Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

pajca
17. únor 2008

Ne teplotu nemám, ted jsem četla nějakou poradnu o těch oparech a prý když na ně člověk trpí od malička, tak to nevadí. Horší je opar genitálu. Na mě se prostě někdo podívá s oparem a já ho mám taky ☹

Kdy jste začali kupovat postýlku a tak?

beruska2x
17. únor 2008

my ji mame u babicky na pude - dostali jsme ji ale chci ji doma mit docela brzo, musim koupit matraci, tak at to zmerim, ja myslim ze po ty pulce nebo 25tt by s timhle klidne zacala...

many
17. únor 2008

já postýlku ještě nemám,ale už pomalu sháním 😉

beruska2x
17. únor 2008

taky mate takovou osklivou prukazku?? tu ruzovou - nadavala jsem ze to nedelaji uz modernejsi, hezci... prijde mi komunisticka 😝

many
17. únor 2008

nééééééééé já mám pěknou s miminkem 🙂 a segra má zase s těhotnou ženou 😉

many
17. únor 2008

musela jsem si koupit na ni obal,aby se mi nekrčila a nedala jim to jak salát 😀

beruska2x
17. únor 2008

ja to vedela.......... zajinalo odkdy ma ta Dr zasoby 😠 no ale obal mam taky at to nemam jak skolni sesit s oslimi rohy 😀

pajca
17. únor 2008

Já jí dostanu v úterý, tak vám potom dám vědět.

Many v kolikátém týdnu si začala cítit pohyby? Už se na ně strašně těším

many
17. únor 2008

kolem 20.t. jsem ho začala sem tam cítit a od 22.t už ho cítím každý den 😀

pajca
17. únor 2008

No tak to si ještě počkám a je to fakt poznat ty první?

beruska2x
17. únor 2008

paaani je to fakt jak kdyz citis vetrelce??? 😀 😀 😀

many
17. únor 2008

no takový jak říkají holky,že tam třeba cítíš takový bublinky nebo vrnění,je to takový divný 😀 to poznáte 😉 ale nějaké holky už třeba cítily pohyby v 18.t 😉

many
17. únor 2008

nebo lechtání 😉

lisounek
17. únor 2008

ahoj holky, tak zitra mi konci prvni trimestr, tak jsem rada, ze jsme se dockali. Videli jsme prcka na DVD, je to fakt sranda co uz tam dokaze delat za psi kusy....chtela bych zitra zalozit asi nove temko zacinajici druhy trimestr, vim, ze uz podobne je a ze ho mozna zamknou, ale zase bychom mohli kecat od zacatku co a jak citime a tak...tak uvidime, jak se to chytne. Ted se tady porad nejak mijime... no 😕

pajca
18. únor 2008

Teda holky tady je mrtvo.

ada80
18. únor 2008

Ahojky je tady někdo?

ada80
18. únor 2008

Halo už tu někdo je? 😕

lisounek
18. únor 2008

ahoj ado, az se objevis, tak jukni do temka zacinajici druhy trimestr, zalozila jsem nove temko... 😀 budu rada, kdyz prijdes, tady porad ted nikdo neni ☹ ☹

pajca
19. únor 2008

Čau holky, koukám, že od tud všechny zmizeli ☹

molicova
19. únor 2008

ahoj holky,

prosim vas, poradte mi. Vysly mi pozitivni testiky, jeste to nemam ale potvrzeno od doktora. jsem 15DPO, je mozne, ze me strasne tlaci v zaludku, jako na zvraceni, boli me prsa a bricho jak pred menstruaci, ale trochu jinak. Neni to brzo.

Diky moc za rady.
Misa 🙂

ada80
19. únor 2008

Ahojky Miso gratuluju k pozitivním testíkům.kdy jdeš k doktorovi?

molicova
19. únor 2008

ahojky, jdu na krev v patek v 9:30, tak jsem na to zvedava. 🙂 , myslis, ze je to mozne mit nevolnosti takhle brzo???

ada80
19. únor 2008

určitě je to možné.mimčo je plánované?

molicova
19. únor 2008

jo je planovane. doufam jen, ze vsechno vyjde. zacala jsme si merit bazalni teplotu a jestli to vyjde, tak se to povedlo hned z prvniho grafiku. Ale pred tim jsme se 5 mesicu snazili bez mereni. 🙂

ada80
19. únor 2008

Tak to Ti moc přeju a doufám, že bude všechno v pořádku 😉 🙂

lisounek
19. únor 2008

molicova: ahojky taky gratuluji a jestli jsi tehu poznas v pohode i podle bazalky, je-li ted jakoby po poceti porad nad 37 stupnu a neklesa, tak je to jasne ....

molicova
19. únor 2008

No teplotu jsem mela vzdycky nizkou. Takze se mi drzi stale na 36,9 a neklesa. 🙂

lisounek
19. únor 2008

tak to je jasne, ja to taky tak mela asi 20 dni porad 37 stupnu, tak to moc gratuluji !!!

ada80
19. únor 2008

misa:a co na to říkal manžel? 🙂

pajca
19. únor 2008

Ahoj kočky, dneska jdu k doktorovi a prý mi dá průkazku, tak jsem zvědavá. Snad bude všechno v pořádku.
Molicova: Moc gratuluji, myslím, že příznaky máš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru