Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

lisounek
31. led 2008

neboj nic to budou streva me dela zaludek taky hotovy divy 😖

beruska2x
31. led 2008

ahoj holky, źase nikdo?? ja proste nemam stesti... ☹ 😉

pajca
31. led 2008

Ahoj Holky, nemohla jsem se sem vůbec dostat, bylo to nějaké sekle, pak jsem sem dala vzkaz, ale koukám, že tu není.
Byla jsem na kontrole a už jsem viděla srdíčko a prý je vše v pořádku. Dokonce můžu chodit i cvičit, ale já ještě počkám nechci nic uspěchat.
Lis je super že je u vás vše v pořádku a těch 14 dní už doma vydržíš 🙂

toni78
31. led 2008

Ahoj holky,jaké berete vitámínky??(tablety) 😉

pajca
31. led 2008

Já jen kyselinu listovou obohacenou s b-komplexem

beruska2x
31. led 2008

listovku + calibrum baby do porucila mi to Dr

pajca
31. led 2008

Mě doktorka říkala že zatím není nic jiného potřeba a že až bude tak mi řekne.
Jak se jinak holky máte?

beruska2x
31. led 2008

dobre, byla jsem dnes na kontrole a brali mi krev, tradicne mi bylo spatne : )) proste trapas.. ale mimko je v pohode, uz jsem videla zaludek, mocovy mechyr, prstiky na nohach, sranda... 😉

pajca
31. led 2008

Ty jo ty se máš, taky už se na to těším.Taky jsi z toho byla uplně vedle? Já z dneška jo ještě teď mám to srdíčko před očima 🙂

beruska2x
31. led 2008

No ja jsem vedle pokazdy 😀 mam super doktorku, vsechno mi ukaze co je novyho a tak ale ja si vzdycky rikam na co se ji chci zeptat a pak jen koukam a na vsechno zapomenu 😅

beruska2x
31. led 2008

priste uz se se mnou chysta manzel tak spoliham na neho 🙂

pajca
31. led 2008

Necháte si říct co to bude?

beruska2x
31. led 2008

no to 100% nevydrzela bych to, jsem zvedavy typ a navic kvuli vecickam, maji prdacky ale je to dost rozdeleny na kluk - holka, budeme kupovat nove nemame po kom dedit tak at to mame vychytany 😉

beruska2x
31. led 2008

ty to vydrzis???????

pajca
31. led 2008

já bych to taky chtěla vědět, ale manžel nechce ☹ To bude pěkný finanční záhul to všechno pořizovat co? Nás to taky čeká 😒

beruska2x
31. led 2008

fakt?? no ja si nedokazu predstavit ze nekdo si to necha rict a ten druhy to vedet nechce, to by byla moje smrt 😅 , no kocarek, postylka a takovy veci vetsi jo ale jinak v Tescu maji super veci a ty hadriky uz dneska nejsou tak hrozny, vzdyt toho vsude maji...hlavne nema cenu toho hafo, vyroste z toho nez mu to das.. 🙂

mikulka
31. led 2008

Holky, chci se jen zeptat, možná trochu hloupý dotaz.... Nedívaly jste se na úplném zač. těho, jestli jste měly tvrdý a uzavřený čípek? Má takový být, nebo jste ho některá měla i měkčí a otevřenější a stejně jste byly těhulky?

beruska2x
31. led 2008

😅 tak to ti neporadim... to me nenapadlo a navic jsem to zjistila po mesici tak nevim kdy na zacatku myslis...

mikulka
31. led 2008

myslím ještě před testem...

beruska2x
31. led 2008

to fakt nevim, ja jsem necekala ze budu tehu, myslela jsem ze to do vanoc uz nestihnem 😉
a ty sis test nedelala ??

mikulka
31. led 2008

Jinak, moje setřenice nevěděla až do 8. měs., co bude mít, nechtěla vědet, a její manžel to věděl. A neprozradil nikomu 🙂

mikulka
31. led 2008

Já jsem po KETu (zavedení embryjek po rozmrazení), zatím čekám, zda dorazí MS, testovala bych až týden po vynechání, radši, bojím se... 😕 Ale dnes mi to nedalo a koukla jsem na čípek a byl spíš měkký. Zas tak se v tom nevyznám, ale připadal mi tak, i mírně otevřený. Tak mi to zkazilo náladu, ale třeba jen zbyteně plaším. Kéž by 🙂

beruska2x
31. led 2008

tak s tim zkusenost nemam...ani z okoli, tak nevim..

ada80
31. led 2008

je tady někdo?

anngie
31. led 2008

ahoj, mikulka: já myslám že by sis s tím neměla lámat hlavu. Já jsem teda otěhotněla přirozeně ale měla jsem s čípkem problémy, i doktor uvažoval po plastice a ted uvidíme co udělá těhotenství. Taky ti nevím jaký má být ale zkus vydržet a uvidíš. Držím palce ať to vyjde. Mám dvě kamarádky co jsou na tom stejně jako ty, tak to s nima prožívám. Měj se.

anngie
31. led 2008

sorry za ty chyby, už na mě ve velkém působí těhu demence 😀

pajca
1. únor 2008

čauves, myslím, že čípek by měl být tvrdý a hlavně uzavřený, tada aspon mi to ted říkal ten doktor v Podolí, Když jsem začala špinit, tak me prohlédl a říkal, že je dobrý, že čípek pevně uzavřený.

ada80
1. únor 2008

Ahojkky holky tak dnes jsem byla na ultrazvuku jsme ve 12 týdnu a vše je v pořádku.už mám i fotečku.Mimčo dneska mávalo rukama,byla to fakt paráda.

lisounek
1. únor 2008

ahoj holky 🙂

ada: to je pekny, ja tam vcera nic moc nevidela ☹

wendy24
1. únor 2008

luciakubista: Ahojky, já už jsem tak nervózní, pořád doma, už nemám co dělat, skoro nic mi už není, ani to bříško moc necítím, tak už se nemůžu dočkat pondělka. Jdu v půl čtvrtý na druhý utz a snad už se nám tam mimísek objeví. Asi víš, jak se teď cítím a bojím, aby to zase nedopadlo jako poprvé a i když v Boha nevěřím, pomalu se začínám modlit aby to zamlklé těhotenství nebylo. Největší sranda je, že to nechceme s manžou nikomu říct, dokud nebudeme mít 12. týden za sebou. Jenže jak se vymluvit tchánovi a tchýni, který bydlí spolu s námi v baráku, že budu až do března doma? Zatím mám jakoby ženské problémy, ale pak? To se pořád nedá marodit jen s tím jedním a skoro tři měsíce. Nevíte někdo jak se z toho vykecat, aby jim to nedošlo? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru