Začínající těhotenství, prosím o vaše rady a odkazy

pavlina05
14. kvě 2007

Ahoj holky!!!
Ještě nedávno, vlastně minulý týden jsem patřila mezi snažilky. 🙂 Ale po sobotním testu, který ukázal // a krvi, budu patřit mezi vás. Mám sice ještě nízkou hladinu HCG (123,9), ale snad se zvýší a já budu opravdová těhule. Lékařka mi zatím řekla, že je to těhotenství v počátku.
Jsem tady poprvé, prosím o nějaké rady, odkazy na stránky o těhotenství a třebas doporučenou literaturu.
Díky moc
😀 Pavča 🙂

wendy24
3. únor 2008

Ahojky holky, já mám taky tak trochu obdobný problém. Přemýšlím, jestli už na to jsem připravená a tak. A to mi je 25 let. Ještě k tomu všemu už nejsem ani trochu utahaná, břicho mě skoro nebolí, prostě žádný těhu příznaky. Začínám i na to trochu rezignovat, že bych zase mohla mít zamlklý těhotenství. Vím, že jsem praštěná, ale už se na ten pondělek ani moc netěším. Tam teprve se dozvím, jestli je vše ok nebo to bude jako minule. Je to normální mít takovou blbou náladu hned na začátku?

toni78
3. únor 2008

pajca-fajn,snad se tady potkáme a pokecáme 😉

toni78
3. únor 2008

wendy-ahoj,ty jsi měla zamlklý těhu??Jak se to prosím tě projevuje? Tobě doktor.nebrala krev? Já taky nemám příznaky úplně všechny-pobolívají mě trochu prsa a už méně břicho ale nezvracím, nemám chutě, zas tak často na wc nechodím(myslím že je to normál)atd. 😒

toni78
3. únor 2008

wendy-jééé,ty máš podobný termín porodu jako Já 🙂 jsem zvědavá která porodí dřív 😀

sylvka
3. únor 2008

Ahoj,nevíte někdo?asi tak jednou týdně,po probuzení mám hnědý výtok-bez zápachu,asi na půl slip.vložky,žádné bolesti?Co to je?

pajca
3. únor 2008

Ahoj Sylvka, já s tím jela do nemocnice a napsali mi utrogestan a ascorutin a musela jsem být v klidu

sylvka
3. únor 2008

pajca,a taky si to měla jen tak malinko?Ascorutin mám taky.

wendy24
3. únor 2008

toni78-měla jsem to asi tak před rokem a půl. V sedmém týdnu jsem poprvé šla na kontrolu k doktorovi a bylo tam vidět jen gestační váček bez ničeho. Tak mě hned dal na nemocenskou a já pět dní na to skončila v nemocnici a revizi dělohy. Prostě se to asi tak v 5 tt přestalo vyvíjet - podle mě - a ještě v 7 tt to ve mě bylo.

já mám termín asi 1.10. pokud to vyjde 😉 ty taky?

wendy24
3. únor 2008

toni78 - tak ty 6.10.? Taky Váha 🙂 Největší sranda je, že já jsem se narodila 13.10. Tak bych to měla jako dárek k narozkám

pajca
3. únor 2008

Ahoj holky vy už víte termín porodu? Nebo je to jen podle MS?

pajca
3. únor 2008

Koukám, že tu zase nikdo není ☹

pajinkaa
3. únor 2008

čauky Pajco,

já vás tu tak trošku šmíruju, asi u mě taky začíná těhu 🙂 Teď mám třetí den // 🙂 tak snad už to teď vyjde! 🙂

pajca
3. únor 2008

No tak držím palce, tak když už máš pozitivní testíky, tak je to jasné. 🙂

pajinkaa
3. únor 2008

Děkuju, no jasné asi jo... ale já už mám 3 nezdary za sebou, takže u mě // výhru neznamenají, proto se tak bojím.. 😢

betina
3. únor 2008

Zdravím všechny potenciální maminky,

tak jsem se zaregistrovala, i když u mě to těhotenství není ještě potvrzené. Bylo mi zle, udělala jsem si minulou středu test a pozitivní🙂 udělala jsem si ještě jeden ve čtvrtek, opět pozitivní🙂 v sobotu jsem byla na ultrazvuku, ale miminko ještě není vidět, tak jdu znovu ve čtvrtek.
Jen doufám, že se miminko na ultrazvuku ukáže a nebudu zklamná, tak nějak prostě těhotně doufám🙂

jsem ráda, že jsem našla takový hezký internetový stránky s diskuzí. Protože i když se manžel snaží, mám stejně pocit, že mě nechápe🙂

honzulka
3. únor 2008

Ahoj beti,tak gratuluji a vítej mezi těhulkami.... 😉

pajca
3. únor 2008

To je super, že je tu čím dál víc těhulí 🙂

betina
3. únor 2008

děkuji moc za přivítání,

snad to není předčasné. I když bojím se moc a moc. trpím totiž poruchou metabolismu 😢 , což se bojím, abych nepřenesla na miminko. Navíc jsem byla (teď s tím bojuju) celkem silná kuřačka, takže víc hloupých faktorů.

Přestala jsem pít kafe, koupila si ty nejlehčí cigarety a nyní vykouřím dvě za den, předtím to bylo 20:(

Pokud by to mělo vyjít mně, tak snažilky věřte, ono to vyjde!

Držím nám všem moc pěstičky!

meni
3. únor 2008

ahoj Beti, neboj, když ti takhle krásně vyšly testy, těhu určitě budeš 😉 , většinou je dobré jítk doktorovi o něco déle, právě kvůli tomu, aby na UTZ bylo už něco vidět, tak se neboj...Mě třeba objednali až skoro po třech týdnech od zjištění // na testech 🙂

pajca
3. únor 2008

Já šla hned a byl tam vidět 3mm veliký flek 🙂

betina
3. únor 2008

No to je pravda pravdoucí🙂 jen jsem byla zaražená přístupem doktora. Měla jsem bolesti a špinění, trochu do krve. Doktor mi řekl, že je to naprosto normální a že můžu krvácet stejně jak při menstruaci a mít bolesti. Tak jsem nepochopila, jak bych ve finále poznala, jestli náhodou o miminko nepřicházím.
Navíc jsem od manžela chytla chřipku 😢

no snad to bude v pohodě, každopádn dám co nejdříve vědět

Moc se mi na tomto webu líbí

beruska2x
4. únor 2008

dobre rano.. 🙂

toni78
4. únor 2008

AHOOOOJ HOLKY-gratuluji novým těhulkám 😉

toni78
4. únor 2008

Musím Vám teda říct že v noci mě začalo šíííleně hnusně bolet břicho jako bych to měla dostat a úplně mi v něm vařilo ☹ já už myslela na to nejhorší-FUUJ ještě že je to zmnou

ada80
4. únor 2008

Ahojky je tady někdo?Já byla ráno na krvi a brali mě krev do 3 zkumavek.fakt horor 😝

ada80
4. únor 2008

tonii78:a už to je v pohodě?

toni78
4. únor 2008

ahoj Ada-jo je 😒 měla jsem FAKT strach ☹ trochu ještě pobolívá ale už to není takové hroznééééé

ada80
4. únor 2008

Tak snad to bude v pohodě.Neměla bys mít normálně MS?

lu82
4. únor 2008

Ahoj holky. Toni, já tento stav taky mívám, a dost často, budívá mě to kolem 4 🙂

ada80
4. únor 2008

Ahojky lu82 jak Ti je?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru