Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

many
14. pro 2007

no mně to vychází na 31.5 podle měsíčků a podle ultrazvuku na 29.5 😀

kacm
14. pro 2007

Holky já vůbec nevím kde mám na léto sehnat nějaké těhu oblečení, máme u nás CA ale tam se mi moc ta těhu móda nelíbí.....ach jo.....
kaciska:no to si užijem obě vidˇ? Já jsem také narozená v Srpnu a mamča mi říkala, že to bylo fajn, ale myslím, že mi to řekla jen proto, abych se nějak nestresovla..... 😀

many
14. pro 2007

já si koupila v C§A to s těma ťapkama - kopájící dítě 😀 to je super,kupovalo si ho tady hodně holek a já se k ním přidala,mám ho v albu a mají ho i v červené barvě - 598,-

kacm
14. pro 2007

Já si to zatím ještě pořád nějak nepřipouštím že jsem těhulka, jelikož jsem ještě nebyla ani u Mudr. vím to jen z testíků, takže se ještě může do toho 12tt cokoli stát....bojím bojím bojím hlavně mám kolem sebe dvě kamarádky co o to v 7 tt přišli.....ach jo....nesmím na to myslet....... 😒

kaciska
14. pro 2007

já jsem rozená ted v lednu ale podle mích výpočtů by byl termín porodu na 17 srpna a 25 srpna máme s manžílkem 1 vyročí svatbičky tak bych byla ráda kdyby se tam zdržela do toho 25.. 😅

many
14. pro 2007

jinak neboj,to někde omrkneš a nebo na netu jsou taky nějaké stránky na těhu oblečení,nebo bývají i v nějakých obchodech

many
14. pro 2007

kaciska - my máme vyročí taky první 😀 27.7 😀

kacm
14. pro 2007

No my s přítelem plánovali svatbu na 7.6.2008 ale to se asi konat kvůli mimi nebude, takže další termín je v dubnu, takže já do toho těhu budu řešit svatbu, naštěstí jsem si už před měsícem z netu objednala svat.výzdobu, ale to zažizování kolem mě tady ještě čeká........uf...... 😠

kaciska
14. pro 2007

to jsme na mimi od svatby dlouho nečekali vid?! 😀

many
14. pro 2007

kaciska 😀
kacm - a jakou budete dělat svatbu 😉 máte taky přímo nějakou barvičku 😉

kacm
14. pro 2007

Jééé vy se máte také jsem chtěla a přála si svatbu v létě....no doufám, že v dubnu bude už také hezky a hlavně budu už v 5.měsíci tedy pokud vše bude OK.

many
14. pro 2007

no my ti na tvůj svatební den domluvíme sluníčko a teploučko 😀

kacm
14. pro 2007

Jsme s přítelem spolu už pět let a až tedˇ jsme se dostali k tomu, že bychom se jako už měli vzít no a v těch plánech se nám také povedlo mimi.....¨
kaciska: No to jste mimi také stihly pěkně brzo....to je paráda..... 😀
many: Miluji lososovou barvu, takže jsem si loni nechala ušít šaty v lososové barvě korzet a dlouhou sukni s vlečkou, jenže já se do toho asi nevejdu, ach jo budˇ bude přešívání a nebo půjčení nějakých jiných......no nevím....barva svatby bude lososovo-meruňková.......

kacm
14. pro 2007

many jste zlatíčka, kéž by nám vám to domlouvání počasí vyšlo...... 😀

kacm
14. pro 2007

many jdu se ti podívat do tvého albíčka....já si ho založím asi až po 12tt nechci a bojím se vše zakřiknout.......

many
14. pro 2007

jo určitě výjde 😉 a jinak barvička - je pěkná 😉 ale nevím nevím to bříško 😉 to ty šatečky asi neoblečeš 😉 no si já začínám zítra 5.měsíc ale bříško mám menší,ale už mi nejsou žádný kalhoty,podprdy a .....

many
14. pro 2007

moje sestra je taky teď ve 4. nebo 5.týdnů a taky má strach,ale ona už má za sebou mimoděložní ☹ ale neboj,to tvoje se tam bude držet jako klíště 😀

many
14. pro 2007

kaciska nám utekla 😉

kaciska
14. pro 2007

neutekla jsem tu,já u chci průkazku....

kacm
14. pro 2007

Jééé many ty máš ale kráááásné bříško.....fakt je to úžasné mě se prostě těhulky líbí, ale já budu jako matrona.....ale už se na to těším až bude růst.
many toho se také bojím toho mimoděložního moje spolužačka ho také měla, tak mám strach, dneska mě trochu ale jen malinko píchalo v podbříšku, ale prý to tak je, že se prokrvuje děloha, člověk se normálně nesleduje a ted´ řeší každé píchnutí..... 😀

many
14. pro 2007

já ji dostala teprve minulý týden 😉 u nás ji dávají až po 12.t. protože do té doby prý hrozný samovolný potrat ☹ tak ji dávají později

kacm
14. pro 2007

Můj doktor ji také dává až po 12tt přesně z toho důvodu co píše many......

many
14. pro 2007

kacm - neboj jak ti udělá ultrazvuk a budeš to mít v děloze,tak si oddychneš 😉 taky mi tenkrát říkal,to jsem ještě byla u doktora 😉 no jste úplně na začátku,je to v děloze,uuuuuuuuuuuuuuuuuf to byla pro mě úleva,že je to hlavně tam 🙂

many
14. pro 2007

jinak mám už 4 kila na víc 😉 a taky úplně žeru bříška v těhu 😀 😀 😀 to je krása 😀 😀 😀

many
14. pro 2007

holky,na jaře už budeme mít všechny pupky 😀 😀 😀

kaciska
14. pro 2007

moje gyndařka jí dává když je mimi vidět na utz kamaradka a moje teta taky chodi ke stejný jako já a obe byli na stejno tehu a dostali jí už v 7 týdnu...mě se zdá že je to docela brzo... 😕

kacm
14. pro 2007

Děkuju za podporu....holky já mám kolem sebe poslední dobrou samé nevydařené těhotenství.....moje kamarádka přišla o holčičku v osmém měsíci těhotenství, uškrtila se jí na pupeční šňůře, už jí nezachránili.....člověk má jít opravdu k doktorovi s každým prdem....dřív bych to tak neřešila ale tedˇ mám také strach.......

many
14. pro 2007

on jak kterej doktor 😉

many
14. pro 2007

kacm - tak to je hrozný ☹ ☹ ☹ chvíli před porodem ☹ chudera,ti si teda museli vytrpět ☹ jo jakmile by byla nějaká křeč nebo cokoliv tak hned k doktorovi pro jistotu 😉

many
14. pro 2007

a nejezdila na kole nebo něco?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru