Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

murynka
30. zář 2008

andrea-gratuluji k průkazce já byla u dr včéra HCG 156 😅 to je slabota co 😔
ale jsem v absolutním šoku povedlo se to trochu rychle,jinak se ted bojím ve čtvrtek odlétáme na dovču 😅

andreahrbacova
30. zář 2008

ahoj murynko,gratuluji,no já myslela že těch mých 691 je slabota
v pátek tam jdu znovu
budou mi brát zase krev,a musím nahlásit ty nemoci v rodině
no nevím co doktorka bude říkat,už několikrát se mě na to ptala,já ji pořád říkala,že o ničem nevím,no moje mamča si to všechno pamatovala,takže ji to v pátek musím nahlásit
nejhorší bude asi přečkat těch prvních třech měsíců-mám obavy aby se s tím plodem něco nestalo ☹

murynka
30. zář 2008

andrea-a jsi ve 4 tt od poslední MS nebo od oplodnění,ani nevíš jak se bojím já nejdříve jsem řešila // a ted se bojím jak magor

andreahrbacova
30. zář 2008

ty jo já ani doktorka nevíme,od polsední menstruace by to bylo 6tt,ale doktorka řekla že to těch 6 nebude,protože je to malinkaté,tak jsem z toho jelen
no byla jsem z toho ndeska paf,že jsem se zapomněla na plno otázek zeptat

murynka
30. zář 2008

jinak tu hodnotu mám tak malou protože jsem tak 16 dní po oplodnění 😅 chtěla jsem to vědět před dovčou a navíc jsem zdr.sestra tak jsem si to nabrala v práci jinak gynekolog to nenabírá hned,ale viděl tam báček má 3mm

andreahrbacova
30. zář 2008

já jsem se taky hrozně bála,že mi dneska řeknou,že těhotná nejsem,a teď se zase bojím,aby to všechno probíhalo v klidu

murynka
30. zář 2008

promin váček 😉 ty jsi to nečekala že budeš těhu??

andreahrbacova
30. zář 2008

ale čekala,ale když mi se nedostavila mnenstruace tak jsem si dělala test tak vyšel negativní,pak jsme na to nějak hupli 😀 a bylo pak hned pozitivní

murynka
30. zář 2008

a kolik měříte??

lestep
30. zář 2008

ahojky. zdravím všechny těhulky i mamulky. 🙂 🙂

sirinka- díky za dobré rady. Také si pořád říkám, že nejlepší jsou bodýčka, jak s dlouhým, tak s krátkým rukávem. Nelezou z toho zádičkä jsou prostě takový praktický. Ty košilky stejně už moc nedělají. Koukala jsem včera po obchodech a viděla jsem je akorát v jedom obchodě. Můžu se zeptat, kolik jsi kupovala bodyček a dupaček a celkově oblečení. Kolik kusů v různých velikostech. Já kupuju zatím jen tam co se mě líbí. Pár kousků mám 56, pak něco 62 a 68. Myslím, že je to tak akorát. Některý ty velikosti jsou různý. Vypadá to jako 56 a přitom je to větší..Díky za rady.Jé, ty jsi zo senca? Tak jsem byla s manželem 2x na dovči. Fakticky nám tam bylo nádherně..

micanek- to máš pravdu že ty s těma patentkama jsou lepší. Také je kupuju..Je pravda, že ty hormony to taky potlačují.. To je blbý, že ti to pozastavily. A proč se to jako nesmí. Vždyť je to jedno, kolik těch alb tam máš ne? 😉

andreahrbacova - gratuluju k těhu průkazce. 🙂 Neboj, vše dopadne dobře. V každé rodině jsou různé genetické nemoci, tomu se neubráníš. U mě je úplně všechno. Babička z tátovy strany cukrovku, ICHS, aterosklerózu, bércový vřed. Další babička- demence, rakovina, vysoký tlak. Máma problémy s páteří..Tomu se prostě člověk neubrání.

blueberry
30. zář 2008

No, nezbývá, než si palce držet navzájem všechny ...snažili jsme se skoro 2 roky ... a proto mám teď takový strach, aby to bylo všechno tak, jak má ....

andreahrbacova
30. zář 2008

no já si taky myslím,že v každé rodině se najde nějaké onemocnění,to je úplně normální.

andreahrbacova
30. zář 2008

tak my jsme se snažili půl roku
největší radost má ale můj taťka,já jsem jedináček a jak se to dneska dozvěděl,tak byl úplně naměkko,on který na sobě nedá nic znát,v neděli měl narozeniny,tak takový velký dárek jsem mu dala 🙂

andreahrbacova
30. zář 2008

chci se zeptat,chodí tady někdo na nějaké to cvičení pro těhotné?A odkdy se má začít chodit?musím se pak podívat na internetu co tady u nás v Porubě nabízejí

murynka
30. zář 2008

andrea a kolik měříte?nám se to povedlo hned na první pokus 😅 fakt jsem to nečekala

blueb-to bude dobrý neboj ty jsi měla to hcg asi jako já vid??

andreahrbacova
30. zář 2008

co kolik měříme?
😲

murynka
30. zář 2008

jako miminko 😅 😀

blueberry
30. zář 2008

Mury, já měla HCG 183 ... a taky už se hrozně těším, až to budu moct říct doma ...zatím držím jazyk za zuby, kdyby náhodou ....ale nejraději bych to vykřičela do celého světa 🙂

micanek
30. zář 2008

bluberry: -- neboj .. holt jsi na to skočila pozdějc, než andrea 😀

murynka
30. zář 2008

blueb-neboj poroste nám to ty hodnoty hcg...tak u mě už to manžel ví 😅 a zítra to řeknem rodičům 😵

micanek
30. zář 2008

bluberry .. první 3 měsíce jsou na léky na hovno .. radši bys neměla ani paralen .. jinak na bylinky taky bacha ... poraď se z dr. hodně bylinek totiž čistí krev.

nina.t
30. zář 2008

Ahoj holky, dnes jsem se dozvěděla že jsem těhotná... ale jsem z toho nějaká špatná.....poslední MS byla 8.8 a Dr mi řekl, že jsme tak maximálně 4tt, že je to hodně malinké.....Je možné abych otěhotněla těsně před tou zářiovou MS? děkuji......

micanek
30. zář 2008

Holky .. s tím strachem je to pně normální .. a až se narod tak je to ještě horší .. za začátku s každým pšiknutím by člověk nejradši letěl k dr.

andreahrbacova
30. zář 2008

jako ta mini fazolka,která se doktorce objevila jen jednou,a než to stačila vyfotit,tak to zmizelo a už to neobjevila.Takže to budou jen nějaké milimetry

micanek
30. zář 2008

Jo a s toho lehátka jsem uplně nadšená a Michálek je uplně odvařenej. 😀

andreahrbacova
30. zář 2008

já bych to bluberry všem řekla,nedokázala bych to tajit.Stejně u mě už skoro všichni věděli,že budu asi mamčou,a ještě to nebylo potvrzené. 🙂

murynka
30. zář 2008

andrea přesně tak zítra to oznamujem rodinám 😵

andreahrbacova
30. zář 2008

tak tě vítám další těhulko Nino mezi námi
a na tvoji otázku odpověď nevím,taky pořád všude hledám odpovědi na své otázky

andreahrbacova
30. zář 2008

naši už to ví,od přítele rodiče ještě ne

blueberry
30. zář 2008

Počkám do pátku a pak půjdu s pravdou ven 🙂 Ale je to vážně zázrak ...šance na přirozené početí byly minimální ...a teď najednou ....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru