Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

ada80
5. únor 2008

Nazdárek je tady někdo?

ada80
5. únor 2008

To je hrůza když jsem konečně tady tak tady nikdo není ☹ Kde všichni jste? 😕

pajca
5. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem tady četla co všchno se nemůže jíst, ale já ny ty věci mám takovou chut. Lis když si to dám třeba jednou za tahu tak to nevadí ne?
Jinak Toni me dr jeste termín porodu neřekla, tak nevím, ale tyky si myslím, že to bude až v říjnu.
Holky taky tak trpine na plynatost?

toni78
5. únor 2008

ahoj-já jdu k dr. zítra,tak uvidím-Plynatost.........fuj,hlavně po květáku 😠

toni78
5. únor 2008

pajca-pojd za náma do diskuse společný termín říjen 2008 😉

ada80
5. únor 2008

Tak jsem zas tady a jsem zvědavá jestli už tady někdo bude?

lisounek
5. únor 2008

halo?? 😕

ada80
5. únor 2008

Ahojky Lisounku jak je? 🙂

lisounek
5. únor 2008

pajca: to je jasny, ze v malem mnouzstvi to bastit muzes, vsak proste kdyz je chut, tak je chut... 😀

a ta plynatost holky, nekdy vam mam pocit, ze se vznasim a myslim, ze temer po vsem (kvetak je logicky nadymavy to jo, ale ja jsem proste nafoukla porad) 😨 ale piju fenyklovy caj a ten pomaha...

jak vsichni odchazet do diskuse do října 😠 - budte tadyyyyy!!! 😵 😉

lisounek
5. únor 2008

ahoj ado, jo je dobre.... jsem rada a co tobe? za tyden jdu na kontrolu, tak jsem zvedava moc 😅

ada80
5. únor 2008

Mě je taky dneska dobře před chvíli jsem se vrátila z venku.Těšíš se až uvidíš mimčo na ultrazvuku? 😉

lisounek
5. únor 2008

no jo doufam, ze to bude lepsi nez minule, to jsem toho moc nevidela ☹

ada80
5. únor 2008

Uvidíš jaká to bude změna.Já jdu 26 na tu plodovku a do poradny až 29 takže až za dlouho 😒 Co jsi dneska dělala?

lisounek
5. únor 2008

prijela za mnou kamaradka, moje svedkyne ze svatby, ona ted prijela z Irska, tak me moc potesila, ze za mnou prijela, protoze uz pres mesic jsem pomalu nikde nebyla a doma vidim jen manzela a to neni takovej pokec jako s kamoskou ... takze mi trochu zkratila chvili - jinak jsem chtela odjet k nasim do jineho prostredi, tady uz to na me vsechno pada ... a manza uz me ma taky asi dost no 😕 tak k nasim pojedu asi zitra na den, dva uvidim - budu tam odpocivat a prochazet se venku (je tam krasna priroda a na to se moc tesim) ...

lisounek
5. únor 2008

a neboj to ti utece a vysetreni bude cobydup a hlavne budes uz neco za chvili vedet, to me ceka jeste par tydnu nejistoty.... doufam, ze uz za ty dva tydny bude trochu rozdil ve velikosti plodu a tak 😕

ada80
5. únor 2008

To je fajn že pojedeš odpočívat,mě to taky nebavilo,když jsem byla pořád doma.Byla jsem protivná i sama sobě.Ale zase nebudeš na koníkovi a já nebudu mít s kým pokecat. ☹ Poslední dobou tady nikdo není to by mě zajímalo kde všichni jsou 😕

lisounek
5. únor 2008

no protoze odchazeji na jine diskuse, taky jsem tu casto a nikde nikdo ☹

lisounek
5. únor 2008

prave jsem tu i navrhovala, ze bysme mohli udelat dalsi tema treba zacinajici druhy trimestr, ale nikdo nic na to, tak to asi necham byt...my uz jsme skoro pokrocile tehulky 😀 ty mas 100% uz prvni trimestr za sebou 😉

ada80
5. únor 2008

Doufám,že ty nikam neodejdeš.Já už bych chtěla mít za sebou tu plodovku,doufám,že neštěstí už jsme si vybrali a ted bude všechno v pohodě.Ty na plodovku nepůjdeš?a byla jsi už na nějákých testech?

ada80
5. únor 2008

Klidně to téma začínající druhý trimestr založ.Já se klidně přesídlím tam 😀

pajca
5. únor 2008

Lis jasny že tydy budu, ale podívám se i tam.

Je možný aby mi vylezlo břicho už na začátku 8. týdne? Nebo jsou to ty plyny? Musím se ted delit o PC s manželem, tak se omlouvám za mezery v komunikaci ☹

lisounek
5. únor 2008

ja rozhodne neodejdu, ja jsem tu s vami rada....neboj dockas se, ale taky jsem jak na trni to vis, ted uz se budeme porad bat a az se to narodi, tak jeste vic, to je proste udel matek 😉

ja nevim, jestli pujdu na plodovku, doufam, ze nebudu muset - jeste mi ani zadny testy nedelali, ale mozna me to taky nemine pak, co ja vim...ja tam prave byla minuly ctvrtek a sestra rikala, ze mi vse reknou az priste, ze ted je cas, tak uz mam prijit s moci a nalacno, tak snad se bude neco konecne dit a ze i mimi uvidim lepe - videla jsem jen takovy slity flek a z toho couhali nozicky a bylo to rozmazane, ja byla hrozne zklamana, ze je to divny, ale co bych tam asi chtela hned videt co??? 😀 jsem jenom nedockava.... tobe uz ale musi rust trochu brisko ne?? 😕

lisounek
5. únor 2008

pajca: ahoj no mozny je fakt vsechno vis 🙂 a ja rano treba mam uplne normalni bricho a vecer jsem jak balon, ale hodne si myslim, ze jsou to ty plyny a co streva mi delaji, porad ve me kruci az hruza 😅

pajca
5. únor 2008

Já si taky myslím, že je to z tech plynů, ale je to šílený, jsem jak na konci 4.měsíce jako fakt, me lidi říkaj že už mám břicho.Včera jsme meli zase debatu o jménech my asi žádne nevymyslíme. Manžel zase vymyslel Klárku. 😒

ada80
5. únor 2008

jestli máš přijít s močí a nalačno tak Ti asi budou brát krev a tu moč posílat s tou krví do laborky, jako to dělali mě včera.Já mám konečně fotku mimča,je tam vidět hlavička, tělíčkom srdíčko a ručičky.Manžel mu počítal prstíčky jestli jich má 5.prostě blbne 😉 Bříško už mi tošku roste,ale není to zatím moc.Akorát už nezapnu rifle tak jsem zvědavá co budu nosit.Tobě ještě neroste?

lisounek
5. únor 2008

Klarka je hezky jmeno, me se libi taky, ale maji ji znami, tak chci Karolinu....to je podobne...jaka by jsi chtela jmena?? je to tezky, vzdycky se nekomu nejaky jmeno nebude libit to je jasny.... ale ono to prijde, na neco prijdete uvidis 😵

lisounek
5. únor 2008

ada: ja si necham fotku az pozdeji nebo az od toho znameho, ten muj to ma drahy a neni to videt..uz bych byla rada, kdyby se neco delo, abych vedela, zda je to jak ma...to je hezky, ze se na to takhle muzete divat a ze ma manzel zajem, me prijde ze ten muj si to porad neuvedomuje, dokud neco neuvidi - fotku nebo pohyby bricho a tak... no ja ho mam vetsi prave vecer, ale zatim to neni nejak zavratne, porad to jde. Mozna se mi ale uz jakoby ztraci pas, tak to pomalu zacina ... a mam vetsi prsa - pekne boli 😒

ada80
5. únor 2008

Mě prsa taky pěkně bolí,hlavně když ležím.Můj manžel dokud jsme neměli fotku tak taky moc neměl zájem,dokonce jsem měla pocit,že ho to vůbec nezajímá,ale už je to v pohodě.Tak doufám,že bude ten zájem projevovat i dál.Přibíráš na váze?Uvidíš, že všechno bude v pořádku 🙂 MUSI 😉

lisounek
5. únor 2008

prave ze nepribiram moc 😒 tak si rikam, zda je to normalni no 😕 ted jsem zase objevila nejakej vytok ach jo jsem ze vseho uplne vypleskla...ale neni to krvavy, tak snad to bude dobry...ach jo

ada80
5. únor 2008

Je to v pohodě,nejvíc se stejně přibírá až v druhým trimestru a neboj výtok je v těhu normální. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru