuto novu ulohu..ulohu mladeho otca..verim, ze vsetko dobre dopadne, ze sa mi podari vynosit zdrave dietatko a to iste prajem tebe a ostatnym zenam a dievcatam....pa

numerenka
19. lis 2007

maryshka-nemáš za co,jsem moc ráda,že už se to obrací k lepšímu 🙂

many
20. lis 2007

ahoj holky,jak se daří 😉

numerenka
20. lis 2007

ahojky many,daří se super a co tobě??Já jsem v práci,tak mě to moc nebaví,ale zítra mám volno 🙂

pavlina05
autor
20. lis 2007

Ahoj many! Daří se skvěle!
liduna to je krásný! Moc gratuluju!!!! 😀

many
20. lis 2007

holky,tak já se už flákám doma,tak mám dnes vypráno,vysáto a vytřeno a zase nemám celej den co napráci 😉 jen pak odpoledne nebo navečer nádobí 😉

pavlina05
autor
20. lis 2007

many , tak to jsi dobrá! Já nejsem schopná ničeho. Celý den lenoším. Vstávám okolo 10 hodiny.

many
20. lis 2007

já chodím spát už po 9 a vstávám po 8 😀

pavlina05
autor
20. lis 2007

many to já mám posunutý. Spát chodím ve 12 a vstávám.....no pozdě!!!

many
20. lis 2007

to právě nevydržím a teď už spávám většinou i hoďku přes den

gajma
20. lis 2007

Ahoj holky,
mám na vás malou otázku, poslední MS jsem měla 19.10.07 do dnes další MS nepřišla testy ukazují pozitivní výsledky nejdřív slabá čárka teď silná jako kontrolní čárka. Jak dlouho mám ještě čekat než se objednat k Dr. nechci jít moc brzo aby mi pak neřekla že ještě nic není vidět a poslala mě domů.
Můžete mě někdo prosím poradit?
Předem děkuji

many
20. lis 2007

ahoj gajma a jak dlouho máš spoždění 😉 já si dělala test až po týdnu a pak jsem šla k dotorovi hned,že jsem nedostala měsíčky a mám pozitivní testy

r.o.s.s.i.b
20. lis 2007

gajma:Já čekala 14dní kdy se mi nedostavila MS tak jsem zavolala doktorce a už bylo hodně vidět 😉 takže neboj,určitě jsi těhulka

gajma
20. lis 2007

many je to složitější podle průměru z předcházejících MS je to 3 dny, ale poslední mentruace přišla o pět dní později takže kdybych to brala podle poslední můžu MS dostat až ve čt 22.11. Test jsem si dělala i před termínem a vyšel pozitivní, ale slabě(nevím proč jsem to zkoušela tak brzo možná nějaké tušení). Včera večer další test a silná čárka.
Nevím jestli je to těhu, nebé poblázné hormony

many
20. lis 2007

asi jsi v tom 😀

many
20. lis 2007

tak šup šup k doktorovi 😀

gajma
20. lis 2007

Holky kdybyste tak měly pravdu.Mimčo chceme moc, ale zatím mám pocit, že to ta mrška všechno zkazí.

many
20. lis 2007

teď mi vypadl net a furt nešel,no hurá,že už jde 😉 jestli sis dělala dva testy a oba byli pozitivní,tak jsi prostě vtom 😉 šup k doktorovi 😉

pavlina05
autor
20. lis 2007

gajma 😉 těhulko!!!
Holky?! Už máte koupené nějaké těhu věci? Kalhoty a tak? Já zatím ještě ne. Jak berete velikost?

anta
20. lis 2007

Holky, tak jsem tady konečně, v nové práci se mám dobře. Koukám many, jak to, že se flákáš doma? Já pořád makám a přemýšlám, do kolika měsíců bych měla tímto způsobem v práci vydržet? Jinak gratuluji všem novým těhulkám a těm "starým" přeji, ať to mají v poho jako já. 😉

many
20. lis 2007

Anta - dělá se skoro až do 8. měsíce 😉 já už jsem přes měsíc doma,já dělám se dřevem,to je těžký,tak už musím být doma 🙂
pavlina - já mám těhukalhoty S a potřebuju si nakoupit podprsenky,protože už jsou mi všechny malé 😀 měla jsem 75C tak zkusím 80D ..... protože rostu,no já zatím teda né,jen ty prsa 😀 jinak já mám velikost 36 a těhukalhoty jsem si měla kupovat 34 mají trochu jiný míry,ale co mám ryfle,tak ty byli značkovány S M L ....

pavlina05
autor
20. lis 2007

many, já mám velikost 38, takže asi budu koukat po M ku...?

koni.klec
20. lis 2007

Gajma, ja jsem mela posledni MS 26/10 a dnes mi to hodilo slabou carku, pritom nejsem asi vic nez 12 DPO. Tak chci cekat na silnou, ale pak taky aspon jeste tyden, nez pujdu k doktorovi. Prece tam nema smysl letet 4. tyden ne?

micanek
20. lis 2007

Když mi test ukázal, slabou čárku, tak jsem šla hned druhej den k Dr. Na prohlídce řekla, že to ještě nepozná, ale podle krve nuž HCG rostlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru